UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Plus dla horse_art za sprawne zorganizowanie zamówienia z kraemera  :kwiatek:
Plus dla Polawa jako sprzedającej.  :kwiatek:
Plus dla justarius,marlenicaa,Donia Aleksandra
estena   Wariat nad wariaty.
15 maja 2014 10:57
Mega duży plus dla szekla bardzo dobry kontakt,  szybka wysyłka i da się dogadać bez problemu,  serdecznie polecam  :kwiatek:
:kwiatek: Plus dla escady, Gran_Caballo, Bzzz jako sprzedających. Mega uczciwe i konkretne re-voltowiczki
czy należy się minus dla osoby która jest zdecydowana, zgadza się na kwotę przedmioty/wysyłki, bierze dane do przelewu itd., a potem:
-  nie płaci, nie odzywa się, aż łaskawie odpisze po mojej 3 wiadomości - że się rozmyśliła  🤔

ostatnio nagminnie mi się to przytrafia  🙄

🚫 czy nie uważacie, że podanie kwoty/propozycji pod ogłoszeniem jednak powinno być wiążące? Co w sytuacji, kiedy ktoś oferuje wysoką cenę za przedmiot, a potem nie odpisuje na wiadomości do sfinalizowania transakcji? A osoby postronne czytają taką ofertę za zbyt niską dla mnie? i nie będą proponować niższych kwot... Usunąć także nie można "licytowanej" kwoty jako administrator ogłoszenia  🙇 trzeba by wystawiać ogłoszenie od nowa...
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
15 maja 2014 13:59
rivik przyznaję bywa to irytujące i wkurzające, ja wystawiam porostu ogłoszenie od nowa kasując wcześniejsze.

Swoja drogą to raczej nie ten wątek, bardziej by pasowało wsadzić tego posta do nieuczciwych.
faktycznie źle wpisałam, jeśli się da przenieść post do "nieuczciwych" to proszę moderatora o pomoc  :kwiatek:
Polecam Ania_J19 - super kontakt,wszystko sprawnie i miło. 🙂
Duży plus dla juliabbs, pomimo małych problemów z kontaktem wysyłka była natychmiastowa  :kwiatek:
Wielki plus dla użytkowniczki matysaga ochraniacze w idealnym stanie, super cena i bezproblemowa transakcja, miły kontakt, gorąco polecam 🙂
Bardzo polecam korysindex4 . Bardzo miła transakcja 🙂
Plus dla korysindex4, bezproblemowa transakcja :kwiatek:
Plus dla sprzedającej hancia815 - dobry kontakt i szybaka wysyłka,
plusy dla kupujących: adaank oraz MeLady
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 maja 2014 10:42
Kesja jako sprzedająca na plus.
Plus dla anafora i regina jako sprzedający badzo dobry kontakt towar szuper jakość.
PLUS dla Strawhorses szybko, sprawnie, bardzo dobry kontakt, towar zgodny z opisem. POLECAM  :kwiatek:
Plus dla fajna_jula. Miły kontakt i szybka wpłata. Polecam kupującego  😉
Wielki Plus dla aniaws jako kupującej, bezproblemowy kontakt, szybka transakcja  :kwiatek:
CeraŁ   dużo dużo zmian..
16 maja 2014 13:58
Duże plusy dla kupujących:  Ulalala oraz  Londstreet  , wszystko sprawnie, przelew w trybie błyskawicznym 🙂
Bardzo duży plus dla użytkowniczki asfoto jako kupującej. Kontakt rewelacyjny, bezproblemowe odebranie paczki wysłanej za pobraniem - wszystkim polecam i życzę takich transakcji  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 maja 2014 09:26
ogromny plus dla Hajduczek  :kwiatek:
Polecam transakcje z Karmelek1700. Kontakt b. dobry, szybka odpowiedź i wysyłka. Kantar w stanie identycznym jak na zdjęciach 🙂
Polecam estena przemiła i konkretna osoba. Transakcja przebiegła wzorowo. Szybko i sprawnie. Polecam transakcje z tą użytkowniczką  😀
Averis   Czarny charakter
17 maja 2014 15:33
Czy ktośrobił interesy z użytkowniczką HOLO?
Duże + dla CeraŁ jako sprzedającej - przesyłka w trybie na prawdę ekspresowym, super kontakt , oraz dla mers jako kupującej za szybką wpłatę i również super kontakt 🙂 Oby więcej takich osób.
Plus dla pokora93 . Sprzet jak najbardziej zgodny z opisem. Mila i kontaktowa osoba. Polecam!
  Xellesia - Ogromny PLUS 🙂 . Super transakcja pod każdym względem  😀.
Zasłużony plusik dla kiara  :kwiatek:
Ogroooooooomny plus dla użytkowniczki adriena jako sprzedającej  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Świetny kontakt, przemiła, sprzęt dobrej jakości 🙂



edit: Robił ktoś może interesy z użytkowniczką Gandzioch1020?? Chcę się z nią wymienić, ale trochę się boję, bo 0 postów, 0 opinii...  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się