Stajnie w Warszawie i okolicach

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 maja 2014 11:35
Polecamy pisanie bez capslocka i przeszukanie katalogu patrząc na lokalizację bo Warszawa duża, wybranie części stajni, przeszukanie wątku i ewentualne dopytanie o szczegóły 🙄
Pytanko czy w stajni Dragon w Radzyminie przy ul. Wróblewskiego jest kryta hala?
alona, nie ma.
alona, nie ma.


To znaczy, że ma Dragon w Łąkach? bo zobaczyłam na facebooku Dragona w Radzimienie Łąki, że była stawiana hala, pomyśłam, że jak jeszcze byli właścicielami na Wróblewskiego to tam została postawiona hala.
archeo   Bo warto :D
26 maja 2014 16:53
alona w Dragonie (tym w Radzyminie) zeszłej zimy była hala. Jakiś czas po zmianie dzierżawców została zdemontowana. O ile wiem to w stajni w Łąkach, którą teraz byli dzierżawcy Dragona dzierżawią nie ma hali. ufff... pokręcone to trochę.

W Dragonie (tym w Radzyminie) obecnie nie ma hali, o ile się dobrze orientuję to jest w planach przed zimą.
Potrzebuje opinii o stajniach w Górkach Grubakach. Interesuje mnie sposób prowadzenia jazd, konie i ogólnie atmosfera  😉
Oraz o ośrodku w Broku
Proszę na pw. Sprawa dość pilna.
A co to za ośrodek w tych Górkach Grubakach? To  stajnia w stylu west?
Nirv, na tych Łąkach Radzymińskich, działa jakaś stajnia Sarmacja.. coś Ci to mówi ?
Sarmacja jest raczej w Ludwinowie?
Wiesz co, jest to stajnia, która ogłasza się na re-volcie w okolicach Radzymina właśnie. Jak będę przy komputerze to przykleję link do ogłoszenia.
Ogłoszenia o stajni Sarmacji wystawia dinfo, była dzierżawczyni stajni Dragon na ul. Wróblewskiego. Najwyraźniej Dragon w Łąkach zmienił nazwę - tak ja sobie wnioskuję.
A może pensjonat Dragon, a stajnia rekreacyjna Sarmacja? 
Tak jak w stajni na Służewcu działają inne stajnie. Teraz chyba nawet Poland Park.
Jeżeli chodzi Wam o stajnię obok Radzymina w LUDWINOWIE ZEGRZYŃSKIM to znam właścicielkę od dobrych 15 lat. I zapewniam Was, że stajnię nadal prowadzi ta sama osoba przez te wszystkie lata 🙂 Stajnia nazywa się SARMACYA, a nie SARMACJA. Natomiast jeżeli chodzi o inną stajnię to przepraszam 🙂
O Sarmacje chodzi, no jak nic przy Radzyminie było.
Ogłoszenie o zaginięciu konia (Warszawa i okolice), grzecznościowo:

ZAGINAL KON.Ogier malopolski Akrobata.Kon stal w stajni w okolicy Leborka.Wlasciciel przyjechal odwiedzic konia i dowiedzial sie ze kon zostal sprzedany na rzez w okolice Warszawy .Bardzo prosimy o udostepienie tego postu.Wszelkie informacje na temat losu konia sa bezcenne.Dziekujemy za kazda pomoc.516-647-683.prosze udostep. to kon znajomego.
Thymos,  😲

Czy na Bródnie cena 1200zł jest aktualna? Konie na padok chodzą stadem? Jak wygląda kwestia opieki, karmienia i czystości? Czy jest jakieś zaplecze socjalne dla pensjonariuszy? Jacy trenerzy/zawodnicy szkolący tam bywają? Zarówno skokowi jak i ujeżdżeniowi- tzw. ambitna rekreacja.
ksan, z tego co wiem, to konwalia powinna się orientować w sprawach bródna.
Na Bródnie cena 1200 aktualna.
Konie wychodzą stadem, jeśli ktoś chce, żeby koń chodził sam, to raczej indywidualnie trzeba sobie wypuszczać jak jest wolny padok. Z karmieniem, zależy o co pytasz. Jeśli chodzi o dodatki itp. to ja zawsze szykuję pod boksem wiaderka i obsługa podaje to, co przygotowałam. Z czystością jest względnie poprawnie - tzn. nie ma gnoju w boksach, stajnia jest regularnie sprzątana. Oczywiście, zawsze mogłoby być lepiej, ale nie ma tragedii.

W razie co, zapraszam na PW.
Ciach!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w niewłaściwym miejscu
A cóż to za miejsce? Ktoś coś wie?
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/30644
Z ogłoszenia: stajnia o nazwie Heartland, w Rasztowie :P O co dokładnie pytasz? Na zdjęciu jest Nirv z koniem, ale jest tam też śnieg, a ona się przenosiła, więc pewnie nieaktualne, ale prawdopodobnie będzie mogła udzielić jakichś informacji :]
Mi się kojarzą te fotki ze stajnią Bogdanówka. Świta mi, że była ona do dzierżawy/sprzedaży?
zainteresowałam się, bo te 25 ha mnie powaliło 😲. Do Nirv napiszę, ale może  tam ktoś aktualnie stoi?
Tak, stara Bogdanówka aktualnie już Heartland jest wydzierżawiona 😉 Aktualnie trwają prace remontowe, min. powstaje łazienka, stajnia idzie do odmalowania, no i oczywiście zaczynamy generalne sprzątnie całego obiektu 😉 Zapraszamy do odwiedzin od 15 czerwca, z pensjonatem ruszamy od 1 lipca.
W Julinku koło Leszna w starej bazie cyrkowej podobno coś się końsko ruszyło! Czy ktoś coś wie???
Small Bridge, nic nie wiem, ale uważam, że to świetna wiadomość! Uwielbiam to miejsce i uważam, że cyrkowa przeszłość jest w pewien sposób romantyczna XD
Dziwiłam, się że w dobie rosnącego zainteresowania jeździectwem nikt nie zrobił tam stajni, wykorzystując istniejące zabudowania. Zawsze wydawało mi się, że byłoby to świetne rozwiązanie i liczyłam, że kiedyś tak się stanie. Było mi przykro, bo zdaje się, że powstał tam hotel pracowniczy (?) a reszta budynków niszczała. Hurra! Small Bridge, daj znać, jeśli się czegoś dowiesz 🙂
Czy ktoś się orientuje czy w Golądkowie przy szkole jest pensjonat albo blisko tej miejscowości jakiś pensjonat.  Szukam raczej jakiejś uczciwej stajni z normalną atmosferą.
Ja ze swojej strony mogę dodać, że będzie to świetne miejsce, obiekt jest bardzo przyzwoity, a jak poprowadzą go ludzie z doświadczeniem to miejsce ma mega potencjał. A nowi dzierżawcy jeden sukces na swoim koncie już mają - Wierzbowy Gaj 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 czerwca 2014 17:38
Czy zna ktoś stajnie Trybułowo?  Byłabym wdzięczna za info :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
08 czerwca 2014 17:59
Hermes, matko przenajświętsza, co chcesz o tym miejscu wiedzieć?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się