Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Ja szukam czegoś małego i subtelnego z akcentem końskim. Dodatkowym problemem jest miejsce... pracę planuję mieć taką, że niezbyt wypada biegać z tatuażem. Może macie jakiś pomysł?  :kwiatek:
Moze łopatki, ledzwia- zawsze mozna zakryc ubraniem

ja bym sobie cos jeszcze chetnie namalowala, ale robie przerwe poki co  🤣


eee tam! Rób drugą rękę  😀iabeł:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
02 czerwca 2014 17:06
drugą rękę???? to ja nie wiem o pierwszej!!!!! Nav  👀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 czerwca 2014 17:29
yga
A to nie chodzi przypadkiem o maki? Coś mi się kojarzy motyw kwiatowy na przedramieniu Nav.
tak, mam kwiatki na lewym przedramieniu, docelowo ma byc rekaw  🙂

ale niestety robie przymusowa przerwe, bo sie wkopalam  😉 chlopak powiedzial, ze swoj pierwszy tatuaz zrobi pewnie w wakacje, wiec powiedzialam, ze ok, nie zrobie nastepnego tatuazu, dopoki on nie zrobi pierwszego, bo mam przewage  😉 a tu sie okazuje, ze dla niego "pewnie w wakacje" oznacza "jesli w ogole, to w wakacje", gdzie dla mnie to bylo "robie na pewno, pewnie w wakacje, ale moze w innym terminie". no i taka to historia  🤣
yga   srają muszki, będzie wiosna.
02 czerwca 2014 18:47
ja swojemu mowilam ze na 1 poprzestanę, jak widać średnio mi się udało 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 czerwca 2014 18:53
Powiem Wam, co mnie dziś bardzo zaskoczyło.. Niby sprawa prywatna, ale dziewczyna siedziała dziś w sąsiednim przedziale w pociągu i gadała tak głośno, że nawet próbując czytać książkę doskonale słyszałam całą rozmowę telefoniczną. Otóż dziewczyna dzwoniła umówić się na usunięcie tatuażu, całe przedramię w kolorze. W pewnym momencie mówi "nie, nie jest stary, właściwie to całkiem świeży tatuaż, zrobiony kilka dni temu"  😲 Potem pytała czy będzie bolało i czy po tatuażu zostanie jakikolwiek ślad, więc nie chodziło o usunięcie źle zrobionego fragmentu, tylko CAŁEGO  😲
Chcę wytatuować sobie jeden, mały cytat, które studio w Warszawie polecacie?
podbijam
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
04 czerwca 2014 06:36
muszę się pochwalić 😀 mam projekt! Jak zobaczyłam mojego konia w tak innym świetle... Piękny jest no 🙂
I niecierpliwie czekam na przeniesienie go na ciało.

Czy w Skorpionie w Sosnowcu trzeba się dużo wcześniej zapisywać?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 czerwca 2014 10:21
yga, i jak wypadło wesele? 😉
A ami_071 jak poszło ? 🙂 Pochwalisz się?

Edit: Napisałam do Bama i chyba stanie na rozbudowaniu mojego tatuażu...  🤔wirek: Zobaczymy co mi zaproponuje.
laski co tam ciekawego mogę zrobić do mojego pegaza na łopatce? Na pewno chcę elficę z dużymi, pięknymi skrzydłami. Chcę by powstała z tego baśń na plecach.
Macie jakieś pomysły? 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
04 czerwca 2014 11:18
Cierp1enie, podrzuć fotkę pegaza

A ja sama nie wierzę! Mój mąż chce zrobić tatuaż.  😜 😜
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 czerwca 2014 11:56
yga, i jak wypadło wesele? 😉

w tę sobotę.
Dzisiaj mama do mnie zadzwoniła, że powiedziała dla ojca (wcześniej, go uraczyła prezentem na poprawę humoru..  😁 ), dostał szału i pojechał na wieś. Także myślę, że będzie kolorowo (szczególnie sino  😀iabeł: )
ash - zrobiłam sobie takie odbicie w lustrze
ash   Sukces jest koloru blond....
04 czerwca 2014 15:32
Cierp1enie,Piękny,  ja bym dodała wróżkę, ale taką bardziej sexy  😍
http://wzory-tatuazy.com/t/wrozka/
http://m-forum.pl/tatuaz-t61734-30.html
wróżka
ta mi się mega podoba
http://wzory-tatuazy.com/galeria-zdjec/lower-back-tattoo-fairy,i926.html
choć wolałabym ją w takim klimacie http://wzory-tatuazy.com/galeria-zdjec/cute-fairy-back-tattoo,i1288.html, skierowaną do pegaza, by razem tworzyli historię 🙂

zaraz podeślę do mojego tatoomena 😀
Cierp1enie, Ja ten wątek zawsze czytam i oglądam, ale prawie się nie odzywam.
Powiem tylko Ci jedno.
Jak już się zdecydujesz, to poproś o naniesienie gotowego wzoru na skórę i popatrz jak będzie wyglądał Z DALEKA.
Bo jak na mój gust, wiele tatuaży wygląda dobrze wyłącznie z odległości maksymalnie metra. A już z odległości kilku metrów, wyglądają, jakby się miało brudne plecy. 😉
Spodobal mi sie tatuaz w ksztalcie palenia rasy hanowerskie- "H" skladajace sie z dwoch koni. Czy to nie jest zbyt oklepany wzor? 😉
Jakie miejsce byscie wybraly na takiego malucha?
Julie - dzięki za radę, zobaczę jak to będzie wyglądać. Na pewno więcej rzeczy pojawi się na moich plecach 🙂
Cierp1enie, Ja bym się najchętniej cała wydziarała. 😁 Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś ulepszę i rozbuduję to co mam.
rtk - ja myślalam o paleniu trakeńskim na karku, dość dyskretne miejsce, można przykryć wlosami 🙂
To ja się pochwalę. 🙂 Mój nowy, świeżutki, 2 godzinny tatuaż na udzie:



Najśmieszniejsze jest to, że pomyliły mi się nogi. :P Tzn. chciałam go po przeciwnej stronie w stosunku do głowy mojego Siwego na plecach, byłam pewna, że jest ona po prawej stronie, a po zrobieniu nowego tatuażu skapłam się że jednak jest po lewej. Jestem geniuszem.  😜 Usprawiedliwić mnie może tylko to, że tatuaż na plecach oglądam tylko w odbiciu lustrzanym, ale i tak zaliczyłam niezły facepalm jak się skapłam.  🤣 Chyba trzeba będzie w takim razie nadrobić coś po prawej stronie ciała jeszcze...  😉 Ale pierwszy w kolejce jest pegaz na środku pleców w takim stylu: klik
Fajny!
A bazując na wpisie na fb, dlaczego nie zdecydowałaś się na wierne oddanie zdjęcia Escudero? O ile głowa wyszła fajnie, takk nogi wypadły nieco dziwnie.

Co nie zmienia faktu, że i tak mi się szalenie podoba!  😜
Dzięki.  😉 Głowa była zmieniana ze względu na masko-ogłowie Escudero, przez które nie było widać detali na pysku, a przody bo na zdjęciu oryginalnym nakładały się one na siebie i nie podobało mi się to za bardzo. Ale gwarantuje, że nogi wyglądają jak najbardziej normalnie, zdjęcie je trochę zdeformowało, bo trudno uchwycić tatuaż na półkolistej powierzchni jaką jest udo.  😉 Zmodyfikowane zdjęcie na podstawie, którego był robiony tatuaż wygląda tak: klik

Poza tym, nawet nie wiecie jak ciężko jest znaleźć idealne zdjęcie siwego konia stojącego dęba, zawsze albo mi noga, albo głowa albo coś jeszcze nie pasowało. Prościej jest sobie samemu to poskładać.  😉
narrrvana piękny tatuaż siwka! jestem ciekawa pegaza 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
08 czerwca 2014 06:53
narvanna ale fajny!

w Skorpionie robiłaś? 🙂
Tak, w Skorpionie u Dominiki, bałabym się robić konia gdziekolwiek indziej. Jednak co koniarz to koniarz.  😉

W ogóle to jak fajnie jest widzieć swój tatuaż, mogę sobie go oglądać ile zechcę. Nie to co na plecach, że człowiek ogląda go tylko w lustrze a potem myśli, że ma tatuaż po drugiej stronie niż ma go faktycznie.  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 czerwca 2014 11:14
yga, i jak wypadło wesele? 😉

Wypadło lepiej niż myślałam, ojciec po prostu nie chciał ze mna tańczyć i tyle, zero armagedonu  😁
Mam nadzieję, że początek rękawa pojdzie równie gładko 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się