Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

z czystej ciekawości, Hamer -czym cię Viritim skrzywdził tak straszliwie, że aż taką nienawiścią do niego pałasz...?

i z całym szacunkiem do wykształcenia Twojego, wydaje mi się, że znajomość psychologii i praca z autystami w tym wypadku to mało.
tu raczej przydalaby się wiedza z zakresu neurologii, a tej u ciebie nie ma nawet w podstawach, przestań  więc proszę stawiać jedynie sluszne diagnozy.

i nie chcęnikogo martwi
Mhmm... Hamer... ja bym tej poprawy nie wiązała z niczym  :kwiatek: W każdej chorobie są progresy i regresy.
Myślisz, że re-volta będzie dla V. jakaś terapią czy co? Nie no...śmieszne🙂
Przez 10 lat pomagałam zapoznanej przypadkowo na dworcu Łódź Fabryczna narkomance ze schozofrenią i HIVem. Zaprzyjaźniłyśmy się. Oj, poznałam wtedy cała "śmietankę" dworcową i mnie wszyscy znali. Przynajmniej czułam się bezpiecznie wśród narkomanów i bezdomnych🙂
Pomagałam jej w szpitalach, w chorobach, pomogłam znaleźć jej pracę, mieszkała u mnie przez pewien czas.  Aż w końcu, po tych 10 latach poczułam, że zaczynam sama tracić grunt pod nogami. Że jej "głosy, ołtarze i teorie" zaczynają zagrażać mojemu umysłowi. Pękłam. Bałam się, że beze mnie umrze. Czułam się okropnie - przegrałam, wymiękłam, jestem zero...
Nic podobnego🙂 Kobita żyje i ma się wspaniale🙂 Znalazła innych "pomagaczy". Ze świeżym spojrzeniem, energią jaką miałam kiedyś sama jako studentka...
Czasami się nam wydaje, że jesteśmy tacy mądrzy i niezastąpieni. To iluzja🙂

P.S Czy Wy naprawdę widzicie jakąkolwiek RÓŻNICĘ w tym jak pisze V? Bo ja przejrzałam strony i nie widzę żadnej... Wszędzie robi takie same błędy będące jakby konsekwencją słowotoku ale wszystkie posty DA się przeczytać.
🤔wirek:
Nie pojmuję.... O co Wam chodzi w ogóle?
z czystej ciekawości, Hamer -czym cię Viritim skrzywdził tak straszliwie, że aż taką nienawiścią do niego pałasz...?



no właśnie, też jestem tego ciekawa
milenka_falbana, ja naprawdę widzę. Jestem w stanie "łyknąć" jeden błąd w słowie, część wyrazu potraktowaną fonetycznie. Przy czterech na słowo - wysiadam. Siada mi percepcja i konfrontuję się z Własną słabością. Teraz widzę treść. Wcześniej - NIE widziałam. Tylko robaczki.
Halo - acha. Ok, rozumiem. Moje dziecko pisze swobodnie pismem lustrzanym od prawej do lewej KONSEKWETNIE więc jestem w stanie znieść dużo więcej  :kwiatek: I naprawdę - i szczerze,  różnicy nie widzę🙂
Urzekło mnie "przepuszczalny". Wcześniej - bez szans.
Ależ dziewczyny, jaka nienawiść ? Ja się bardzo cieszę,że jest postęp,że człowiek progresuje. Nawet nie wiecie jak wczoraj się ucieszyłam z pierwszego poprawnego tekstu w wątku. Jest jeszcze dla niego szansa. Cały czas ją widzę. A kto nie widzi, niech mocniejsze okulary założy.Dorabiacie sobie fabułę. Szansy od początku nie widziałyście i teraz gdy wszystkim otworzyły się oczy, nagle jest wam źle ? Bo nie miałyście racji ? Powtarzam jeszcze raz, dla zrozumienia.Bardzo się cieszę z tego małego kroku człowieka. Gdy zaczyna iść do przodu, nie rzucajcie mu kłód pod nogi.
Halo, bardzo Ci dziękuje za to co zrobiłaś 🙂
Może nie tyle mnie wkurza co odrobinkę irytuje - Ramirez.
Z czym kojarzy się mój nick, że 90% osób pisze do mnie Ramirez? Tam jest 's' moi kochani!
Pozdrawiam
Ramires
Ramires, o to ja ostatnio napisałam "z", najmocniej przepraszam, już zmieniam. Ramirez to dość popularne nazwisko, jakoś tak mi mózg podpowiedział, bo je znam, a już z "ramires" przez "s" się nie spotkałam.
I tak gorzej przekręcam nick korysindex4, który nagminne czytam jako "kordysinex4"  😡 😡 , ale chyba nie zdarzyło mi się go ręcznie pisać.
też mi sie tak kojarzy
No luz, przecież się o to nie gniewam! 😉
Mój nick nie pochodzi od pana Ramireza, słynnego mordercy, lecz od mojej pierwszej kopytnej miłości - kucyka Ramiego o ksywce Ramires
Ramires, hihi  😁 pocieszę Cię, mi się kojarzyło nie ze słynnym mordercą, a z tą piękną [url=http://www.filmweb.pl/person/Dania+Ramirez-152336]Panią[/url]
Wkurzają mnie reklamy BR i Baileysa w ogłoszeniach. Nawet nie tyle, że są, ale że migają...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 maja 2014 21:34
sumire, gdzie?
dempsey   fiat voluntas Tua
02 czerwca 2014 16:44
Wkurza to za duże słowo.
Ale za każdym razem intryguje.
Niejaka Katarina_89, odzywająca się w wątku o achałtekach.

Czy to jest jakaś córka księcia bliskowschodniego, która posiadłszy już wszystkie mądrości oraz ziemskie dobra, w tym i potężne stada szlachetnych koni AT, musi z jakiegoś tajemniczego powodu logować się na rv i odpowiadać z wysokości swej pozycji durnemu motłochowi, kłębiącemu się na dole, wśród ciemnoty i błota, gdzie normalnie księżniczki nawet brzydzą się obcasa postawić?

Czy jest to sfrustrowana nastolatka, marząca o tym by kiedyś rodzice w końcu kupili całą stajnię złotych koni, a póki co wcielająca się po szkole we wszystkowiedzącą specjalistkę od wyszydzania?

Czy jest to żona właściciela słynnej linii klaczy AT, który powiedzmy przegrał w karty cały ten cenny zasób genetyczny, a jej dziś pozostały tylko gorzkie wspomnienia i niespełnione marzenia o podbiciu rynku światowego?

No i tutaj przystopuję  😁 , choć mam jeszcze kilka typów, jeśli mam sądzić po tonie i treści wypowiedzi... W tym moją panią od rosyjskiego, z tym, że ona już chyba by musiała z zaświatów się logować..


Nadmienię tutaj, że nie orientuję się wcale a wcale kto komu na co nadepnął w środowisku hodowców AT. Jestem jedynie prostym czytelnikiem wątku.
😉
Wkurza mnie taka jedna młoda użytkowniczka, która jest tak do przodu że jej tyłu brakuje.
Irytująca sprawa jak się dzieci wymądrzają.
Ramires A tam, palec jej w oko  😂
I spier-papier 😁
smok, Julie, wrotki czy wy wiecie, że dyskutujecie z szesnastolatką?
w takim wieku nie istnieją racjonalne argumenty

Tak mi ten post dał do myślenia, wcześniej zmiana nastawienia do Piaffeczki, odkąd okazało się ile ma lat.
Jak to jest? Jest w ogóle wiek na forum? Powinno się brać go pod uwagę/używać jako argumentu? Przecież można sobie wiek wymyślić dowolnie.
Nie wkurza mnie to, tylko tak się zastanawiam.
Nawet ja, oaza spokoju, nie wytrzymuję i protestuję, gdy ktoś wypisuje bzdury tak bzdurne... że wszystko opada, ziemniaki się w piwnicy przewracają i nóż w kieszeni otwiera. 😉
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
06 czerwca 2014 11:32
ale o co chodzi?
Każdy miał swoje 16 lat i swój świat, który jako jedyny miał rację bytu
dorośli ludzie krzyczą na dziewczę (które swoją drogą nie ma racji) a to tylko dziewczę
dobrze że nie trzyma kucyka w komórce, albo nie siodła swojego pieska
Piaffeczka jednak ma więcej oleju w głowie i jest całkiem rozsądną osobą
Szkoda, że trochę zbyt pewną siebie. Takie dziewczynki są urocze tylko wtedy, gdy są skromne.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
06 czerwca 2014 11:43
tak, ale już ktoś Piaffeczce zwrócił uwagę żeby zbastowała (w wątku o żrebięcym przyrodzeniu) i chyba podziałało
Mnie chodziło o to, że wiek ani nie dyskwalifikuje, ani nie usprawiedliwia, bo może być dowolnie określony.
A w przypadku prawdziwego, 15 latka może mieć dłuższy staż jeździecki niż 40 latek.
Emocje, podejście do życia są rzeczywiście czasem przypisane do wieku, ale nie zawsze.
sumire, gdzie?

A tutaj są reklamy:


Co więcej, kiedy dodawałam jakieś ogłoszenie, pojawiła mi się oferta handlowa wstawienia reklamy na rv 😉
anai, a skad masz takie kwiatkowe ramki?

mi się pojawiaja (na rzonych stronach, takze nei końskich) reklamy wszystkiego gdzie wejde - najwiecej z allegro, cavalloshop (choć wieki tam nei bylam), i losedau, kramer ...

aa... w ogloszeniech też mam br! ale tez nei dawno wchodizłam.
no cóż - takei rzeczy się ustawia - sprzedają strony możliwość reklamy. a wiadomo kto tym forum rządzi i z jaki, z czym sklep ma 😉
Dava   kiss kiss bang bang
06 czerwca 2014 13:29
to już od dawna się wyświetla, tak jak te na samym dole 'ogloszen'

forum z ostrym regulaminem bez reklam w końcu nie  🤣  😁
Już jakiś czas temu zgłosiłam do do roota - podejrzewam, że ktoś się wcisnął z tymi reklamami na chama
czy ja wiem, czy na chama? BR i Baileys to w końcu "firmy" Q. Dlatego te reklamy mnie nie dziwiły, bo skoro opłaca sama wszystko i utrzymuje nas, to ma święte prawo swoje reklamy wstawiać.
czy ja wiem, czy na chama? BR i Baileys to w końcu "firmy" Q. Dlatego te reklamy mnie nie dziwiły, bo skoro opłaca sama wszystko i utrzymuje nas, to ma święte prawo swoje reklamy wstawiać.


amen.
Zwlaszcza, że jakoś mało nachalne te reklamy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się