Konie zimnokrwiste i pogrubiane

Isabelle Niestety tylko takie mam.
NessaC,  nie będę udawać, że się znam i wróżyć. Mamy tu fajny wątek o interpretacji budowy, jeśli chcesz- proponuję zrobić fotki zootechniczne i wstawić. Mnie się jakoś linia górna nie podoba (kręgosłup na wierzchu plus dziura w zadzie) i ten rozdęty brzuch, ale z drugiej strony nalana łopatka. ona jest źrebna może? żebra plus bebzol zawsze mi się kojarzyły z robaczycą. jest tu wiele mądrych głów, które coś podpowiedzą, jak dla mnie "coś" nie gra, ale nie będę się mądrzyć co 😉
Isabelle Tak źrebna była. Niestety mieszkam trochę daleko od cioci i dopiero w wakacje miałabym takie zdjęcia 😉 Mimo wszystko dziękuję za radę 🙂
Ona jest ładna ale po prostu chuda! 🙂 Musicie ją podpaść!
najlepiej odrobaczcie czymś słabym (nawet tymi proszkami dla owiec, świnek itd. - wet wam dawkę poda), po 10 dniach sprawdźcie, czy robali w kupach nie ma, jak będą to znowu, a jak nie to wtedy jakimś equimaxem jeszcze raz... bo jak to mocne zarobaczenie to silny środek tak od razu może zaczopować jelita... sprawdźcie jej też uzębienie 😉 kobyłka fajna, ma bardzo ładny, oryginalny kolor 😉 podobna trochę do tych meklemburskich zimnokrwistych  😀
😡 ups... mały błąd, oczywiście kontrola po 10 dniach, a nie[s] latach[/s]  🤔 jak się człowiek spieszy to tak później pisze
karol870119 , PauliL Dziękuję za rady. Przekażę wszystko cioci 😉
A tu moje, na pierwszym 2,5 letnia Gloria po Bissmarck a na dole Sangria av Mossagard też 2,5 roku po Akke 🙂 Co o nich sądzicie?
PauliL, fajne klaczki 🙂.
Nasza HABANERA [Hipnoza po Iran - Brahman]

I COCO CHANEL-K [Centera po Andrus - Wicher]
PauliL Gloria przepiękna... i te jabłka - zdecydowanie w moim typie 😉
Sisisa Coco Chanel super, wrzuć jakieś zdjęcie zrobione w dzień 🙂
karol870119, postaram się zrobić jutro jakieś zdjęcia, ale jest ciężko, bo mała mega ruchliwa i kontaktowa, nie chce stać grzecznie i pozować, tylko się bawić 😀. A że na razie jej nie wypuszczamy na dwór, to caałą energię rozładowuje w biegalni.
A tu Rubiska - Hera 🙂 Która z młodzieży wam się podoba najbardziej, Gloria, Sangria czy Hera??? One w tym samym wieku 🙂
Sisisa poczekam 😉 a po jakich rodzicach mała?
PauliL Gloria najładniejsza, mega proporcjonalna na tym zdj. się wydaje (mimo, że nie w postawie zootechnicznej), no i jak już wspomniałem... te jabłka  😀 Sangria na fajniejszej, cięższej nodze... No i Gloria pęciny fajne ma
.
kittajka   yellow power
25 maja 2014 19:33
PauliL, moim zdaniem Sangria jest z nich najlepiej zbudowana 🙂
Widze że to kwestia gustu 😉
Coco w pełnej okazałości, niestety lepszego zdjęcia nie udało mi się zrobić 😀.
.
glanek, hehe, matka kasztanka w siwiźnie, ojciec gniady... Nie wiadomo, co z niej wyrośnie :P. Jak na razie jest grafitowa.
.
glanek, no mogłaby być taka kara z tą odmianką  😜. Jeszcze jakby takie szczoty miała, to w ogóle szał ciał.
Co prawda kare to małopolskie mi się marzy (tak - matka ciemnogniada, po siwym ogierze, ojciec kasztan), ale chyba nic z tego nie wyjdzie.
Co u was słychać? U mnie nowy nabytek w stajni, Azalia na plakacie wzhk Warszawa i Floo ktorym nagradzani byli hodowcy z premiowania w Górkach, Azalia z Aria jadą do Poświetnego na wystawe 14-15 czerwiec, i ogólnie się dzieje dużo. 🙂
Egon dziś kończy 2 miesiące 🙂
PauliL fajny nabytek
bezunia82, ale ma klatę 🙂.
PauliL, fajna. Niech się dobrze chowa.
bezunia82 KLON OJCA!
Omega u ogiera i Alga u nowego właściciela 😉
Co słychać ??? U nas przygotowania!
.
To i ja wrzucam najnowsze zdj mojej kluski 🙂
Fot. Kala Munk

Glanek Marbinem (lub Marvinem?) ogierem, którego sobie w Glinnej na pokazie upatrzyłem. Maść poza mlecznym pyskiem identyczna, b. duży i grzywka lokowana za chrapy 😉 Świetnego masz tego źrebaka 🙂
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się