TRANSPORT- szukam, oferuje

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
07 maja 2014 17:27
czy ktoś jedzie lub oferuje transport 17.05 z okolic Stanisławowa-Mińska do Laszczek i z powrotem?
[s]Jeżeli ktoś w najbliższą sobotę wybiera się z okolic Poznania, a raczej Środy Wlkp. pod granicę czeską (Kudowa-Słone), to w transporcie który wynajmuje będzie jedno miejsce wolne.[/s]

Zmiana planów, Pan przewoźnik się rozchorował więc teraz ja pilnie poszukuję transportu na najbliższy weekend z na trasie Środa Wlkp./Poznań do Kudowy Zdrój. Jeżeli ktoś jedzie do Wrocławia w ten weekend to też się chętnie podepnę.




ja jade do wroclawia znaczy sie mj transport i sa wolne miejsca wiecej pw
Transport do BB kto maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na sobotę miejsce ?  😀iabeł:
Czy ktoś 29 mają jedzie może do skierniewic ?
Transport do BB kto maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na sobotę miejsce ?  😀iabeł:


a skąd?
Czy ktoś od strony Czosnów, Łomianki wybiera się na zawody ujezdzeniowe do Koryt w dniach 24-25.05 i ma miejsce na jednego stwora lub poszukuje miejsca?  🙂
transport dziuplina kolo wroclawia do rogalinka kolo poznania  od srody ( 14 maja) moze ktos bedzie jechal
montana   małopolskie
11 maja 2014 22:42
Zapowiada mi się w tym miesiącu transport na trasie Kraków- Warszawa, może ktoś chętny dołączyć ? lub ktoś ma zaplanowane, to ja dołącze  👀
A.   master of sarcasm :]
11 maja 2014 23:05
Sprostowanie: będzie 6 miejsc w koniowozie z Warszawy do UK, od drugiej połowy sierpnia, prawdopodobnie dwa lub trzy transporty. Daty do uzgodnienia, jestem elastyczna i dostosuję się - muszę mieć konie przewiezione do końca października.
Szukam transportu Piotrków Tryb - Kalisz. Dosyć pilne dla spokojnej klaczy. Tel. 600 135 184.
Szukam współtransportu na trasie Warszawa-Olsztynek, a konkretnie Laszczki-Mycyny na 28.06.2014, a potem na powrót 05.07.2014. Wybiera się ktoś może z koniem, a może ktoś na pusto jedzie?
Jedzie ktoś z Opola na zawody do Mosznej w tym tygodniu (17-18.05) i ma może wolne miejsce w przyczepie? Proszę o pilny kontakt.
Wolne miejsce w koniowozie na trasie Warszawa - Wrocław
18.05.2014
moze ktoś chetny?
Mam jedno wolne miejsce w przyczepie na ZO-A w Kwiekach 20-22.06, koszt - połowa ceny za paliwo. Ktoś zainteresowany?
Szukam osoby z koniowozem na 6 koni, która mogłaby przewieźć mi 6 koni z okolic Warszawy w stronę Zielonej Góry i z powrotem 29.05 - 1.06.
[s]Wolne miejsce jutro na trasie Poznań -  Słupsk - Mrągowo a potem kierunek Poznań. Możemy zboczyć z trasy
[/s]
Nie jedzie ktoś w niedzielę po Bożym Ciele z Mazur (okolice Szczytna) do Warszawy?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
14 maja 2014 21:34
Będzie może ktoś jechał na Trail`a do Komarna 24.05.14 przez Wrocław i ma miejsce w przyczepie ?  :kwiatek:
[s]Mamy dwa miejsca w koniowozie/przyczepie na AMP do Drzonkowa z Poznania, jak by ktoś chciał się dołączyć to zapraszam 🙂[/s]

Już nieaktualne
Koniec lipca trasa Luban (dolnoslaskie) do Koloni, dwa miejsca w przyczepie (nowa, wypasiona, bedzie komfortowo ;-) )
A.   master of sarcasm :]
16 maja 2014 11:12
W przyszłym tygodniu miejsca w transporcie łączonym UK - Warszawa, dla nas niestety jeszcze za wcześnie, może ktoś chętny?...  👀
wolne miejsce 17.05 na trasie Warszawa-Poznań
Szukam transportu z Trójmiasta do Gliwic, najlepiej w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Ktoś coś?  :kwiatek:
Mam wolne miejsca jakby ktoś chciał się przyłączyć: Wrocław-Słupsk, 3miasto-Katowice, Kraków-Słupsk
535360318
A.   master of sarcasm :]
16 maja 2014 21:21
O, pbh  😉 Od 3 stycznia czekam na ofertę dotyczącą transportu UK-Polska i nadal się nie doczekałam, a to już połowa maja 😁
A ja czekam na dokładne podanie ilości koni, bo 9 a 13 robi różnicę  😀 
Coś już wiadomo? Zadzwonię dziś zresztą

O, pbh  😉 Od 3 stycznia czekam na ofertę dotyczącą transportu UK-Polska i nadal się nie doczekałam, a to już połowa maja 😁
A ja czekam na dokładne podanie ilości koni, bo 9 a 13 robi różnicę  😀 
Coś już wiadomo? Zadzwonię dziś zresztą


A.   master of sarcasm :]
17 maja 2014 20:28
Nie otrzymałam prośby o podanie dokładnej ilości koni. I tak już nieaktualne, mamy umówionego przewoźnika.
Nie otrzymałam prośby o podanie dokładnej ilości koni. I tak już nieaktualne, mamy umówionego przewoźnika.


Mam nadzieje że nie rezygnujesz z tamtego transportu😉
A.   master of sarcasm :]
17 maja 2014 22:24
[quote author=A. link=topic=69548.msg2096768#msg2096768 date=1400354893]
Nie otrzymałam prośby o podanie dokładnej ilości koni. I tak już nieaktualne, mamy umówionego przewoźnika.


Mam nadzieje że nie rezygnujesz z tamtego transportu😉
[/quote]

Nie dostałam nigdy oferty od pbh, chociaż w ostatniej wiadomości było napisane że prześle ofertę 😉

Na tamten transport szukam jeszcze więcej chętnych, jak widać w ogłoszeniach, poza tym nie zrobię numeru koleżance jak już się z nią umówiłam że mi przeciągnie konie przez Europę 😉 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się