Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Kastorkowa   Szałas na hałas
18 maja 2014 19:33
Dziękuje dziewczyny  :kwiatek:

Yga no nic innego niż to, że pięknie wyglądasz nie da się napisać  😍
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 maja 2014 19:41
Kastorkowa jesteś jedną z niewielu osób której pasują dredziochy. Wyglądasz z nich super ;]
Bischa świetna pasja, podziwiam
Pursat jak zawsze zaskakujesz fajnym ciuchem
asds masz przepiękne oczy. Hipnotajzing  😉
yga lachon jakich mało  🙂

I ja sie skromnie przypomnę

edit: dodaję trecie bo sie nie załaczyło
zabeczka17, czemu taka smutna?
zabeczka17 pierwsze jest bardzo ładne, a dlaczego są tak przerobione? 😉

A ja przez przypadek strzeliłam sobie zdjęcie, które mi się podoba (pewnie dlatego, że mnie nie widać  :emoty327🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 maja 2014 19:57
infantil potrzebne mi było do jednego projektu. 😉

Piękne masz  to  zdjęcie.  :kwiatek:

Libeerte  taka odmiana , bo ciągle ciesze ryjka 🙂
infantil, mi też się podoba!!  😎

A ja dzisiaj byłam dla uczczenia wakacji na rowerze, pierwszy taki aktywny dzień od kiedy jeszcze jeździłam i mam nawet pamiątkę, więc się podzielę.
Przyznam, że nie mogę się ruszać, trzeba popracować nad kondycją do czerwca bo trzeba będzie w siodło wskoczyć 😁 😁
Miał być  superman a wyszło jak wyszło, więc podrasowałam 😜


arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 maja 2014 17:04
infantil, śliczne zdjęcie!
zoriczkowa, bardzo pozytywne 😁

Dawno mnie tu nie było, to łapcie :
arivle Masz więcej? 🙂

Ja, jak zawsze, z najlepszym synem świata 🙂



Atea, o jacie, jesteś prześliczna, a na pierwszym wyglądacie trochę jak klony 😀 Uroczy najlepszy syn świata 🙂
Forkate Mnie też rozbawiło pierwsze zdjęcie  😂 Dziękuję za miłe słowa  :kwiatek:
Atea już to kiedyś zauważyłam - syna się nie wyprzesz, jesteście mega podobni  :kwiatek:
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 maja 2014 19:22
Atea, jakieś jeszcze mam, muszę je przejrzeć i wybrać te, które nadają się do publikacji 😁 Wyglądasz super, syn Ci rośnie jak na drożdżach a Ty się w ogóle nie zmieniasz!
arivle przesympatyczną masz buzię 😉
arivle Ja bym chciała się zmienić, ale nie umiem! Wyglądam jak 18-latka  😁 Nawet zmiana fryzury mi nie wychodzi, już nie wspominając o zgubieniu kilku kilo. Non stop tak samo. No, cerę gorszą mam, bo więcej w kurzu i pocie czoła robię  😂

kolebka Ciekawa jestem jaki z niego mężczyzna w związku z tym wyrośnie 🙂
Atea - o matko, ale jesteście podobni! Super fotki 🙂

Arivle - piękna jesteś

Żabeczka - w tych rzęsach wyglądasz sexi



arivle, dziękuję 🙂 Ale ładnie Wam razem  :kwiatek:
Atea, Matko, jak niesamowicie podobny do Ciebie!  😲 😀
Cierp1enie - ilekroć wstawiasz zdjęcia żałuję, że nie jestem mężczyzną i nie mogą wziąć z Tobą ślubu 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 maja 2014 13:11
Cierp1enie a dziękuje, żebym się jeszcze tak czuła to byłoby fajnie 🙂 A ty gdzie masz swoje? 😜
Udorka - "już mi niosą suknie z welonem" hehe
to miłe, że chciałabyś mnie za żonę hehe  :kwiatek:

żabeczka - no ja właśnie przestałam uzupełniać, czuję się goła, łysa i ogólnie jakby mi brakowało czegoś na twarzy :/ Już napisałam do mojej kosmetyczki, by tam promocje szykowała na założenie, to się zgłoszę 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
22 maja 2014 19:51
arivle, ja to Cię widzę w jakiejś stylizacji a la Jane Austen 🙂 Bardzo fajną masz urodę.

Atea, najlepszy z synów ma super mamę 🙂

A ja aż się pochwalę swoim zdjęciem - miałyśmy profi sesję w pracy na stronę szkoły, z rekwizytami 😀

wyglądasz czadowo! Bez dwóch zdań, służy Ci ten stan  😅
Świetne zdjęcie!
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
22 maja 2014 21:04
maleństwo, w zasadzie nie jestem do końca pewna czy to komplement 😁 A zdjęcie świetne, mega pozytywne!
zoriczkowa, :kwiatek:
Cierp1enie, bardzo mi miło 🙂 A ty na prawdę świetnie wyglądasz, ale pewnie ostatnio słyszysz to na okrągło 😉
equi.dream, dziękuję 🙂

Z Ptysiowym mamy jeszcze parę:



I to już było na r-v, ale w zakładce konie, więc wrzucę jeszcze tutaj, bo bardzo je lubię 🙂
arivle, ale piękni 😀 Zazdroszczę włosów *.*
maleństwo, wyglądasz pięknie... i młodziutko! 😉
arivle, zdecydowanie służy Ci takie upięcie włosów- podkreśla Twoje klasyczne rysy i urodę 🙂
zabeczka17, zoriczkowa dziękuję  😡
arivle dziękuję  :kwiatek: Śliczne zdjęcia i super wyglądasz w związanych włosach, zazdroszczę bardzo!
atea na pierwszym zdjęciu wyglądasz z synem naprawdę identycznie! Bardzo ciepłe zdjęcia 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
22 maja 2014 21:59
buyaka, arivle, dziękuję 🙂

arivle, no jak nie komplement? Po prostu masz urodę taką 'romantyczną" i widziałabym cię wystylizowaną, w sukni z epoki i z Colinem Firthem w słynnej mokrej koszuli. Ja bardzo lubię takie klimaty, więc jak najbardziej komplement.

ksan, dziękuję za oba komplementy. Dobre geny - zaraz kończę 30 lat 😉
maleństwo czad!
arivle oddaj looooki...
Cierp1enie, zoriczkowa, maleństwo, infantil, Dziękuję :kwiatek:

Cierp1enie, Rany, wymiatasz! Chciałabym mieć tyle samopozaparcia 🙂
maleństwo, Rewelacyjna fota! Zaraz bym do takiej szkoły leciała! Wyglądasz cudnie!
arivle Piękne 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 maja 2014 12:14
Atea, :kwiatek:
DeJotka, nie oddam! Uwielbiam je!
infantil, ja tam się lepiej czuję w rozpuszczonych, ale dziękuję 🙂
ksan, dziękuję 🙂
Libeerte, :kwiatek: sama też sobie zazdroszczę 🙂
arivle doskonale Cię rozumiem, bo mam włosy bardzo podobne do Twoich, tylko dłuższe i też zdecydowanie lepiej czuję się w rozpuszczonych. Z tą różnicą, że Tobie związane pasują, a mi niekoniecznie, dlatego zazdroszczę  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się