moda, ciuchy etc...

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 maja 2014 16:55
Dziękuję bardzo  :kwiatek: Koleżanka kupiła taką już kilka miesięcy temu a w Lublinie nadal ich pełno, więc chyba nie ma dużego popytu.. jest jakaś szansa  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
16 maja 2014 19:21
Wyprzedaż rusza prawdopodobnie 27 czerwca. Dzień wcześniej zadzwoń i zarezerwuj sobie. Następnego dnia będzie już tańsza. 🙂
Może doradzicie. Idę na bal maturalny za tydzień. Ot taka impreza z okazji końca matur i szkoły, wynajmujemy klub, zapraszamy nauczycieli i kupiłam dziś w h&m taki kombinezon, ale nie mam pomysłu co można do niego założyć. Jest na ramiączkach i ma gołe plecy. Ta marynarka co na zdjęciu jakoś mi chyba nie zbyt pasuje. Co myślicie?
aaga84, a mi właśnie bardzo pasuje 🙂 A masz jakieś lepsze foto? 🙂
właśnie nie, tylko to jedno 🙁 i nie mogę znaleźć tego kostiumu na stronie. Może jutro postaram się zrobić jakieś lepsze. Plus moja rodzina stwierdziła, że wygladam jak spod latarni 😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
16 maja 2014 20:43
Nie rzuciła się wam w oczy ostatnimi czasy w sklepach stacjonarnych taka najzwyklejsza czarna sukienka z szerokim ramiączkiem albo krótkim rękawkiem rozkloszowana na dole? Najlepiej z dekoltem a nie pod samą szyję. Bez żadnych udziwnień koronek i tym podobnych. No koronkę jeszcze zniosę.
Coś takiego
Dziewczyny z Warszawy, pomocy  :kwiatek: nie widziała któraś z Was może miękkich, zabudowanych kapci, najlepiej zwierzaczków w rozmiarze 46... niestety potrzebuję na dzisiaj, więc internet odpada, musi być w Warszawie
coś w ten deseń:

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 maja 2014 09:45
Z tego co pamiętam mieszkasz gdzieś w okolicach Piaseczna, tak? Celowałabym w auchan  😉 Na pewno w tesco takie bywają więc tam też powinny..
tak, Auchan już obiegłam cały, ani w samym Auchanie nie ma, ani w sklepach obok 🙁 o może tesco, też niedaleko, dzięki!
wilczyk, a deichman?
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 maja 2014 10:43
Kastorkowa, co rusz się takie pojawiają w Stradivariusie. Ja kupiłam swoją kremową, prawie taką, jak na zdjęciu, ale z rękawkiem, jakoś 2 lata temu za grosze (40zł?) w porównaniu do tych obecnie sprzedawanych, a ten wzór jest chyba co sezon  😁
Edit: walnęłam się w cenie  😂
Kastorkowa, w H&M często takie bywają, na szybko znalezione dwie: ze wstawką koronki(?) przy ramionach za 40 zł - klik i najzwyklejsza czarna, również za 40 zł - klik 🙂
wilczyk, Deichmann na bank ma takie. Homera kup z Simpsonów :P
właśnie nie było w deichmannie żadnych 🙁 poddałam się już, na następną okazję zabiorę się wcześniej, dzięki!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 maja 2014 12:16
Poszukaj na allegro z odbiorem osobistym w Warszawie.
Z czym nosić brązową marynarkę w niebieskie paseczki? Kupiona była jakieś... 6 lat temu, chyba na komunię któregoś z kuzynów. Będąc teraz krótko w domu wygrzebałam ją z szafy i zabrałam, bo o dziwo rozmiarem jeszcze pasuje. Chyba zostanę karzełkiem na zawsze 😁 Ale nie ważne.
klik W rzeczywistości kolor jest mocny brązowy a te prążki nie dają aż tak po oczach - wina zarysowanego aparatu w telefonie.
dodzilla nie wyświetla się zdjęcie.

Do czego można ubrać spódnicę w stylu "Słowianek"? 2.bp.blogspot.com/-mglVphPj1B0/TwDRNAElIDI/AAAAAAAANhY/NdBCZkmaNfw/s1600/IMG_1773.JPG
O, z takiego materiału tylko bardziej rozkloszowaną. Mamy konkurs piosenki Śląskiej i razem z dziewczynami mamy ubrać takie spódnice, tylko ja nie wiem do czego to "ugryźć" że tak powiem.
Mi do tego pasuje zwykla biala bokserka :-)
Hm. w sumie bokserka dobry pomysł. Dzięki  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 maja 2014 19:17
Biała bokserka i KONIECZNIE czerwone korale  😁
Może doradzicie. Idę na bal maturalny za tydzień. Ot taka impreza z okazji końca matur i szkoły, wynajmujemy klub, zapraszamy nauczycieli i kupiłam dziś w h&m taki kombinezon, ale nie mam pomysłu co można do niego założyć. Jest na ramiączkach i ma gołe plecy. Ta marynarka co na zdjęciu jakoś mi chyba nie zbyt pasuje. Co myślicie?

Ja mam taki sam, tylko cały czarny 🙂 Jak chcę, żeby było elegancko, to zakładam do niego: beżowe szpilki, czarną marynarkę, brązowy pleciony pasek (też z H&M), zegarek i bransoletkę + upięte włosy 🙂 Bardzo fajnie wygląda w takim wydaniu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 maja 2014 08:57
Milutek Ban permanentny
18 maja 2014 18:53
Szukam spodni dresowych, które nie zmechacą się i nie wyciągną po pół roku. Realne?  😁
Chętnie czarne, za dobrą jakość mogę dać do 250zł. Najlepiej jakieś firmy sportowej, Zary i inne odpadają.
Albo orientuje się ktoś w jaki materiał celować/ jakiego unikać w składzie, aby spełniły moje oczekiwania?
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
19 maja 2014 12:29
Proszę o pomoc, bo wiem, że wielokrotnie bardzo fajne, trafne sugestie były w wątku podawane, a mianowicie szukam sukienki na wesele-wiadomo nie chce iść w żadnej ze studniówkowych czy tych które mam i nosiłam je na co dzień na różne okazje. Sukienka w kolorach pastelowych, bez kokardek, ale chętnie z koronką.Maskująca szerokie ramiona-zazwyczaj wybieram takie na szerszych ramiączkach najchętniej wiązane/zapinane/zakładane za szyje jak bikini, ponadto dająca zarazem złudzenie większego wcięcia w talii, którą mam słabą zarysowana i podkreślająca szersze biodra żeby sylwetka wyglądała bardziej na klepsydre...sama szukałam i nic, a z 1000tys sukienek chyba przejrzałam już w necie 🙄 co do moich wyznaczników to wiadomo najlepiej by było, ale jestem otwarta na propozycje, bo może coś innego mi się spodoba chociaz wiadomo nie chce sukienki, która zwraca uwagę na jakieś mankamenty figury. Z góry dzięki dziewczyny :kwiatek:
incognito, a szukałaś na zalando.pl? Według kolorów?
Ja też z pytaniem o wesele, czy czerwona sukienka na wesele może być? Koleżanka mi wszczepiła myśl, że będzie się rzucać w oczy i odciągać je od panny młodej, czego nie chcemy oczywiście (nie chcę podpaść rodzince  😁 ).
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 maja 2014 13:34
Heval, jak dla mnie każdy kolor jest ok poza białym 😉
Heval, jak dla mnie każdy kolor jest ok poza białym 😉


Otóż to 😉 Też mi się tak wydaje. Czerwona sukienka + stonowane dodatki i powinno być ok. 🙂
A co do bieli... Wszystko zależy od okoliczności. Inaczej sprawa się ma jak jest się "szarym" gościem, inaczej - jak się jest świadkową, IMO. Dwa lata temu kuzynka brała ślub i ja właśnie pełniłam tę funkcję. Kuzynka jest wielką fanką brytyjskiej rodziny królewskiej, dlatego wspólnie uzgodniłyśmy, że będę miała również ubraną białą sukienkę, niczym siostra Kate na Royal Wedding... 😉 o dziwo, spotkało się to z bardzo pozytywnym odbiorem, nawet u starszej części rodziny
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 maja 2014 17:27
Poszukuję stroju kąpielowego, mierzyłam dziś 3, które mi się spodobały. Który Waszym zdaniem najlepiej wygląda? (uwaga - zdjęcia w strojach więc wrzucam w linkach  😉 ).

pierwszy
drugi
trzeci
drugi 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się