Perfekcyjny makijaż

fruity_jelly, ja bym nie ufała w 100%, bądź gotowa na zmywanie 😉 Moją koleżankę malowali w sephorze, miało być pięknie na studniówkę i to odpłatnie nawet było chyba, wyglądała tak okropnie, że pobiegła do domu zmywać i sama nie umalowała 😉
fruity_jelly, ja bym nie ufała w 100%, bądź gotowa na zmywanie 😉 Moją koleżankę malowali w sephorze, miało być pięknie na studniówkę i to odpłatnie nawet było chyba, wyglądała tak okropnie, że pobiegła do domu zmywać i sama nie umalowała 😉


zależy czy trafisz na Makijażystkę (ja trafiłam tylko raz), czy na sprzedawcę, który myśli, ze jest makijażystą 😉
mnie zawsze jak pomalują w sephorze to wyglądam na dworze jak klaun.
Dlatego już nie daję sobie pomagać  😁
Ta laska, która mnie obsługiwała sama wyglądała eee.. no niezbyt korzystnie zwłaszcza, że miała dziwnie zrobione brwi i wyjechała sobie czerwonym błyszczykiem poza kontur ust 😉 przyczaję się jeszcze może uda mi się wypatrzeć jak ta druga dziewczyna, która tam pracuje wygląda, bo niekoniecznie chcę się oddać w ręce osoby, która nie umie sama siebie pomalować. I znając życie to wyjdę z toną tapety na twarzy, a tego nie znoszę, właśnie w GR kupiłam sobie na próbę swój pierwszy bronzer (i tu też nie jestem pewna czy ta dziewczyna dobrze mi z kolorem doradziła) i chyba koniec końców nie będę go używać, bo czuję że mam za dużo na twarzy 🙄

W ogóle śmieszą mnie te 'ekspertki od makijażu' w drogeriach, nie dość że są pomalowane tak że szkoda gadać, to jeszcze nie potrafią doradzić i są namolne. Pani w Hebe też mi źle doradziła z odcieniem korektora a szkoda, bo korektora jako takiego się czepić nie mogę, ale jakbym jej nie posłuchała to wzięłabym jaśniejszy i podejrzewam, że byłby idealny 🤦
fruity_jelly, czasem się zastanawiam, co ci ludzie tam robią. Ja rozumiem, że nie trzeba być specjalistą po dziesięciu kursach, żeby pracować przy sprzedaży kosmetyków. Ale też jakieś pojęcie powinny mieć, bo nie zachęca mnie sprzedawczyni, która nie ma pojęcia, jak się umalować.
Tak samo nie poszłabym na regulację brwi do kosmetyczki, która ma dwie cienkie kreseczki, najlepiej namalowane :p
fruit_jelly - ooo nie, ja bym za nic w świecie nie ryzykowała!! Te panie (przynajmniej u mnie) z golden rose generalnie nie wiedzą chyba nic oprócz tego, do czego służy szminka a do czego podkład..

Zamówiłam sobie dzisiaj urodzinową paczkę od mojego Chłopca  😍 Sleek garden of eden, mary lou-manizer ( :love🙂, pędzel z hakuro i dermacol w ciemniejszym odcieniu do mieszania z tym moim 208 (jest jak mąka biały) nie mogę się doczekać!!!
A sama sobie zrobię drugą paczkę urodzinową z 3 kolorami loreal infallible, 3 kolorami color tattoo i revlonem  nearly naked .

Stwierdzam, żem chora jest...
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2014 18:43
No i zamówiłam Oh So Special... Następna w kolejce jest paletka Respect albo Au Naturel (chociaż ta druga jest dość podobna)  😁
Edit: w ostatniej chwili zmieniłam zdanie  😂
Właśnie tak się zastanawiam, za darmo mogę pójść, zrobie zdjęcie żeby było z czego się pośmiać 😀 może poproszę żeby coś poradziły na te moje nieszczęsne oczy.
whitemoon071 nie jesteś chora, jesteś kobietą :P ja osobiście uważam, że u mnie w związku panuje sprawiedliwy podział obowiązków: on sobie odkłada pieniądze na te swoje lokaty, a ja sobie wydaje na moje przyjemności 🏇
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
13 maja 2014 19:37
whitemoon071,
Garden of eden 😍
Zrobisz jakiś przykładowy makijaż? 🙂
Postaram się w weekend! Bo chyba do weekendu przyjdzie.. ;p
Ale nie obiecuję, że zdjęcie zrobię, bo nie umiem 🙁
fruity_jelly, o ile w sklepach typu Sephora, czy Douglas dziewczyny podczas rekrutacji oceniane są również pod kątem własnego makijażu i ogólnej prezencji, w sklepie wymagany jest konkretny rodzaj makijażu, to sklepach "o niższych standardach" przyjmują kogo leci i potem te osoby malują :P. Nie ma się też czarować, że w perfumerii wszyscy dobrze Cię pomalują. Trzeba szukać konsultantów konkretnych firm, które organizują im szkolenia, często są to też makijażyści, a nie tylko ekspedienci. Osoby, które zatrudniane są przez perfumerie i mają tylko ichnie logo, a nie dodatkowo np. Dior itp, niestety nie mają takiego doświadczenia, umiejętności.
Nie musi być źle, ale niczego specjalnego też bym się nie spodziewała...
zamawiacie kosmetyki ze strony http://www.ladymakeup.pl/sklep/ bo mam problem z założeniem tam konta :/
w czym ten problem?
ja od nich zamawiałam bez zakładania konta 🙂
właśnie idzie do mnie przesyłka od nich, już druga.😉 Nie trzeba mieć konta, żeby złożyć zamówienie🙂
aaaa, myślałam, że trzeba miec konto jak w większości sklepów 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 maja 2014 17:30
Ja też czekam na przesyłkę od nich, liczę, że dojdzie przed weekendem. I też zamawiałam bez zakładania konta 😉
Pluję sobie w brodę, bo na allegro Sleeki są parę zł tańsze  😁 Warto kupować na tych aukcjach od złotówki czy to jakieś oszustwo? W ogóle to chyba Respect jest na wyczerpaniu, bo na allegro są dosłownie 3 aukcje (nie liczę tej ze sklepu, z którego linkowałam paletkę)...
Facella, za złotówkę to bym nie licytowała, strach się bać, co można dostać 😉

Własnie zamówiłam Revlona i w7 Honolulu  😍
Facella, ja zamówiłam wczoraj około 18, a teraz paczka już do mnie idzie (dostałam smsa), więc jutro będzie😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 maja 2014 17:44
Wpłata ode mnie poszła ok. 20-21, mam maila, że zaksięgowano, ale nic o wysłaniu paczki...
Można gdzieś dostać próbki podkładów Revlona? U mnie w mieście chyba nigdzie nie uraczę tej marki  🤔 a nie stać mnie na zamówienie podkładu, którego nie będę używać. Konkretnie Revlon Colorstay 150 Buff i 110 Ivory. Na allegro nie ma.
No to nie wiem, ja dostałam smsa z poczty, że idzie do mnie paczka🙂


edit: Dziś dostałam! Wspaniała jest!!!!  😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 maja 2014 14:44
Ja też właśnie odebrałam, jeszcze nie miałam okazji przetestować, ale po przejechaniu paluchem już kocham tę paletkę  💘 A jak jest pięknie oprawiona, to opakowanie jest takie śliczne, masakra  😜 I odkładam kasę na Respect, koniecznie! A mogłam brać dwie naraz, teraz będę za wysyłkę bulić, trudno... Człowiek głupim się rodzi i tam już zostaje...
A do mnie doszły tasiemki 🙂 jak się nauczę je obsługiwać to pokażę efekt, na razie nakleiłam na szybko, bo nie mogłam się powstrzymać żeby od razu nie spróbować i faktycznie działają i nie czuć ich na oku
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 maja 2014 16:25
Facella
To nie głupota, tylko ostatni przejaw zdrowego rozsądku usiłował dojść do głosu 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 maja 2014 16:25
I głupotą było ignorowanie go  🤣
A ja juz kocham moje garden of eden i Mary lou  😍
whitemoon071, ja chcę fotki :P
Postaram sie cos zrobić, ale nie obiecuje, bo chora jestem i slabo wyglądam..
poszukuję jasnego, rozświetlajacego cienia do powiek, coś w ten deseń:



znacie jakiś, który daje podobny efekt?
:kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2014 10:43
W załączniku chrzest bojowy Sleeka. The Mail + Boxed. Pierwszy nie jest aż tak pomarańczowy, drugi jest nieco ciemniejszy.

Czym ratować zaschnięty tusz? Nie używałam go jakieś 3 tygodnie i zasechł  🤔
Facella, duraline? Podobno dobry do wszystkiego 😀.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się