Warszawskie voltopiry :)

i na Okopowej ale nie pamiętam nr lokalu (widać z ulicy go dobrze).


Okopowa 25 🙂
I jaka jest mniej-więcej cena takiej normalnej flagi?


Ten sklep na Okopowej, o którym mówią dziewczyny, ma swoją stronę internetową i podane są ceny:
http://www.okopowaflagi.pl/index.php/oferta?showall=&start=2

😀
Dzięki dziewczyny, ogromnie mi pomogłyście! :kwiatek: :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 maja 2014 13:46
W którym centrum handlowym w Warszawie jest sklep Ziaja? I czy w ogóle jest? 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 maja 2014 19:49
aaga dzięki, nie wiem czemu na to nie wpadłam  :emot4: Przyznam, że myślałam, że jest ich więcej.
Dziewczyny macie moze jakas znajoma ktora robi hybryde na paznokciach albo znacie jakis fajny salon ktory nie sciagnie ze mnie 80zl?
Dziewczyny macie moze jakas znajoma ktora robi hybryde na paznokciach albo znacie jakis fajny salon ktory nie sciagnie ze mnie 80zl?

Ja mam  😉 Zaraz zorganizuję kontakt i zapytam ile bierze  😉
Bischa   TAFC Polska :)
26 maja 2014 18:28
Ponownie pytanie, miałby ktoś karimatę pożyczyć na połowę czerwca?
Bischa, karimata kosztuje ok 20zl,nie mozesz sobie kupic??
może nie wszyscy wiedzą, ale my też możemy zdecydować na co wydać publiczne pieniądze.
zachęcam do głosowania na projekty z budżetu partycypacyjnego 🙂
https://www.facebook.com/budzetpartycypacyjnywarszawa?fref=photo
Bischa   TAFC Polska :)
27 maja 2014 17:34
mery, potrzebuję jednorazowo 😉 W jakich sklepach (rodzaj) szukać? Podróżnicze? Nigdy się nie interesowałam tym tematem 😡
W byle supermarkecie, decathlonie, go sporcie... itp
Bischa, błagam 🙄... Wystarczy wpisać w Google "karimata" i wyskoczy Ci mnóstwo sklepów. I tych internetowych i tych stacjonarnych... W decathlonie tez sa po całe 20zl...
Bischa   TAFC Polska :)
27 maja 2014 17:46
Nie no poważnie nie miałam pojęcia, gdzie karimaty się kupuje. Dobra, nic nie piszę, bo za debila zostanę uznana 🤣
Warszawiacy, mam do Was pytanie/ prosbe 😀 Za 2 tygodnie w weekend wybieram sie do W-wy na seminarium. Szukam noclegu z soboty na niedziele. Przyjade Polskim Busem, który wedlug mapy wysadza ludzi na Bielanach, na ul. Kasprowicza 145. Czy dobrze widze, ze to bezposrednio przy stacji metra?
Rozumiem, ze owym metrem dostane sie rowniez bezposrednio do centrum (gdzie owo seminarium sie odbywa)?
Jak fukncjonuje warszawskie metro? :P Ile kosztuje bilet na 2 dni i czy jezdzi do poznych godzin nocnych?

Oraz druga kwestia: czy jestescie w stanie polecic mi jakis tani hostel na Bielanach? Szukam pokoju dla dwóch osób. Nie mam specjalnych wymagan, byle sie wyspac jedna noc w miare czystym miejscu, w którym spokojnie na dzien moge zostawic rzeczy. Lazienki w pokoju nawet nie potrzebuje 😉
Bede wdzieczna za wszelkie sugestie :kwiatek:
PolskiBus zatrzymuje sie przy metrze Młociny, przy samym wejsciu na stacje. Sa automaty do kupowania biletow. Na metro nie ma oddzielnych biletow, sa zwykle bilety ZTM, te same co na autobusy i tramwaje. Ceny sa w internecie, mozesz np. kupic 20minutowy bilet, jezeli potrzebujesz dojechac tylko do centrum. 2dniowych nie ma, sa dobowe tylko i trzydniowe chyba.
Są dwie stacje w scislym centrum- Swietokrzyska i Centrum, ale wysiadz w Centrum, bo na Swietokrzyskiej wszystko rozkopane i mozna sie zgubic 😉
No i metro jezdzi do dosyc pozna, do 1 czy 2 nawet.
Infantil, racja, Mlociny! Zle spojrzalam 😀
Dziekuje za rady. Juz sprawdzam cennik w internetach 😉

Pytanie o hostel nadal aktualne :kwiatek:

edit. Stacja Mlociny, ale dzielnica Bielany? 😜
Stacja Metro Młociny, na Bielanach.
tak, juz wszystko wiem 🙂
24 zl za normalny bilet weekendowy? mozliwe to? Tanio! 😜
Averis   Czarny charakter
12 czerwca 2014 11:32
wendetta, polecam Wilson Hostel przy stacji metra Plac Wilsona.
Averis, dziekuje 🙂 wyglada ciekawie. Wyslalam zapytanie czy maja wolny pokoj.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
12 czerwca 2014 11:48
wendetta a znajdziesz czas na jakieś wege jedzenie w gronie voltowiczów? 😀
wendetta, pokoje są też przy stacji Stare Bielany. Nie byłam tam nigdy, ale moim znajomi czasem tu nocują jak przyjeżdżają do Warszawy. Warunki na zdjęciach wyglądają tak se 😉
http://noclegi.pl/dncmkp

Edytka, a wiesz, ze myslalam o tym 🙂 Powinnam w sobote wieczorem wolna, ale tak elastycznie od ok 19😲0. No i bede z siostra. Jesli masz czas i ochote to ja chetnie zobacze co Warszawa ma do zaoferowania wege ludziom 😀

Dzionka, dziekuje. Im wiecej opcji, tym lepiej. Wyglad to kwestia drugorzedna, ja sie chce tylko tam jedna noc kimnac 😉
Averis   Czarny charakter
12 czerwca 2014 12:31
wendetta, w Wilsonie polecam kapsuły, większa prywatność 😉
Averis, ja myslalam o prywatnym pokoju 2-osobowym. Ale mojej siostrze sie te kapsuly spodobaly 😁 Jak to jest z bagazem jesli sie bierze ta kapsule? Mozna go gdzies zostawic na caly dzien (bezpiecznie)?

edit. zdecydowalysmy sie na kapsuly w Wilsonie 😁
Nie ma ktoś z was biletu na 1 dzień orange na płytę, chętnie bym odkupiła  :kwiatek:
Dla zainteresowanych - rozpoczela sie wlasnie sprzedaz biletow na dni otwarte Stacji Filtrow:
http://www.mpwik.com.pl/o-firmie/aktualnosci/wakacyjne-dni-otwarte-na-stacji-filtrow
kurs/lekcje angielskiego na poziomie b2 i wyzej, najlepiej w małych grupach.  Znacie jakieś fajne miejsce ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się