Daw-Mag

Kahlan nie robią już faktycznie wersji standard, sklepy już jakiś czas temu dostały informację o wycofaniu tej skóry z produkcji.
Mam pytanie. W czym przywożą Daw-Magi?? Mają jakieś pudełka czy coś???
Mi kurier przywiózł w pudle, a siodło było w pokrowcu.
Ja też dostałam w pudle i pokrowcu. Czekałam równe 8 tygodni, ale to było jakieś 2 lata temu.
Livia   ...z innego świata
15 maja 2014 09:32
Kahlan, może cię pocieszy fakt, że nie tylko w Daw-Magu się czeka, ja na Prestige'a czekałam ok.13-14 tygodni 😉
czyli moje 9 to jeszcze nie taka tragedia  😁 dzięki dziewczyny, trochę mnie uspokoiłyście. choć oczekiwanie jest dla mnie mordęgą...
a dopłacałyście coś za pokrowiec czy po prostu dają w cenie siodła??
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
15 maja 2014 11:43
W cenie jest pokrowiec 😉
fajnie dzięki 🙂
Dziewczyny jak to jest.... jak kupuje nowe siodło z Daw Maga to w cenie mam dopasowanie? Czy jak to jest? Czy muszę sama kogoś szukać i im przesłać wymiary żeby mi takie siodło zrobili???czy w ogóle dostane siodło i mam się modlić żeby pasowało?:P
musisz napisać 2 podstawowe info, tj. wielkość siedziska i rozstaw łęku. A jak chcesz coś ekstra, np. bardziej dopchane tylne poduszki to dodatkowo musisz napisać. Są gdzieś szablony łęków z Daw-Maga- ja chyba pożyczałam ze sklepu amigo w Krakowie, ale może gdzieś indziej też będę mieli.
Ja dzisiaj moje wysłałam do zwężenie i czekam z utęsknieniem... 🙄
mils   ig: milen.ju
21 maja 2014 11:28
Czy ktoś miał "problem", że szwy na tybince, te łączące tybinkę z poduszką kolanową obcierały nogę? Konkretnie - robiły się siniaki/plamy po wewnętrznej stronie kolana?
Moje nareszcie doszło  😅

mam pytanie do właścicieli siodeł w kolorze London.. Czy kolor się "spiera"??? brudzi czy to siodło po jakimś czasie wygląda w miare dobrze???
Widzę codziennie Daw-maga w kolorze london już od długiego czasu i wygląda bardzo dobrze. Pusliska również, jak na ten kolor to super się trzymają.
Atea, super, wygląda rewelacyjnie! Jeździłaś już?  😎
Ja wciąż odliczam dni....
Kahlan Jeździłam! Na koniu leży świetnie, ja mam trochę roboty bo tybinki na razie są sztywne i odstają, więc trzeba się napracować, żeby łydka pozostała przyłożona. Najważniejsze, że dobrze leży na koniu!

Livia   ...z innego świata
23 maja 2014 11:43
Atea, świetnie to siodło wygląda 🙂
ach.... u mnie jeszcze ze dwa tygodnie pewnie.... a co, zadzwonię, zapytam. :P
wiadomo, że musi się uleżeć pod tyłkiem, ale grzbiet konia najważniejszy. 🙂
co to za model? też GP?
Livia Dziękuję, cieszę się 🙂 Po raz pierwszy jeżdżę w nowym siodle  😁
Kahlan GP 🙂
dzwoniłam. bardzo miła odpowiedź. "czekaj, a w końcu będzie." zero, nawet przybliżonej daty, a zamówienie złożone 11.04. :/
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 maja 2014 13:34
Czas oczekiwania w Daw-Magu aktualnie 6-8 tygodni, więc jeszcze trochę czasu mają 😉 A dzwoniłaś do sklepu, czy bezpośrednio do nich?
no niby mają... ale dłuży się to kosmicznie, a z koniem nie jestem w stanie pracować tak jak by się chciało. 🙁

sklep dzwonił w moim imieniu i w mojej sprawie, bo ja się dobić do nich nie mogę. ale sklep bardzo w porządku, dbający o moją sprawę i nietypowego konia. 😉
a moje siodło od nich ma już rok i dalej niemiłosiernie farbuje mi bryczesy. większość nadaje się już do wyrzucenia, bo niestety na kolanach zostały brunatne ślady... też tak macie z brązami?
katka,  🤔 ja mam brązowego DM  od ponad roku i trochę zafarbowało mi biały lej jak jechałam zawody w deszczu, ale wszystko się sprało.
mils   ig: milen.ju
24 maja 2014 20:42
katka moje brązowe siodło mam jakieś półtora miesiąca. Przed zawodami smaruję je konkretną warstwą, ale jedyne co to lekko zabrudziły mi bryczesy. Tak lekko, że na drugi dzień mogę pojechać w tych samych i niezbyt widać, że dzień wcześniej miałam je na sobie. Moje siodło brudzi mi bryczesy dużo mniej niż czarne, do tego niekoniecznie smarowane.
mam pytanie... jak kupuje siodło z daw maga to mam dopasowywanie w cenie? Czy trzeba dodatkowo za to zapłacić??
kalaarepa, zależy co masz na myśli pisząc dopasowywanie. 😉 nie jest to saddle fitter, ale tak owszem - przyjedzie Pani z miarką i wymierzy Ci jaki łęk na Twojego konika. i nic za to nie płacisz 😉
musiałabym swoje odesłać ale ciężko o to w sezonie... u mnie po praniu nie schodzi niestety
czy na przeróbkę siodła (zwężenie łęku) też się tyle czeka?? już mam dosyć lonżowania!!  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się