AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 maja 2014 15:02
Jak tam dzisiaj wyniki ??
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 maja 2014 18:47
Też jestem ciekawa, ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć.
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 maja 2014 19:01
Ja również jestem ciekawa wyników.

Byłabym także wdzięczna za zdjęcia Małgorzaty Mazurkiewicz na Sanibel Island (ujeżdżenie profi) oraz Agaty Jędroś i Roadrunnera (skoki amator)  :kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 maja 2014 20:29
Są już wyniki
sei   . let's grow old together & die at the same time .
31 maja 2014 10:48
ktoś ma zdjęcia voltowiczów z wczoraj? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 maja 2014 15:35
Działa wam kamera "Hipodrom_2"?
Szkoda, że ten czworobok tak daleko od kamer stoi, że prawie nic nie widać )-: Oglądam na dwóch naraz, 1 i 3  😁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
31 maja 2014 16:23
Facella nie działa

Po raz pierwszy śledzę uważnie tą imprezę i zaskoczyła mnie liczba bezbłędnych przejazdów w obu kategoriach. Czy co roku tak jest?

edit. sprawdzałam po poście Bacik90 i działa
Facella mi hipodrom 2 też nie działał jakiś czas, ale potem zaczął normalnie 🙂 ale strasznie się zacinały filmiki i bardzo kiepska widoczność  🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 maja 2014 16:34
Teraz na szczęście działa  😀 ale i tak kiepsko widać. Ciężko powiedzieć, kto teraz startuje, jeśli nie było dużych zmian na liście, to zaraz po tym przejeździe powinna jechać Gosia i Sani... Kit z tym, że ja ich nie poznam, Sani widziałam 3 razy w życiu, Gosię raz na zdjęciu  😂
Edit: super, w złym momencie napisałam, właśnie dwójka zdechła  😵 Duszę f5, kurde, najlepszy widok był...
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
31 maja 2014 20:32
Są już wyniki z dzisiaj. Nadal w skokach wiele par zachowało czyste konto w obu kategoriach, w tym moje Ciasteczko 😅
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 maja 2014 20:39
Rodi też w skokach czysto i z lepszym czasem  😅 podskoczył w ogólnej klasyfikacji dość sporo.
Sani za to spadła o 3 miejsca w ogólnej  🙁
Są gdzieś już jakieś zdjęcia?
i "moje" Ciasteczka też dwa dni na zero  😀
Parkur ponoć od strony technicznej był bardzo łatwy, stąd tyle zerowych przejazdów.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
31 maja 2014 21:57
baffinka tak też przypuszczałam. Zatem walka w finale, będzie naprawdę zacięta 😁 i szybka.
Ciekawa jestem jak to się rozegra w finale.
Ktoś ma info z dzisiaj, jak wyniki finału ujeżdżenia?
Byłam wczoraj w Drzonkowie. Świetne miejsce na taką imprezę. Ilość  zawodników powalająca  😲  tylko się z tego cieszyć.
Zaginal paszport konia Meteor, przy odbiorze w biurze zawodow okazalo sie ze organizator go nie posiada, jesli ktos zabral przez pomylke razem ze swoim prosze o kontakt: +48721763179 Sonia Golic
Moon   #kulistyzajebisty
02 czerwca 2014 08:47
Ma ktoś pełne wyniki?
O galerii zdjęć nawet nie marzę... :P
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 czerwca 2014 09:46
moon na stronie AZS-u są
Mogę prosić o kontakt martyna0112, xxagaxx, gryglodor? :kwiatek:
jakaś galeria 🙂 http://sungallery.pl/konie/amp2014.php

moje pierwsze Ampy i muszę przyznać że było super 😀 Ośrodek i organizacja naprawdę na najwyższym poziomie. Szkoda że za rok będzie prawdopodobnie Wrocław, bo jako osoba która jechała skoki to do warunków nie ma na co tutaj narzekać, a o parkurach na Parytnicach krążą mrożące krew w żyłach historię.

I mam liczę na więcej galerii zwłaszcza ze skoków amatorów 😉
Organiacyjnie nie było super.Dużo niedociągnięć,dla mnie ogromnym minusem było ustawienie czworoboku odwrotnie w sobotę,niż było w piątek i zbyt bliskie ułożenie do barierek gdzie wszyscy stali-koń bardzo się spiął i ledwo go przeprowadziłam przez program,co kosztowało mnie finał-pierwszego dnia byłam w pierwszej dziesiątce.Dla konia na pierwszych zawodach wyjazdowych,po roku przerwy w startach-czyli nieostartowanego to było bardzo rozpraszające.Ujeżdżeniowo to średnio wiedzieli co robią,co też potwierdza to że pierwszego dnia było pół godziny opóźnienia bo zapomnieli wydrukować arkusze.
Aha,i drugiego dnia tak ułożyli listwy zabezpieczające kable,że nie można było objechać czworoboku.

Ale przyznam,że nigdy nie jeździłam na kwarcu i w czwartek na treningu myślałam że olimpiadę pojadę,tak się odbijał 😉
DressageLife Czworobok był odwrotnie w sobotę chyba ze względu na słońce, w piątek ujeżdżenie było od rana a w sobotę po południu. Sędziowanie pod słońce było by mało fajne.


Opóźnienia mieli spore i w ujeżdżeniu profi i w amatorach, masakra. Za do duży plus za podłoże na skokach, nie ma porównania z zeszłym rokiem we Wrocławiu
Na amatorów nie patrzyłem, patrzyłem tylko na konkursy profi i na tej podstawie oceniam, że organizacyjnie były to jedne z lepiej zorganizowanych zawodów. Dobre, zadbane podłoże, sprawna obsługa - tak powinno być wszędzie, a nie jest. Opóźnienie z winy organizatora było akurat jedno, pierwszego dnia i wyniosło 15 minut, a nie pół godziny. Pozostałe opóźnienia wynikały z pracy sędziów, a niekiedy także z oporów koni - niektóre miały kłopot z opuszczeniem rozprężalni i przejściem na czworobok. Jeśli dla kogoś minusem było ustawienie czworoboku odwrotnie w sobotę, niż w piątek, to od razu kojarzy się przysłowie o baletnicy i rąbku spódnicy - trójce z podium jakoś taka zmiana nie przeszkadzała. Zbyt bliskie ułożenie czworoboku przy barierkach ? Było jakieś 5 metrów, ile miałoby być ? 150 ? Że dla konia start po roku przerwy był stresem to też wina organizatorów ?...

Jeśli można by się natomiast czegoś czepiać, to sędziowania w wykonaniu niektórych sędziów.
Ja nie napisałam że stres był winą organizatorów.Napisałam,że dla mnie to był minus i dodatkowy stres dla konia który się tego nie spodziewał.Nadmienię że pierwsza trójka to są konie regularnie startujące na poziomie małej rundy,tak więc sytuacja nieco inna.Dalej podtrzymuję że akurat dla mojego to był stres i czworobok blisko barierek również.Bywa,ale nie musisz wyskakiwać z obcesowym tonem,bo akurat ja należę do osób,które najpierw winy szuka u siebie,a nie dalej- w tym wypadku jednak ta zmiana podziałała bardzo na niekorzyść,bo to co widział w piątek zmieniło się w sobotę i także za ten stres nie mogę go winić.
Na amatorów nie patrzyłem, patrzyłem tylko na konkursy profi i na tej podstawie oceniam, że organizacyjnie były to jedne z lepiej zorganizowanych zawodów. Dobre, zadbane podłoże, sprawna obsługa - tak powinno być wszędzie, a nie jest. Opóźnienie z winy organizatora było akurat jedno, pierwszego dnia i wyniosło 15 minut, a nie pół godziny. Pozostałe opóźnienia wynikały z pracy sędziów, a niekiedy także z oporów koni - niektóre miały kłopot z opuszczeniem rozprężalni i przejściem na czworobok. 


W amatorach od rana w piątek było półgodziny opóźnienia, a konie tam konie problemów z wyjściem na czworobok nie miały.
Ma ktos moze zdjecia rudego konia i mnie?  👀 startowalismy w ujezdzeniu amatorow 😉
Ja organizacji boksowo- stajennej czepiac sie nie moge, bardzo fajnie rozwiazane, duzo punktow z woda, siano i sloma dobrej jakosci, wydawanie tez bezproblemowe, byl troche kosmos z przenoszeniem biura zawodow, no i dramat jesli chodzi o wyniki, na ktore trzeba bylo strasznie dlugo czekac, co do sedziowania wg mnie bylo kilka wpadek zwiazanych z baaaaardzo duzymi roznicami tych samych przejazdow, ale to chyba urok tej dyscypliny, to co mnie zadzwilo to dosc fajne podloze na amatorskim czworoboku i rozprezalni, nic sie nie slizgalo, bylo rowno, a pierwsze wrazenie bylo srednie, szczegolnie w porownaniu z kwarcem na glownym placu. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 czerwca 2014 08:13
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się