Perfekcyjny makijaż

Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2014 10:48
A gdzie to można dostać?  👀
Facella, w Inglocie 🙂
gliceryna i spirytus (tego drugiego bym się bała dodać).
znowu darmowa wysyłka w LadyMakeup 😉

Chcielibyśmy poinformować o weekendzie darmowej dostawy w sklepie www.ladymakeup.pl/sklep/. Już w najbliższy weekend będziecie mieć doskonałą okazję do kupienia wymarzonych kosmetyków lub akcesoriów do makijażu nie ponosząc kosztów wysyłki!

Kilka ważnych informacji:

    Czas trwania promocji: od piątku 23 Maja od godziny 15😲0 do niedzieli 25 Maja do godziny 23:59
    W promocji biorą udział zamówienia po przedpłacie. (zwykły przelew, PayPal, PayU. Liczy się data i godzina złożenia zamówienia.)
    Dotyczy wysyłki do Polski za pomocą: Paczkomaty InPost, Kurier Siódemka.
    Czas realizacji (od zaksięgowania płatności do wysyłki) zamówień może się wydłużyć do 3 dni roboczych.
    Minimalna kwota zamówienia: 20 zł
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2014 12:43
Do Inglota mi wyjątkowo nie po drodze, spirytusu nie dodam, gliceryny nie mam  😵 W sumie nie jest on mi pilnie potrzebny, jak poleży jeszcze trochę, to go uratuję? Czy już śmietnik?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 maja 2014 12:45
calore
I znowu trzeba będzie zgrzeszyć?? 😵
Ja odratowałam jakiś stary tusz dzięki kąpieli wodnej. Wystarczy ze włożysz go do gorącej/gotującej wody żeby leżał przez jakiś czas, powinno choć trochę pomóc.
Pauli, ja nie mam za co, ale wy proszę bardzo 😎
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 maja 2014 13:42
Cały właśnie problem w tym, że ja też nie mam  😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2014 14:43
calore nie czytam, zupełnie nie czytaaaaam tego, co napisałaś o tej darmowej wysyłce...  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 maja 2014 15:47
carole, chcę Ci powiedzieć, że jesteś złym człowiekiem :P
"ja tylko niosę pomoc" 😁  😀iabeł:
ovca   Per aspera donikąd
23 maja 2014 16:22
Facella można też dodać kroplę mleczka do twarzy 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2014 17:22
ovca, używam toniku  🙁
help. Skoczył się mój ulubiony korektor, który był edycją limitowaną.
Potrzebuję na już czegoś w kremie/płynie, DOBRZE KRYJĄCEGO (sino niebieskie podkówki) i nie zbierającego, a przynajmniej nie uwidaczniającego zmarszczek (czyli jak najmniej efektu pudrowego). Co polecacie  :kwiatek: ? Nie znam się na drogeryjnych korketorach.

edit: może mac pro longwear? Warto inwestować?
Maca nie znam, ale ja używam Estee Lauder taki z pędzelkiem
Jak myślicie taki makijaż jest perfekcyjny ? :

Ciach - niebezpieczny link
Idź spamować gdzie indziej.
No i kolega dostał banik
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 maja 2014 12:30
Dziewczyny, potrzebuję jakiejś sprawdzonej, lekkiej bazy pod makijaż, takiej, która nie będzie podkreślała suchych skórek i zapobiegnie wchodzeniu podkładu w pory. Cerę mam raczej ze skłonnością do podrażnień i przesuszeń. Macie jakiś pomysł?
Dziewczyny macie jakieś doświadczenie z pudrami transparentnymi? Chce sobie kupić ale nie wiem jaka firmę wybrać
A do jakiej kwoty?

Kiedyś używałam z Oriflame, byłam zadowolona. Niezły jest też od Estee Lauder i MUFE
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 maja 2014 18:40
ja używałam z Essence (tani) i był bardzooo spoko 🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
25 maja 2014 20:02
Bambusowy z Biochemii urody. 🙂
Dziewczyny, potrzebuję jakiejś sprawdzonej, lekkiej bazy pod makijaż, takiej, która nie będzie podkreślała suchych skórek i zapobiegnie wchodzeniu podkładu w pory. Cerę mam raczej ze skłonnością do podrażnień i przesuszeń. Macie jakiś pomysł?



Mam zwykła bazę sephory i jest ok.
Dziewczyny macie jakieś doświadczenie z pudrami transparentnymi? Chce sobie kupić ale nie wiem jaka firmę wybrać


Ja tez mam z Essence i sobie chwalę 🙂 Jest meeega wydajny, końca nie widać...
ashtray, peggy sage, ale stacjonarnie tego nie dostaniesz 😉
Dzieki dziewczyny, zaraz popatrze za nimi w necie :kwiatek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
26 maja 2014 10:01
Dodofon
Dziękuję 🙂 Na wizażu ma raczej średnie opinie. Jeśli chodzi o produkt za tę cenę, to chyba jednak można spodziewać się po nim odrobinę więcej.

Może jeszcze ktoś coś podpowie?
Dla mnie Sephora też była średnia, zarówno jakaś rozświetlająca i taka w buteleczce z pompką.

Ideałem było MUFE, ja akurat chciałam coś na zaczerwienienia i zielona była super. Ale cena to ok 180 zł za 30 ml z pompką, czyli i tak się całości nie wygrzebie - a już po próbce stwierdziłam, że nie jest to zbyt wydajny kosmetyk, i odpuściłam.

Bazę Clinique taką nową, w małej tubeczce próbowałam i była do kitu.

Ponoć fajnie maskuje pory baza Benefit-u, ale nigdy nie próbowałam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się