Sesja/Studia i t d ;)

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 maja 2014 14:08
A ja dziś nie poszłam na egzamin, bo o nim nie wiedziałam. Nikt nie wiedział,w efekcie 100 osób go nie napisało.
No to jestem już po. Dziękuję za kciuki :kwiatek:, we wtorek wyniki...
cześć wszystkim 🙂
znalazłam kolejną rzecz, która uchroni mnie przed nauką do sesji, kolokwiów i innych takich - ten wątek. 😀 życzę sobie powodzenia  🤔wirek:
niemniej jednak zauważyłam, przeglądając kilka postów wcześniej, że  można tu liczyć na Wasze wsparcie, więc na pewno się będę o nie upominać! 😉
czy tylko ja czuję sesję, ale nie w taki sposób, że powinnam się zacząć uczyć, tylko stałam się ogroooooooomnym leniem? a może to ta pogoda??  😵
kaskal94, zdecydowanie pogoda!  💃
Kto dzisiaj walczy? 😵

Próbuję pojąć układ nerwowy, ale na razie moja nauka ogranicza się do przerabiania ściany tekstu z podręcznika na schematy ze strzałkami, kolorami i rysunkami. Nie wiem, jak ktokolwiek mógł uznać ten tekst za zrozumiały...
Ja dzisiaj "walczę" z chemią. Z resztą jak zwykle 😉
A ja nadrabiam zaległości z farmy. Koło dopiero 26.05 ale parząc na szczegóły z ostatniego testu, to każdy dział muszę 3 razy przeczytać "układając" jednocześnie w głowie. Na bieżąco się mało uczyłam, bo tu mikroby, patomorfa, patofizjo, majówka, wielkanoc. Nienawidzę zaległości xD Ale sama sobie jestem winna.
Ja walczę!
Nad ustawami..., prowadzimy wojnę podjazdową. Straty są znaczne po obydwu stronach.
W tym semestrze też mam jazdy z fonetyką niemiecką. No zła jestem strasznie, mam już dosyć tego przedmiotu.
Zgniję nad tą chemią... Trzymajcie kciuki jutro od 15:45 🙂
mam wrażenie, że czekałam od początku semestru na ten dzień, na tą godzinę, żeby móc z czystym sumieniem olać naukę na pewnego kolosa i stwierdzić z dumą ,,ha! mam ważniejsze rzeczy do nauki na jutro!" 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 maja 2014 23:10
... ale od jutra na serio zabieram się za sesję...
busch   Mad god's blessing.
18 maja 2014 23:28
Właśnie mój wydział przebił sam siebie! Mam egzamin pisemny z gramatyki historycznej języka polskiego w sobotę 14 czerwca od 10😲0 do 12😲0 i egzamin ustny z historii języka polskiego 1945-1989 o 10:15 tego samego dnia 😀. I dziekanat nie widzi w tym żadnego problemu, mamy indywidualnie prosić egzaminatorow żeby łaskawie wyznaczyli nam inny, nieoficjalny termin albo mamy pożyczyć od Hermiony zmieniacz czasu i być w dwóch miejscach na raz 😀
estena   Wariat nad wariaty.
19 maja 2014 14:17
Poszukuję osoby, która studiuje na UP we Wrocku weterynarie na jednolitych magisterskich. Jest ktoś taki na re-volcie?  👀 Mam kilka pytań  :kwiatek:

edit: chodzi mi o niestacjonarne studia
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 maja 2014 15:58
busch, been there, done that. Zawaliłam jeden, napisałam drugi.

Właśnie siedzę nad tym nieszczęsnym egzaminem o którym nic nie było wiadomo.
Jutro mam kolokwium z logiki, trzymajcie proszę kciuki, i to mocno, bo od tego zależy, czy będę mogła pójść na przedterminowy egzamin. Ale mam streees  🙁
Dzisiaj miały być wyniki zeszłotygodniowego egzaminu. I... nic nadal nie wiadomo. A z doktorkiem nie idzie się skontaktować, jakby się rozpłynął... Jutro mają być podane wyniki czwartkowych enzymów, mam nadzieje że trzecie podejście będzie dla mnie zwycięskie. 🙄
galopada_   małoPolskie ;)
19 maja 2014 20:25
Ja 2 czerwca mam zerówkę z patofizjologii. Mam nadzieję, że to tylko formalność  😎 Następnie 12 immuny, 13/14praktyczny z mikrobiologii i 25 test z mikrobiologii. Dzięki tej zerówce zaczynam wierzyć w wolny bezpoprawkowy wrzesień  🏇 🏇
No ja mam na razie zaliczoną większość przedmiotów, wiele w tym semestrze można zaliczyć samymi obecnościami, do zaliczenia zostały: egzamin z bioróżnorodności zwierząt i roślin, jeden kolos z genetyki+egz i ekotoksykologia (no chyba że jak przyjdą wyniki dwóch ostatnich egzaminów to coś zostanie dopisane do tej listy). 😀
Jak będę miała czas to spróbuję wystartować po piątki z patologii, etyki i robactwa.   😀
aaa! i jeszcze od czerwca zaczynam dwumiesięczne praktyki których nie mogę się doczekać  😀 💃
galopada_   małoPolskie ;)
19 maja 2014 20:46
kotlet jakie prak tyki? 🙂 ja w tym roku SOR (super) i rodzinny (słabo)  😵 Za to na razie oddaje się juwenaliom. Moje nogi po wczorajszych koncertach Happysad i Strachach 😁

galopada_, w instytucie med. doświadczalnej i klinicznej PAN a dokładniej w zakładzie neurotoksykologii 😀

jeszcze muszę się tylko im jakoś przypomnieć żeby podali mi dokładną datę kiedy mam tam przyjść  😉
dziewczyny, trzymam za Was kciuki!

ja mam jutro kolosa z geografii - konturówka - i mądra ja uświadomiłam sobie stosunkowo niedawno, że w sumie to nie mam atlasu = nie mam się z czego uczyć albo chociaż udawać,  że to robię..  😵 chcąc konstruktywnie wykorzystać czas zaczęłam sprzątać.  😁
kotlet, trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki! Obyś raz na zawsze pożegnała się z dr Problem!

U mnie pół na pół - kartkówkę z ekonometrii zaliczyłam na 13 z 14 możliwych punktów (poprzednia 6/7, więc jest super!), za to z baz danych zarobiłam dzisiaj minusa na laboratoriach. Właściwie jak wszyscy, ale jestem na siebie zła, bo uczyłam się do tego sporo, a i tak mnie typek zagiął.

Wypisałam sobie wszystkie projekty, kolokwia i egzaminy czekające mnie w najbliższym miesiącu. Raaany, bardzo tego dużo... 🤔wirek:
Potrzebuję dzisiaj mocnych kciukow za koło za patomorfy. Co by mi się normalne szkiełka trafiły  😵
Nesca92, kciuki są!
fin, dziękuje! Mam nadzieje że czwartek był naszym ostatnim spotkaniem.

Na razie odświeżam maila i Facebooka co 3minuty...

EDIT: Zdałam!  😅 🏇 😅 bardzo dziękuje za kciuki! :kwiatek:
Do studentów weterynarii.. Czy był ktoś może na praktykach w Szpitalu dla koni dr Karcza w Janowie?  😉   
Ale mi się zaczęły terminy nakładać, chyba przez kolejne dni będzie mało snu. 26.05 kolos z farmy (250 stron z Katsunga), wstępnie 27.05 test z wykładów z farmy (dla chętnych, ale patrząc na moje oceny teraz, gdybym dobrze napisała test, będę mieć szanse na zwolnienie z egz, jeśli i kolejny semestr też tak pójdzie... ale jak tu powtórzyć pół semestru w 1 noc? ). 29.05 ostatnie koło z patofizjo i dobrze byłoby je zdać i nie martwić się poprawkami tuż przed sesją. 28.05 wejściówka z mikro - i tak samo, wolałabym zdać, bo nie wiem, kiedy mi wypadnie praktyczny z mikrobów. Jakimś cudem jeszcze nie ma rozpiski jakie grupy i kiedy mają. Także kolejny tydzień to będzie masakra, a na weekend planuję pojechać do domu na 2 dni regeneracji przedsesyjnej xD
I wczoraj przez własną głupotę przepadła mi zerówka z patofizjo, także mając 3 egzaminy w sesji, mam nadzieję, że maksymalnie jeden spadnie na wrzesień.
A dodatkowo tak pięknie za oknem, a na balkonie nie da się uczyć, bo co chwila rozpraszają osoby jeżdżące rowerem czy dzieci na rolkach.
Skąd tu wziąć siłę na to wszystko  😵
Zdane na 4 ^^ Jeśli uda mi się przenieść do Wawy, a baaardzo chcę, to bd zwolniona z praktycznej części egzaminu ze szkiełek z patomorfów;p
robakt   Liczy się jutro.
20 maja 2014 19:13
Trzymam za wszystkich potrzebujących kciuki 🙂
Dzisiaj ogarniałam wejściówkę z chemii, trochę przygotowywałam stosy materiałów do wydrukowania, a aktualnie siedzę nad rysunkiem z grafiki, w poniedziałek muszę oddać dwa, jak na razie mam 75% jednego, nie jest źle.
Ogólnie to bałam się bardzo jak poszło mi koło z matmy, bo rozwiązując zadania wszystko mi się pomieszało i w pewnym momencie skreśliłam i robiłam od nowa, bałam się czy wystarczyło czasu, jednak napisałam na 50%, więc zaliczone, jeszcze jedna dobrze napisana kartkówka i będzie zerówka.
Nesca92, z kim miałaś 🙂?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się