Obozy jeździeckie

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 maja 2014 11:31
julka177, o Skręcie było tu sporo opinii w tym moja, jeździłam tam na obozy kilka lat pod rząd, użyj wyszukiwarki 😉
:kwiatek:
A ja znowu z pytaniem o obóz, bo mój kochany tatuś zapomniał (mimo półrocznego przypominania), że miejsce trzeba zarezerwować tak odrobinkę wcześniej.  🤦
Polecicie jakiś obóz, na który mam jeszcze szansę się dostać? Byle bez jazd w zastępie (a w każdym razie - żeby to nie było 90% wszystkich jazd, bo prędzej tam oszaleję, niż się czegokolwiek nauczę), z dobrymi końmi i w miarę fajnym, ogarniętym instruktorem.
Dworcika   Fantasmagoria
24 maja 2014 08:43
Alladynka, jak jestes chetna na solidna ujezdzeniowa prace to dzwon do Czarnego Blota. Codziennie indywidualna jazda, masa teorii i zabawy 🙂
Alladynka
Możesz próbować do Gutowa, w tym roku jest małe zainteresowanie, więc miejsca powinny być.
Ja się zastanawiam. Ktoś wie jakie tam są konie? Da radę pojechać srebro?


jeżeli mówisz o Szarży, to tak, konie spokojnie przygotowane do srebrnej odznaki (sama zdawałam :P)
Najlepsze sa w starym folwarku w pietrzykowie, sprawdź sobie na fb stary-folwark 😀
ja też mam jeszcze wolne miejsca 🙂 w razie czego info na mojej stronie www.
Alladynka Polecam obóz w Mosznej, tam raczej też będzie miejsce, z tego co wiem to rok temu była też oferta last minute  🤣
No i Gutów, z tego co wiem na początku dość szybko się zapełniały miejsca, ale dalej są jakieś wolne.
Że się tak wtrącę, ale mam pytanie.
Był ktoś może na zgrupowaniu u Uchwatów? Możecie opisać jak to mniej więcej wygląda? A może ktoś się wybiera w tym roku?  😀 🤣
Że się tak wtrącę, ale mam pytanie.
Był ktoś może na zgrupowaniu u Uchwatów? Możecie opisać jak to mniej więcej wygląda? A może ktoś się wybiera w tym roku?  😀 🤣

Wszystkie konie uchwacone... 🏇
Ja tez się dołączam do pytania Pat200 😉
Od tego roku organizowane będą obozy letnie w Białym Borze. Ktoś się skusi?  😎
IKARION tez zaprasza na oboz
Wszystkie konie uchwacone
A co to niby oznacza?
Również przyłączam się do pytania o obóz w Gliniku  🙂
Wszystkie konie uchwacone
A co to niby oznacza?
Również przyłączam się do pytania o obóz w Gliniku  🙂


Uwaga, to był

żart

gra słow

dowcip

Uchwatów-Ochwatów
ochwat- choroba kopyt
ochwacony koń-kon z chorymi kopytami
uchwacony koń- zabawa słowna

już?  🤣
🏇
Żart ogarnęłam :-D
Myślałam że może masz coś więcej na ten temat do powiedzenia.
Pat200 Ja wybieram się w tym roku do Uchwatów, wcześniej nie byłam na obozie, tylko na zawodach ale mam dobre przeczucie 🙂 Ośrodek super, "Uchwaci" również 🙂
Polecam obozy u Robsonów 🙂
Jak w Toporzysku? (poczytałam wszystko z wyszukiwarki)
Szukam obozu z egzaminem na srebrną odznakę, naprawdę porządnym przygotowaniem, bo nie jeżdżę regularnie. Myślałam o ich obozie z indywidualnymi treningami, ale może macie coś innego do polecenia  😉
carmelka   Extremly photogenic... potato
28 maja 2014 09:23
Czy był ktoś stąd w stajni Koniczynka w Chodlu? A może ktoś jedzie na 4 turnus (27.07 - 06.08)?
Serenity, ja polecam.
Na każdym z turnusów przez kilka dni będzie p. Waligórska (ujeżdżenie).
Jeśli ktoś już w miarę opanował siebie, to na każdym z koni sportowych (czyli tych, które są udostępniane do jazd na turnusy z indywidualnymi treningami) można sensownie popracować i wiele się na nich nauczyć.
Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej, to zapraszam na pw.
Był ktoś lub słyszał cos o koloniach /obozach w Broku nad Bugiem?
Nie wiem czy dobry wątek ale znacie jakieś fajne rajdy konne?  😀 dla osób które nigdy na czymś takim nie byly 😉
jeżeli ktoś z Was jest z Olsztyna to zapraszamy na KORTOWSKIE WAKACJE W SIODLE więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/309713429184216/?fref=ts
Serenity
właśnie u Uchwatów podobno dobrze 🙂
julka177, jest wątek o rajdach http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,21558.0.html, poczytaj sobie, może coś Ci podpasuje. W razie czego pisz na PW, może coś będę mogła zaproponować 🙂
Ok, zajrze tam 😀
Dzięki dziewczyny  🙂 Zdecydowałam się jednak na wyjazd do Czarnego Błota, bez egzaminu na odznaki, ale treningi z ujeżdżenia - a na tym zależy mi przede wszystkim. Może po powrocie gdzieś w okolicy uda się podejść do egzaminu :P
Kto się wybiera do Czarnego Błota (Czarnych Błot?) 27.07-9.08 🙂😉)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się