AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

milkiwaj, startuje na ZO, więc dokumenty mi sprawdzają. Jak mój koń miał przerwę w treningu miał tez przerwę w półrocznym cyklu szczepień. Nikt sprawdzający dokumenty sie mi do niczego nie przyczepił.
vissenna   Turecki niewolnik
23 maja 2014 19:04
Może zapytam tutaj. Czy na AMPach można w ujeżdżeniu startować z batem?  👀
Czy pojawi się ktoś z aparatem w tym roku na AMP?  :kwiatek:
trzynastka   In love with the ordinary
24 maja 2014 16:41
Jest duża szansa, że ja będę 😉
Właśnie, kto się w ogóle z revoltowiczów wybiera? 🙂
Ja-po długiej przerwie wracam do startowania,choć chyba wolę nie ujawniać tożsamości bo może być bardzo źle  😁
Ja na SKOKI 😀 amatorów, mam nadzieje że nie zapomne zarejestrować sie w AZS i o emadzi :P
Ja też się pojawię.  🤣
Co mamy zrobić w emadzi? Grzebię i grzebię i nijak nie mogę dojść do niczego poza certyfikatem,który już zrobiłam.
Certyfikat przynależności tak?

Z Emadzi trzeba mieć jeszcze wydrukowane zgłoszenie ostateczne.
Własnie to zgłoszenie ostateczne,termin jest pojutrze,a link na stronie AZS jawi się jako wadliwy
Czy ktoś ma może jedno wolne miejsce w transporcie dla konia na trasie Łódź - Drzonków i z powrotem?
Ja też się wybieram 🙂 Jakby co jest wolne miejsce w transporcie Opole- Wrocław i 3 miejsca Wrocław-Drzonków🙂
[s]W związku z komplikacjami transportowymi, zwracam się z pytaniem - czy nie jedzie ktoś może na AMPy przez Olsztyn/okolicę?[/s]

edit: jadę swoim zestawem, mam miejsce wolne  😉
Jak ktoś będzie zdjęcia robił to ja też chętnie poproszę 😉 Skoki amator, koń Tango 😀
I ja będę i także proszę o fotki, jak ktoś będzie robił. 😉 Eneida ujeżdżenie amator. 😉
To ja tez bede sie usmiechac  :kwiatek: Markus, ujezdzenie, amatorzy 😉
I ja nie pogardzę zdjęciami,ujeżdżenie profi 🙂
Witam, być może zjawię się w Drzonkowie w roli fotografa, w piątek lub w sobotę (zależy to od pogody). Osoby zainteresowane zdjęciami proszę o kontakt.
Również będę w Drzonkowie od czwartku do niedzieli. Jeśli uda się pogodzić luzakowanie z robieniem zdjęć to można się zgłaszać.  😉
Wiadomo kto sedziuje ujezdzenie?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 maja 2014 13:11
Lista zgłoszonych zawodników widzę, że w skokach profi zapowiada się ciekawa rywalizacja.

Edit. w sumie wszystkie kategorie chyba są mocno obsadzone?
No ładna ilość zgłoszonych osób.
Może nawet rekord.
Na pewno blisko rekordu.

Współczuje organizatorom.

Jestem zapisana na ujeżdżenie amator... Mimo że się nie zgłaszałam, błąd?
Ja też w miarę możliwości proszę o zdjęcia: koń Sofia S - ujeżdżenie amator i skoki amator 🙂
Kiedy uczestnicy przybywają do Drzonkowa? Jutro czy w czwartek?
w czwartek
Chyba musicie po prostu robic zdjecia wszystkim 🙂
My tez sie pokazemy- gniada z gwiazdka Arizona- ujezdzenie amator.
Moze sobie w tym roku nie pomyle czworoboku, albo jakies inne cuda sie nie stana.  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się