Kobitki... (antykoncepcja)

Jest jakaś porównywarka cen pomiędzy aptekami? Żeby sprawdzić ceny tabletek w poszczególnych sieciach aptek?
jak długo stosować dodatkowe zabezpieczenie jeżeli brało się antybiotyk?

pierwszy antybiotyk przyjmowałam w czwartym dniu przerwy, przestałam brać w szóstym dniu przyjmowania tabletek. Zabezpieczać się przez całe opakowanie?
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
21 maja 2014 11:06
nie. z tego co pamietam bylo to 7-10 dni po skonczeniu antybiotyku. nie pisze w ulotce?
a ja mam takie pytanie, jakie badania trzeba zrobic do antykoncepcji? musze zrobic jeszcze raz, a nie pamietam wszystkich

-lipidogram
-proby watrobowe
-uklad krzepniecia

co jeszcze, ktore hormony? ktos pamieta?  🙂

[edit]

i jeszcze dodatkowe pytanie - normalnie mozna zrobic cytologie majac zalozony nuva ring?
moja gin uważa, że próby wątrobowe to archaizm. 50 lat temu miało to sens, jak tabletki to były bomby hormonalne
Tylko po Dianie35, do zwykłych mini nie ma potrzeby
busch   Mad god's blessing.
21 maja 2014 22:56
Nav, można zrobić cytologię z nuva ringiem
nika77, ja przeszłam na nuvaring, bo próby wątrobowe były trochę poprzekraczane na Daylette, więc jednak czasami warto sprawdzić 😉
co oznaczają jazdy emocjonalne takie jak przed okresem dokładnie przed datą, kiedy ,,normalnie" bym miała okres?
Gillian   four letter word
23 maja 2014 21:25
Rul, nie wiem, ale też to mam i doprowadza mnie to do szału  🤔
[quote author=Gienia-Pigwa link=topic=93.msg2099853#msg2099853 date=1400666782]
nie pisze w ulotce? [/quote]
Nie jest napisane w ulotce? 😉
Skończyłam pierwsze opakowanie naraya i całe opakowanie miałam @. Oby to przeszło bo nie chce wracać do plastrow...
ovca   Per aspera donikąd
24 maja 2014 10:00
Skończyłam pierwsze opakowanie naraya i całe opakowanie miałam @. Oby to przeszło bo nie chce wracać do plastrow...


ja przez pierwsze dwa miesiące na tabsach miałam plamienie, dopiero potem wszystko się ustabilizowało.
Co myślicie o takich kobitkach ? : Ciach - niebezpieczny link
Czy ktoś bardziej ogarnięty w tych sprawach albo korzystający z tej apteki powie mi jak ma się sprawa zakupu leków na receptę w tej aptece internetowej http://www.apteka.magiczna.com/ ? Co z receptą? Bo nie mogę nigdzie tego znaleźć 🙁
escada, też tak miałam przy pierwszym opakowaniu Narayi, okres zaczął się po dziesięciu dniach i trwał do końca przerwy, ale potem wszystko się uspokoiło. Bardzo sobie te tabletki chwalę, mam wrażenie, że nie odczuwam na nich żadnych skutków ubocznych. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie skończyło się podobnie 😉
Ja za to na Narayi nie miałam problemów z plamieniami ale miałam takie jazdy, że umiałam się nagle rozpłakać bez powodu 😉
W piątek przykleiłam trzeci plaster evry,. Byłam dziś na rowerze, mocno się spociłam i podczas mycia plaster odlazł na ok, 1/4 powierzchni, ale jak wyschłam, to przykleił się spowrotem i jest ok (tylko brzegi na ok 1mm odchodzą). Panikować?
Hi, Czy któraś z was używała nuvaring ? Jakie są wasze doświadczenia? Zostały mi przepisane ale jak czytam niektóre opinie to dostaje zawrotów głowy, że występują duszności (!) , omdlenia, w 2tyg -5kg ... Wcześniej brałam yaz ale libido było poniżej 0, ale innych skutków ubocznych nie zauważyłam a po przeczytaniu opinie na temat tych krążków zaczęłam się trochę obawiać..
Juz pisalam tu, u mnie na krazku byla mega depresja, mysli samobojcze a o libido zapomnialam.
Babeczki... Czy istnieją tabsy nie obniżające libido? 🙄 No bez przesady, na Maxim czuję się jak góra lodowa. O którą się moj facet rozbił i tonąć zaczyna :/
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
26 maja 2014 17:02
ostatnia szansa przy problemach z libido sa tabletki trzyfazowe. No albo rzucenie hormonow.
Gienia, dzięki! Jeszcze ostatni listek domęcze i się odezwę do lekarza. Nie wiedziałam, że w ogóle coś takiego istnieje. Dankeszun!
Jeszcze pytanie odnośnie zastrzyków. Stosowała któraś? Bo nad tym też się zastanawiałam.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
26 maja 2014 17:22
no ale wezmiesz zastrzyk, bedziesz zle znosic i dupa trzy miesiace ... to niebezpieczne klocki 😉 piguly zawsze mozesz odstawic. Jeszcze sa minipille , ale nie sadze, zebys po nich miala jakos wieksze libido. Chociaz sprobowac tez mozesz.
dodzilla, ja brałam qlaire - czterofazowa i libido miałam 159 razy większe niż normalnie, 1000 razy większe niż na plastrach i innych standardowych tabletkach, więc polecam spróbować (choć u mnie po roku zaczęły się plamienia)
Podpytam szefowej mojego chłopa, co o tym myśli. A nuż mi coś zasugeruje lepszego. Ostatnio, jak poprosiłam o receptę na Maxim, to wręczając mi je mówiła, że to jedne z gorszych tabsów, i że ona po tym roznosiła konie, dom, pracowników i swojego chłopa na kawałki. U mnie nie jest tak źle, tylko w łóżku jestem nie do ruszenia. No, chyba, że ktoś proponuje obejrzenie bajki Disneya i krówki do jedzenia, to mogę się łaskawie odwrócić 😁 Pomyślimy, zobaczymy. Poczytam trochę i przy najbliższej okazji powiercę jej dziurę w żołądku o kolejną paczkę.
busch   Mad god's blessing.
26 maja 2014 19:26
martkagd, ja z kolei do teraz stosuję, nie odczuwam jakoś specjalnie skutków ubocznych 😉
dodzilla, wprawdzie to jest sprawa bardzo osobnicza, ale u mnie nie obniża libido Naraya Plus. Stosowałam kilka innych (mercilon, cilest, nuva ring), po których też mi spadało, a na narayi plus od ponad roku jest ok.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
28 maja 2014 13:15
W związku z rzuceniem tabletek w tzw. cholerę 😉 mam na zbyciu dwie paczki Yasminelle, gdyby ktoś coś, to dajcie znać na PW.
Agita, dzięki :kwiatek: Coś muszę wymyślić, bo mi dziura zarośnie. 🤣
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
28 maja 2014 18:34
wracam z podkulonym ogonem do tabsów, stąd moje pytanie. czy tabletki powinnam zacząć brać już jak zacznę plamić, czy pierwszego dnia "poprawnego" krwawienia? bo u mnie to różnie z tym okresem.. będę wdzięczna za odpowiedź Kobitki  :kwiatek:
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
28 maja 2014 19:22
Krwawienia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się