Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Mój poprzedni filmik (na 200 stronie wątku) wywołał spore oburzenie w tym wątku... Wstawiam kolejny, nagrania sprzed około miesiąca - może uda mi się trochę poprawić mój wizerunek w wątku  :kwiatek:
Przypominam, że jeżdżę na tej klaczy nie częściej niż raz na 2 tygodnie, koń nie jest mój, mam do dyspozycji tylko i wyłącznie pastwisko, nie mam możliwości zamknięcia reszty koni na innym polu, bo takiego pola po prostu tam nie ma. Stado hodowlane - znają się jak łyse konie ;D
Kwestia mojego wyglądu i teoretycznie zbyt dużego obciążenia dla źrebnej klaczy oraz braku umiejętności jeździeckich też była już poruszana...
Na tym filmiku bardzo dobrze widać, że ten koń praktycznie nie wybija, więc jeżeli nie zadziałam siłą własnych mięśni, to nie za bardzo mam nawet możliwość obicia koniowi pleców, a że tłuszcz się trzęsie przy najmniejszym ruchu, to wygląda to, jak wygląda (tak, wiem, że to może być dla niektórych "niesmaczne"😉.
No, nieważne, nie będę pisała 10 razy tego samego.

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 maja 2014 14:42
strzemionko weź bo go utopisz  🤣
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 maja 2014 18:26
aparat czy konia? 😀 bo to parsknięcie było mocne...

To była próba - czy silniejsze jest lenistwo przed wyciąganiem marchewek czy łakomstwo  😜 okropna jestem.

Ale niestety Dżambi (ta młodsza, ciemniejsza) nie brała udziału w zabawie. Ale w sumie się nie dziwię, stopniowo wszystko trzeba. Miesiąc temu jeszcze nie wiedziała co to marchewka.
Moniqś, skoro masz świadomość że wygląda to wszystko '' niesmacznie ''' jak sama określiłaś to w jakim celu publikujesz swoje filmiki?
Konstrukcyjny, niektórym się podobają, a niektórym nie. Nikogo nie zmuszam do oglądania ich. Moi znajomi lubią je oglądać, chcą wiedzieć, co się dzieje u mnie i u Proni.
Poza tym, ludzie wrzucają dużo gorsze rzeczy do sieci. Tutaj przynajmniej nikomu nie dzieje się żadna krzywda. Może też komuś tym pomogę, bo pokażę, że wygląd (tusza) nie musi odcinać nas lub ograniczać naszej pasji - w granicach rozsądku oczywiście. Może i mentalności wszystkich ludzi na świecie tym nie zmienię, ale świat dla jednej lub kilku osób - możliwe. 😉
Moniqś mi osobiscie podoba sie twój filmik. Ładnie jeździsz moim zdaniem, a warunki jakie masz takie masz nie każdy ma super ujeżdzalnie, albo chociaż padok. Dla mnie to wygląda jakbyś miała ogromna pasje i starała się ją realizować jak tylko potrafisz 🙂
anil22 miło mi to "słyszeć" 😉
Na kanale mam też inne filmiki, także jeśli ktoś chce, to zapraszam :P
Gdyby koń był mój, to i warunki były by lepsze. Do dobrego jeździectwa co prawda mi daleko, ale staram się, jak mogę, żeby koniowi krzywdy nie zrobić i sobie przy okazji też 😉
A żeby nie robić off-top'a, to dam link do jednego z filmików superROSkamGIRL - straaasznie mi się podoba to, co wrzuca, bo są fajne ujęcia i dobra jakość, do tego dopasowana muzyka 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
02 czerwca 2014 17:13
Moniqś, przyjemniejszy obrazek niż ostatnio 😉
muszę się pochwalić! 😀 dzisiaj miała miejsce premiera teledysku w którym wystąpił nasz człowiek i koń😀 polecam wszystkim, bo i piosenka przjemna i słowa fajne i motyw koński🙂😉

OOo ale fajnie zrobiony clip. Dużo fajnie zrealizowanych rzeczy.
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
02 czerwca 2014 20:59
Breva, mega pozytywny! 😍 Akurat dzisiaj potrzebowałam czegoś takiego!
Cudowny film, Breva, pomógł mi się "przestawić".  😅
super😀 strasznie się cieszę🙂 ja wprawdzie tylko łapałam przeganianego konia i woziłam ekipę nad rzekę, ale sama tak się pozytywnie zajawiłam (i piosenką i podczas kręcenia i podczas oglądania) że jakoś mi się fajnie robi jak komuś się podoba🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
03 czerwca 2014 07:18
Breva, lubię to, już wisi na moim FB niech inni też słuchają
dzięki w imieniu naszych gwiazdeczek i wykonawcy!!😀
eterowa, cieszę się 🙂
Breva, super,też mi się bardzo podoba, lubię takie klimaty 😀
A jeżeli chodzi o konie w teledyskach, to ja znam oba ENEJowe siwuski z "Symetryczno-lirycznej" 🙂
http://blog.petflow.com/we-call-her-houdini-horse-after-catching-this-trickster-on-camera/#ilI8UIR37KOESzO9.01

nie jest to film na yt, nie wiem też czy nie było już tego filmu, no ale..
mądry i cwany koń  :kwiatek:
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
06 czerwca 2014 11:27
prze gość  z tego konia 🙂hahaha i to skupienie na jego pyszczku no prze mocne
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
06 czerwca 2014 22:57
http://blog.petflow.com/blind-pony-meets-her-caretaker/
Nie chciałam ciągnąć off-topu w wątku o koniu, krowie i sadzie. Dla mnie ten film to najlepszy komentarz do problemu międzygatunkowości stadnej 😉
Nie wygląda na swoje 40 lat
Ja bym się długa zastanawiała czy puścić z koniem takiego kozła. Te rogi mogłyby zrobić niezłą ranę. Ale jak widać pozory mylą 🙂
😵
NIE MOGŁAM SIĘ POWSTRZYMAĆ  :wysmiewacz22:

Gillian   four letter word
09 czerwca 2014 12:35
Lusiowata, dla mnie to jest totalnie chore.
Mnie to przeraziło, pomyliłam buźki!
Edit : zmiana tekstu
😉
Lusiowata, Okropieństwo! O mały włos nie zwymiotowałam oglądając to...


ganasz, Świetne 😀 Bardzo celnie ujęte 😀
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
09 czerwca 2014 19:19
NIE MOGŁAM SIĘ POWSTRZYMAĆ  :wysmiewacz22:





co to kur... de jest ?  🤔
Lusiowata to jest chore naprawdę  🤔
za to kabaret świetny 🥂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się