Stajnie w Warszawie i okolicach

Nie umiałam się tu doszukać... czy zna ktoś jakieś fajne stajnie w okolicy Pruszkowa? Za niedługo czeka mnie przeprowadzka do Pruszkowa właśnie i staram się zorientować czy są w okolicy jakieś fajne stajnie do jazd, bądź do dzierżawy/współdzierżawy jakiegoś konia (mogą być wtedy również prywatne), ewentualnie w grę wchodzi wolontariat (będę "dostępna" całe wakacje :3).
W szczególności zależy mi na opiece bądź wydzierżawieniu jakiegoś konia, tyle że nie za ogromną cenę 🙂


W stajni Sabat (m. Granica k/Pruszkowa) jest obecnie jeden koń do dzierżawy. Cena bardzo przystępna.
Nawet jeżeli ta oferta nie będzie już aktualna jak przyjedziesz do Pruszkowa, to warto się w Sabacie dopytać, bo są tam konie udostępniane do współdzierżawy regularnie (można się umówić z właścicielami co do regularnych jazd, opieki).
Bardzo dobry dojazd do stajni komunikacją miejską (kolejka WKD)
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
18 maja 2014 12:19
Cheerful, to chyba najbliżej podkowa leśna i grodzisk... no, jeszcze sabat, ale nie wiem kto co i jak tam teraz
emptyline   Big Milk Straciatella
18 maja 2014 13:29
Cheerful, jeszcze Milanówek, ale co tam się teraz dzieje to ja w sumie nie wiem.
Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi 🙂
damarina a nie orientujesz się może w cenie?
Połowa pensjonatu, czyli 400 zł.
Połowa pensjonatu, czyli 400 zł.


Tak, jeśli mowimy o tym koniu, który jest teraz w ofercie do dzierżawy w Sabacie.
Później - musisz sie dowiadywać na miejscu 🙂 Bo opcje współdzierżawy koni są bardzo różne.
Myślę, że mówimy o tym samym 🙂
To tam każdy koń ma indywidualną cenę? A jak się mogą wahać?
+ macie może jakiś namiar na tego konia czy coś? 🙂
To tam każdy koń ma indywidualną cenę? A jak się mogą wahać?
+ macie może jakiś namiar na tego konia czy coś? 🙂


Nie chodzi o indywidualną cenę konia, tylko o elastyczność formy współdzierżawy. Z tego co sie orientuje, konie są współdzierżawione "częściami" tj. np. na jeden-dwa dni w tygodniu, albo po dwie-trzy osoby na konia. Wtedy odpowiednio płacisz mniej za dzierżawę.
Wszystko zależy jak się umówisz z właścicielem konia.

Za chwile prześlę Ci na priv info o aktualnym koniu do współdzierżawy .
Jak wygląda aktualnie sytuacja w Ulmagu? Czy to miejsce nadawałoby się dla kaszlaka (od dawna bez objawów)?
Cheerful, nie wiem jakiego konia szukasz, ale ja mam spokojnego konia w Sabacie do dzierżawy. Jeśli jesteś zainteresowana to napisz na PW  😉
Czy znacie takie stajnie?:
Majewski Grzegorz, Kozery, Dreszera 4
Gruszczyński Piotr, Badów Górny koło Mszczonowa
Sobolewski Łukasz, Nowy Prażmów, Akacjowa 109

Dane wzięte z rejestru ogierów PZHK, mają ogiery śląskie na punkcie kopulacyjnym i chciałam się dowiedzieć czy to normalni ludzie czy jacyś  nawiedzeni. Zastanawiam się nad opcją zostawienia gdzieś klaczy do krycia...
A ktoś coś o Zielonym Zakątku ? Zdaje się, że jest to od mojej strony Warszawy ale jak tam z dojazdem ? Chyba tylko samochód, co?
famka   hrabia Monte Kopytko
20 maja 2014 12:49
tylko auto, dojazdu tam nie ma, chyba że busiki prywatne
Czy ktoś jedzie w niedziele do Golden Horse i chciałby przygarnąć dzieciaka z aparatem? 🙂 najlepiej z Centrum lub okolic bliższych Centrum 🙂
Small Bridge, u Majewskich warunki masz takie sobie, ale krycie powinna kobyła przeżyć bez problemu 😉
Hej, proszę was o pomoc  😀 Jadę na kilka dni do Warszawy, do siostry. Będę ciągle w okolicach Ursus-Centrum i chciałabym wpaść gdzieś na kilka treningów ujeżdżeniowych. Polecicie mi jakiś klub, do którego można bez problemu dostać się komunikacją miejską?
Serenity polecam klub Dama Dana. Dojazd pociągiem do Grodziska Mazowieckiego, a następnie autobusem pod samą furtkę 🙂
Tutaj link: http://www.damadana.com/
DomiJ Akurat byłam już kilka razy i na pewno w wakacje będę jeździła tam częściej 😀
Teraz po prostu szukam czegoś bezpośrednio w Warszawie, gdzie zawsze będę mogła się podszkolić ujeżdżeniowo, gdy będę u siostry 🙂
Endurka  dziękuję
Serenity, w samej Warszawie ciężko o taką opcję. W granicach miasta masz Legię, Huberta, oba pensjonaty na Siekierkach, Chrobry, Agmaję, te stajnie obok AWF, Bródno,  stajnię na Białołęce, Hippikę, Wilanów, Poland Park, Powsin i Wolicę. Musisz albo podzwonić i popytać albo podjechać i popytać. O wiele łatwiej, i z Ursusa może być o wiele lepszy dojazd, może być w stajni pod Warszawą.

Jak o jeszcze jakiejś stajni zapomniałam to dopiszcie, proszę.
kamykokrowka Dzięki, podzwonię  😀
A czy ktoś się orientuje co do stajen.. w Magdalence bodajże? 😀 Bo jest jeszcze opcja, że nie Pruszków, a Magdalenka, a tu to kompletnie nic nie kojarzę xd
ash   Sukces jest koloru blond....
21 maja 2014 15:10
Cheerful, co do czego?
Chodziło o stadniny, prywatne stajenki z końmi do dzierżawy itp. 🙂
Nic nie rozumiem - są dwie różne stajni Dragon w okolicy Radzymina? Jedna w Radzyminie przy ul. Wróblewskiego, druga w Łąkach?

https://www.facebook.com/pages/Stajnia-Dragon/124934897684129?ref=ts&fref=ts

https://www.facebook.com/StajniaDragon?fref=ts


alona, trochę tak - Dragon w Łąkach to są poprzedni dzierżawcy stajni Dragon, obecnie przenieśli swoją lokalizację na Łąki Radzymińskie właśnie. A stajnia Dragon przy ul. Wróblewskiego to najaktualniejsi dzierżawcy.
a ktoś się może orientuje czy jest jakaś stajnia, która wydzierżawi mi konia z możliwością przeniesienia? przeszukalam re-voltę i świat koni, niestety bez skutku  😕
A gdzie chcesz przenieść?
SZUKAM PENSJONTAU DLA KONIA W OKOLICACH WARSZAWY ZALEŻY MI NA DOBRYCH WARUNKACH HALI, KARUZELI CO POLECACIE?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się