Stajnie na Śląsku

Elfik   Piękny rudy sens życia:)
19 maja 2014 09:22
może się orientujecie kiedy są jakieś fajne amatorskie zawody ujeżdżeniowe w okolicach Częstochowy? bo chcemy ze stajni jechać z osobami co u nas jeżdża a nic nie mogę znaleźć.

Mam inne pytanie może ktoś powiedzieć kilka słów na temat stajni Husaria w Sączowie? to jakaś nowa stajnia czy jak? bo w czerwcu robią amatorki ujeżdżeniowe właśnie
Elfik, bodajże 15 czerwca są ujeżdżeniówki w Apollo (te przeniesione z tego weekendu) 🙂
Na zawody w Leo przybyło sponsorów, będzie też stoisko z żywieniowcem i możliwość zważenia konia 😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
20 maja 2014 11:02
equi.dream  już widzę tą kolejkę do wagi  😜
Sama chętnie bym zważyła mojego paszteta... a wiesz.. wtedy nie będę miała tak daleko ekhm ekhm  😁
Masz 5 tygodni żeby się do startu przygotować 😀 No i waga jest do tony, to nie wiem, czy się złapiecie :P
CeraŁ   dużo dużo zmian..
20 maja 2014 11:29
equi.dream o nie ;( to będzie ciężko... (z wagą!)
To ja mojego grubasa też zważę!
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
21 maja 2014 06:35
Tylko w Apollo nadal zostaje to w formie czworoboków szkoleniowych? niestety ten termin nam troszkę nie odpowiada🙁
Wiem że pomysł był, niestety umarł, ale uważam ze sensownie byłoby zrobic tutaj listę trenerów plus, gdzie stacjonuja, czy dojeżdżają + cenę. wiele osób pyta mnie na pv  o tego czy innego trenera. Dużo prościej byłoby gdyby takie info wisiały tutaj. Co wy na to?
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
21 maja 2014 07:41
Czy ktoś mógłby polecić szewca na Śląsku, który wszyje zamek do oficerek?  :kwiatek:


Nie wiem skąd dokładnie jesteś, ale w Katowicach na Janowie jest szewc, którego swego czasu obarczałam takimi "końskimi" pracami i radził sobie całkiem dobrze.
ElMadziarra jestem z Zabrza, jadę dziś do szewca w Gliwicach, podobno dobrze sobie radzi z takim sprawami 🙂

Donia Aleksandra myślę, że coś takiego by się przydało 🙂
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
22 maja 2014 06:09
tylko pytanie czy nie byłoby to reklamą? bo teraz czasem to już nie wiadomo co i jak wrzucić bo zawsze się ktoś znajdzie co za reklame to uzna
Elfik nie sądzę ,że to reklama. Tylko krótka informacja. W razie  checi uzyskania większej ilości informacji, piszemy na pv. Są trenerzy o których nie wiemy , ze funkcjonują.
Dla mnie to coś na zasadzie katalogu stajni, tylko z trenerami. Bardzo by nam to wszystkim ułatwiło życie. Jeszcze jakby było inf o użytkownikach, którzy z danym trenerem jeżdżą byłoby super. Żeby też nie trafiali się ludzie, którzy się wielce ogłaszają, a w życiu nie doprowadzili nikogo do poprawnej Lki.
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
22 maja 2014 09:21
pomysł jest super i byłoby to baardzo użyteczne🙂 tylko czytając ostatnio forum różne śmieszne rzeczy uznawane są za reklamę lub ogłoszenie 🙂
Wydawało mi się, że tu, ale to chyba na "starej" Volcie było, w wątku o wrocławskich pensjonatach padło hasło, żeby wypisywać stajnie i warunki w nich- to był taki rodzaj prymitywnego katalogu stajni  🤣 Wtedy nikt nie pogonił tego jako reklamy, ale teraz wszyscy jacyś drażliwi się zrobili  🙄 Może by wystosować pytanie do któregoś moda?
Wg mnie dobrze by było zrobić listę trenerów i "trenerów" ale na zasadzie podziału na województwa jak kowali i wetów. Bez opini bo i tak jest to subiektywne i każdy musi sobie sam sprawdzić, ja miałam polecanych 10 osób, wszyscy super i każdy trenował co najmniej mistrzów a i tak wybrałam tą osobę która mi się najbardziej podobała
Ale lista by się przydała, żeby wiedzieć do kogo dzwonić
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
23 maja 2014 07:00
Lista trenerów, to świetny pomysł - przydałaby się także informacja, jakie posiada uprawnienia, jaką dyscyplinę prowadzi, oraz mniej więcej jakie są jego aktualne możliwości np.

Pan XXX, woj. śląskie (rejon Katowic), instruktor szkolenia podstawowego PZJ, prowadzi jeźdźców L, P, N, C w skokach, L i P w ujeżdżeniu.

I jak napisała nakarzynka - sucha informacja, bez żadnej oceny.
Dla mnie bomba. Może zróbmy najpierw śląską listę i wrzućmy na początek wątku ? Wątpię, żeby stworzeniem czegoś na wzór katalogu stajni miał się kto zająć. Dopisałabym jeszcze rubryczkę, czy dany trener prowadzi jazdy na swoich koniach, bo to dla wielu cenna informacja.
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
23 maja 2014 08:56
to super 🙂 to jak zaczynamy to robić?
Livia   ...z innego świata
23 maja 2014 09:58
Bardzo fajny pomysł ze zrobieniem takiej listy. Może przydałby się też numer telefonu do danego instruktora - choć nie wiem, czy wszyscy instruktorzy wyrażą na to zgodę.
Jeżeli ktoś działa w  usługach dla ludności  to jest po części osobą publiczną więc nie musi wyrażać zgody na umieszczenie nr tel, tym bardziej że to jest potencjalna reklama 🙂
Tak jak kowal czy wet 🙂
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
23 maja 2014 10:51
a czy ta lista nie wywoła małej wojny na forum 🙂 bo potem ktoś coś o tym napisze a ten o tym i się znów nie fajnie zrobi  🤔
To najlepiej już nic nie pisać na forum  😉
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
23 maja 2014 10:58
no w sumie jak sie tak czyta wątki to ja już sama nie wiem co jest reklamą a co ogłoszeniem itp. 🙂 więc myślę że fajnie by było żeby taka lista była 🙂 
czy ktoś ma  Siodło ujeżdżeniowe Wintec "500 Dressage" i mógłby pożyczyć do przymiarki? Okolice Bierunia, Oświęcimia, Tychy, Pszczyna? Odwdzięczę się  :kwiatek:
Piszcie tu po prostu, a potem się z tego sklei listę. Myślę, że jakby nie było wolno to już by nam tu mod wpadł i zakomunikował 😉
Szukam stajni na Śląsku i w okolicach, gdzie mogłabym przyjechać z koleżanką z 2 końmi na tydzień, może dwa w wakacje. Nie wiem czy mnie zrozumiecie i czy w ogóle jest gdzieś taka możliwość, jestem trochę nieobeznana, więc z góry przepraszam  😡 Bardzo mi zależy na jakimś wyjeździe w wakacje żeby się z koniem doszkolić (mam aktualnie mały problem z pensjonatem, właściciel nie zgadza się na przyjazd trenera, btw. nie ma ktoś pomysłu co mam zrobić, żeby go przekonać? Nie daję sobie rady bez fachowej pomocy, gdyby ktoś miał jakiś pomysł, chętnie porozmawiam na priv na przykład). Nie potrzebuję obozu, nic zorganizowanego, zależy mi jedynie na "przetrzymaniu" (nie umiałam znaleźć słowa  😲) konia i trenerze na miejscu. No i jeszcze gdyby było moich oczekiwań mało, przydałoby się coś do mieszkania dla 2 osób, fajnie by było jak najbliżej ośrodka, gdzie stałyby konie, możemy też dojeżdżać jeśli byłaby gdzieś możliwość zakwaterowania niedaleko stajni.

Przepraszam za moją nieskładną wypowiedź  🙄
Witam, mam pytanko oglądając propozycje z Michałowic natknęłam się na klub Vanto Jumping Team z Katowic ktoś wie może gdzie to jest ? C:
mamina może Udórz ? A co do przekonywania właściciela pensjonatu ja mam jedną radę, zmień pensjonat 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się