Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia   ...z innego świata
20 maja 2014 22:14
xxagaxx, jakieś specjalne nie, tylko Caro w wybranych kolorach 🙂

Minosia
, zamówiłam kobalt z granatową lamówką i chciałam jeszcze limonkę z bakłażanową 🙂 Jeśli lubisz róż, to fuksja z bakłażanem też byłaby dobrą opcją 🙂

wątek zamknięty
Thymos przepięknie! Ale na Twoim miejscu zrezygnowałabym z różowej bluzki i założyła białą lub czarną, bo robi się troche zbyt słodziasto 😀

Wrzucam poglądowo-komórkowo mojego Smoka w dwóch Euro-starach stripe-in. Te pady to moja nowa miłość, chyba się przerzucę z eskadronów...  👀

Graphite/Blueberry/Offwhite


Brandy-heban-chamois
wątek zamknięty
Ratana, w tym pierwszym bezbłędnie, uważam, że to najpiękniejszy z tych esów dla siwków!

Z pięknych jarpoli crystal mam już bakłażan dla młodego. Kolor jest cudny, nie mogę się doczekać, żeby go w niego ubrać 🙂
wątek zamknięty
Thymos przepięknie! Ale na Twoim miejscu zrezygnowałabym z różowej bluzki i założyła białą lub czarną, bo robi się troche zbyt słodziasto 😀



Dziękujemy! :kwiatek:
Było czarno, ale musiałam się rozebrać😉
Ja też miłuję stripe iny, obydwa jakie mam są skokowe. Gdybyś znalazła jakąś fajną ofertę na skokowe, to  😉 Też Ci mogę skrobnąć jak wyhaczę gdzieś dl, bo widzę, że chyba w ujeżdżeniówce jeżdzisz.
wątek zamknięty
Ratana, Są przepiękne, pasują bardzo 🙂
wątek zamknięty
Ratana siwy w brązie i ładnie 🙂 szok 😉
wątek zamknięty
Ratana, przekonałaś mnie żeby kupi swojego stripe  😍

podrzucam wam tutaj taki polopad navy/green, lepszych zdj chyba nie będę miała  😡


z drugiej strony jedynie to  😕
wątek zamknięty
Wie ktoś czy Polopad ze standardowej kolekcji Eskandrona jest gdzieś dostępny ?  🙂
wątek zamknięty
alegz jeśli chodzi o te to proszę 🙂
http://www.gnl.pl/pad-eskadron-polo-pad-basic.html
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 maja 2014 12:04
Ratana, w Blueberry pięknie! Brąz mi się mniej podoba 🙂

anai, czekam na zdjęcia crystala na koniu!

My z dziś w starym Krysiex Olimpia, a już niedługo pokażemy się w nowym Jarpolu 😜

wątek zamknięty
anai dziękuję, też uważam, że ten stripe pasuje do siwków  🙂
Thymos - pewnie! jak wyhaczę gdzieś fajnego skokowego stripe to dam Ci znać 🙂 i oczywiście liczę na rewanż 😀
harja , kociarnia - dzięki  :kwiatek:
lalasatan bardzo przyjemny polopad🙂
Livia mi tez się bardziej podoba blueberry 🙂 a Krysiexa coś mało widać, ale z tej odległości kolorem troche przypomina mi starego petrola, chyba z 2006 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 maja 2014 17:25
Ratana, to taki głęboki niebieski, ale było mocne słońce 🙂

Dotarła do mnie paczuszka z Jarpola - Caro jest idealny 😜 Mam nadzieję, że jutro uda mi się zrobić zdjęcia na koniu 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
22 maja 2014 18:49
Ja dziś dostałam moje pierwsze Caballowe dziecię  😅 , nic nadzwyczajnego jeśli chodzi o kolorystykę ale 100 lat mi się taki marzył  😍
wątek zamknięty
moi Modele w moich derkach 🤣

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama
wątek zamknięty
Kejsa, o matko! zakochałam się w pierwszej !*.*
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 maja 2014 09:56
Kejsa, derki ładne, ale reklama pod awatarem i w podpisie jest już mało fajna.
wątek zamknięty
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
23 maja 2014 10:24
a ja tego nie traktuje jako reklamę tylko informację co do tych derek bo chyba każdy z nas tratuje to jako nowość 🙂 bez przesady za niedługo nic nie będzie można umieścić bo reklamą lub ogłoszeniem będzie
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
23 maja 2014 10:29
[img]http://Elfik[/img] Samo umieszczenie fotki jest ok. Ale w kontekście reklamy pod avat i w podpisie już niekoniecznie. Producentów i sklepów jest na forum coraz więcej. Wypadałoby trzymac fason. Skoro inni użytkownicy nie nadużywają gościnności forumowiczów Lukar tez nie powinien.
wątek zamknięty
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
23 maja 2014 10:33
reklamą by raczej było gdyby to jakoś było opisane a to jest link, żeby można było zobaczyć więcej bo to jest ciekawy pomysł
wątek zamknięty
Nikt nie mówi że nie ciekawy. Ale nie wolno umieszczać adresów stron/reklam w awatarach i podpisach. KONIEC KROPKA.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 maja 2014 11:41
Dokładnie, reklamy w awatarze czy podpisie były zawsze zabronione.

Elfik, bez przesady. Wszyscy wiemy, że co najmniej parę osób na forum prowadzi swoje firmy i nie muszą wszędzie wciskać linka do swojej strony - da się? Da się.
wątek zamknięty
OK zlikwidowałam podpis i link, nie doczytałam w regulaminie, że jest to zabronione. Jak przeszkadzają zdjęcia i traktujecie je jako bezpośrednią reklamę, też mogę usunąć 🙂 
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 maja 2014 12:06
Kejsa, dzięki za reakcję 🙂 Zdjęcia jak najbardziej mogą zostać, w końcu są zgodne z tematem wątku.
wątek zamknięty
Dostałam ostrzeżenie.. nie bardzo rozumiem. Za linki przeprosiłam (co prawda były już bardzo długo, ale raziły tylko w tym wątku, ok nie doczytałam, że to zabronione), ale zdjęcia? 🤔 Nie zawierają żadnego opisu, zachęty, linku do sklepu.. NIC to są MOJE konie w derkach zrobionych przeze mnie.. czy jak ktoś wstawia w derkę DIY, którą chce potem sprzedać to też reklama?
wątek zamknięty
przecież to "twoje derki" fotomontaz, w dodatku slaby :P
wątek zamknięty
Ja się wam muszę pochwalić ze spełniłam (no prawie) ostatnie szmatoholiczne marzenie. Nie powiem ze już nic nie kupię, ale to już będzie "na bieżąco".
Moja kolekcja Toffee Gelb jest pełna 😀 Nie mam polopadu Gelb bo mi się nie podoba, i dralon "do kolekcji" jest banana/tofee, ale uważam ze pasuje idealnie 😀 Więc moje 2 brillanty i polopad Toffee dostały do kompletu derkę 😉

Jak będę miała czas muszę koniecznie obfocić, choć zdaję sobie sprawę że na Siwym szału nie będzie, ale to tam dla mnie nie ma znaczenia :P Jestem ciekawa czy mi przejdzie kiedyś, bo póki co kolekcja Toffee/Gelb i Petrol/Turkis to konia widziały tylko do zdjęć, a tak sobie leżą wyprane w garderobie :P
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 maja 2014 20:59
deborah, super, wszystko dopięte na ostatni guzik.
Thymos, fajnie.

Całusek w plum.

wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
23 maja 2014 21:34
Moje kochane czołgi i caball Optimum w moim wymarzonym zestawieniu (ściągniętym z ES) czyli granat biały czerwień we własnej osobie  😍 dla mnie szał absolutny , wiem że klasyka ale i tak szaleje 🏇
I nawet zawijanie owijków już mi troszkę lepiej wychodzi  😅
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 maja 2014 14:10
xxagaxx, super, że ci się udało 🙂 Obfoć koniecznie, na siwym może nie będzie szału, ale i tak będzie fajnie 🙂 Moje ulubione czapraki też są na koniu tylko do zdjęć, a potem leżą bezpiecznie w szafie, do ciorania mam te mniej ulubione 😁

emptyline, pięknie mu w tym kolorze, zresztą już to na pewno wiesz 🙂

Budlejowe_love, bardzo fajnie - co klasyka, to klasyka 🙂

Do mnie dotarła Jarpolowa paczuszka 😜 Czyli Caro kobalt/granat:



I my w nieco innym wydaniu - limonka, również Jarpolowa 🙂

wątek zamknięty
emptyline czy Całus w czymkolwiek wygląda chociaż przeciętnie/zwyczajnie 🤬? Bo jak na razie, to nic takiego nie widziałam u Was 😉.
Livia świetne kolory - obydwa jedne z moich ulubionych 😉. Ta limonka jarpolowa, to jakiej grubości - jak klasyczny pad czy westowy?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.