moda, ciuchy etc...

Beżowa cudna 😉 bierz 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2014 12:48
Na człowieku już trochę lepiej, ale to nie w moim guście, nadal wydaje mi się babciowata.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 maja 2014 12:50
Facella, czy Ty widziałaś babciowate ciuchy?  😉

Ta sukienka jest śliczna, chociaż mnie bardziej ta bordowa się podoba. Jakby była turkusowa to już całkiem  😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2014 12:55
Tak, widziałam - ta sukienka podchodzi pod babcię (no może poza długością) lub ciocię-klocię. Zupełnie nie trafia w mój gust, a o gustach się nie dyskutuje 😉
W takim razie biore beżową i dziekuje za pomoc  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 maja 2014 14:38
Ile kosztuje ta beżowa?  🙂
smarcik, kupowałam ją parę miesięcy temu,ale z tego co pamiętam to coś koło 200zł 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 maja 2014 23:32
Aaa to pewnie już jej nie będzie 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 maja 2014 18:08
Na spacer do parku, ale na wesele nie za bardzo
Frania, no tak średnio moim zdaniem 😉
Tak myslalam, a szkoda bo fajna 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 maja 2014 16:02
Dodofon, uwielbiam takie. Gdybym miała figurę, jak Ty to brałabym  😍

(o turkusowej mówię, bo różowa nie jest taka ładna)
Dziewczyny, mam wykorzystaną kartę podarunkową do Zary i nie wiem co z nią zrobić. Oddaje się je do sklepu czy można zniszczyć i wyrzucić?
Babi, można zniszczyć 😉
http://sugarfree.pl/sukienki/party/turkusowa_sukienka_tuba_w_kwiatowy_wzor.html, fajna czy obciach??


Niebieska - kozak!
jeśli możesz sobie pozwolić (tu nie ma zmiłuj, musi być figura), a możesz, więc kupuj 😉
Obłędne vintage dla mnie.
Sama ostatnio choruję na sukienki w takim nieokreślonym, aczkolwiek kobiecym stylu 😍
Libeerte dzięki  😀
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
28 maja 2014 14:36
drogie dziewczyny, kupiłam wczoraj w croppie po promocji śliczną, miętową sukienkę, z tyłu do pasa wyciętą w wąską literę V i przykrytą mgiełką. na początku czerwca idę na urodziny siostrzenicy mojego chłopaka, pierwszy raz do rodziny i chciałabym jak najlepiej wypaść. ( 😁 ) i tu się rodzi problem, ponieważ nie mam pojęcia jaki mam ubrać pod to stanik,  nie jestem najszczuplejsza, biustu najmniejszego też nie mam i nie wiem, czy sprawdziłoby się coś takiego lub takiego? nie miałam nigdy do czynienia z tego typu biustonoszami, dodam, że mój rozmiar to średnie C. doradźcie proszę.  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 maja 2014 14:39
A nie lepiej taki, który ma pasy na plecach znacznie niżej, niż zwykłe?
O coś takiego:
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
28 maja 2014 14:43
Facella, też nad takim myślałam, ale będzie dalej widać paski..

EDIT: pod jaką frazą szukałaś tego stanika? szukam takiej fachowej terminologii.  😉
Facella, też nad takim myślałam, ale będzie dalej widać paski..

EDIT: pod jaką frazą szukałaś tego stanika? szukam takiej fachowej terminologii.  😉


Jeśli będzie cielisty, to nic nie będzie widać 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 maja 2014 14:52
Bee., w google "biustonosz z niskim zapięciem".
Cielistego może nie będzie widać, a jak się uprzesz, to może i jeszcze niżej zapniesz.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
28 maja 2014 14:59
dzięki dziewczyny.  :kwiatek: rozumiem, że przy moim biuście taki sylikonowy lub "to drugie udziwnienie" nie przejdzie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 maja 2014 15:10
Nie wiem jaki masz biust 😉 ale przy wydajniejszych, mało jędrnych, z tendencją do zwisu raczej to się nie uda.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 maja 2014 19:34
Bee silikon odpada, nawet u mnie jest to słaba opcja, a mam płaską klatę. Ja mam np biustonosz z New Look, który ma materiałowe miseczki, a dookoła pleców silikonowy pasek.
Piszę z dwoma pytaniami 🙂

Chciałabym do sukni ślubnej ubrać sweterek rozpinany albo coś w tym stylu (wieczorem jak mi będzie zimno) i teraz mam pytanie jaki sweterek najlepiej wybrać? Możecie podać jakiś przykład?

I pytanie nr 2, chyba stronę temu pokazywałam moją sukienkę na poprawiny. I też mam problem ze stanikiem. Nie ma pleców i dodatkowo z boku na żebrach jest koronka, która prześwituje, wiec stanik z niskim zapięciem odpada bo będzie widać z boku materiał.  Co zrobić w takiej sytuacji? Smarcik możesz podać link do takiego stanika? Jak na razie jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy to te silikonowe miseczki.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 maja 2014 12:20
Chuda, te silikonowe miseczki są beznadziejne. Miałam na studniówkę i ratowało mnie tylko to, że miałam gorset i nie miały jak odpaść. Dużo tańczyłam i musiałam co jakiś czas biust wycierać bo tak się pod tym skóra pociła, a ja się spociła to się odklejało.

    Celowałabym w coś takiego albo takiego
safie  odpada bo to co zaznaczyłam na zdjęciu jest widoczne też. najbardziej to by mnie ratował stanik taki jaki pisała smarcik, że miseczki są materiałowe a reszta silikonowa
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 maja 2014 12:50
Jakby był cielisty to raczej nikt aż tak uważnie nie będzie się przyglądał co masz pod pachą :p Samoprzylepne sylikonowe miseczki w każdym razie odradzam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się