LUBLIN i okolice

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 kwietnia 2014 07:53
yga ale tego sklepu nie ma jak na razie, to tylko strona  😉 Nie wiem kiedy planują otwarcie. Takiego typowo biegowego sklepu chyba jeszcze nie mamy - są modele biegowe w sklepach adidasa, nike itp na krakowskim przedmieściu, w Martesie w Felicity (ewentualnie w Venus w Świdniku) widziałam ostatnio kilka modeli asicsów w przystępnej cenie, Irmak Sport oferuje buty no i te duże - Decathlon i Go Sport.
Dzieki :kwiatek:
smarcik, Sisisa dzięki :kwiatek:
A nie ma na Nadbystrzyckiej sklepu Runner?  🤔 Kilka razy już miałam tam wejść, ale zawsze jakoś brakuje mi czasu, chyba jest otwarty 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 maja 2014 18:27
Wiecie może gdzie w Lublinie mogę kupić manusan?
Biczowa, w każdej aptece. Jeśli nie od ręki to na następny dzień Ci dowiozą.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 maja 2014 18:34
Właśnie trochę się obawiam że nie, dlatego pytam, bo dziś właściciel stajni był w 2 aptekach i obu usłyszał że nie ma i raczej nie będzie bo w hurtowniach manusanu zwyczajnie nie posiadają :/. Zgłupiałam po prostu, też wydawało mi się że manusan powinien być albo się go zamówi i będzie.
Biczowa, kilka razy zamawiałam w różnych aptekach w różnych miastach i nigdy nie robili problemu. Bo jakoś nie słychać, żeby wycofany był czy coś w tym stylu.
Biczowa, jak nie znajdziesz nigdzie, to zamów na doz.pl, w ciągu dwóch dni będziesz miała do odbioru w jakiejś aptece i pewnie taniej, niż stacjonarnie 🙂.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 maja 2014 18:50
O dobre rozwiązanie dzięki Sisisa
bera7 mi zawsze się wydawało że manusan z racji tego czym jest, będzie w każdej aptece a tu szok. Chyba zacznę łazić po aptekach i zrobię listę tych sprzedających manusan 😁
Ja w Plazie kupowałam ostatnio 😉
Szukam serwisu, w którym szybko i tanio naprawię iPhona.
Ktoś? Coś?
serwis Vico na Męczenników Majdanka, czynni są też w niedzielę
http://serwis.vico.pl/kontakt
Dziewczyny macie może do polecenia jakąś miłą, przytulną kawiarenkę, w której można sobie posiedzieć przy dobrej i w miarę taniej kawie z ciastkiem? Nie lubię uczyć się w domu, wolałabym gdzieś pójść, a wolę nie kusić za bardzo siebie McDonaldem.  🤣
flygirl ja polecam kawiarnie między słowami, cicho, przytulnir, sama się tam uczę 😀

A tak z innej beczki, czy moze ma którąś z was do sprzedania JEDNĄ szczotke magic brush ? Nie chce kupować 3, a za jedną przesyłka wyjdzie jak równowartość drugiej szczotki...
Ma ktoś jakieś aktualniejsze dane, wrażenia z tej pizzerii? (to co znalazłam to sprzed 2 lat) I jak wygląda kwestia dostawy ? Koleżanka zachwala,że najlepsza pizza w mieście. Kolacja italiana  mi się zamarzyła. 🥂  klik . Nigdy tam nie byłam, to dla mnie trochę  daleko, i ponoć ciężko trafić, ale z dostawy chętnie bym skorzystała.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
02 czerwca 2014 21:42
Nie jadłam, ale też słyszałam, że to najlepsza pizzeria, taka z prawdziwego zdarzenia 🙂
Hamer, podobno super jest, nie byłam w środku i nie jadłam, bo pojechałam tam troszkę za wcześnie.. ( 😵 ) Trafić wcale nie jest trudno. Ostatecznie wylądowałam ze znajomymi w Pizzeri Finezja, gdzieś na Kunickiego, też polecam ale pizza mało włoska, za to duża (56cm chyba) i tania 😉
Hamer,służę przepisem na pizzę-tanio,szybko i smacznie  😉
Zapodaj 🙂 Nie wiem kiedy będę miała czas, ale zapodaj przepis. Chętnie skorzystam 🙂
Mogę tu?
Ciasto
w naczyniu: 2,5dkg drożdży zasypać łyżeczką cukru,rozgnieść i dolać ciut mniej niż 3/4 szkl lekko ciepłej wody
w misce: 1 i 3/4 szkl mąki
              pół łyżeczki soli
wlać rozpuszczone drożdże,zamieszać łyżką,dolać 2 łyżki oleju,wyjąć na blat i zagnieść gładkie ciasto.
Odstawić na 20 min pod przykryciem.
Blachę natłuścić olejem,z ciasta uformować na blaszce okrąg,do ok 2 łyżeczek koncentratu pomidorowego dosypać przyprawy do pizzy i posmarować ciasto,
ułożyć dowolnie szynkę,cebulę,pieczarki itp
Włożyć do nagrzanego do 200 stopni piekarnika i piec 30 min.
Po 30 min obsypać serem i jeszcze ze 3 min aż się rozpuści.
Ja zawsze piekę 2 na raz-po 15 min zamieniam pizzę -tą z górnej półki przekładam na dół a z dołu na górę.
Prościzna a smak pyyycha.
Dzięki piękne  :kwiatek: A jak reszta forumowych lubelskich koleżanek skorzysta, to może zorganizujemy ogromny, pizzowo-lubelski wieczór  🥂 🥂 🤔wirek: 🥂 🥂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
12 czerwca 2014 14:01
Wiecie może gdzie w Lublinie znajdę tani nocleg? Może ktoś z re-voltowiczów podzieliłby się dosłownie kawałkiem podłogi?

Wybieram się na kurs instruktora rekreacji pod Lublin (dokładnie Wola Studzieńska) i niestety z Warszawy mam tak beznadziejne połączenia, że będę 18 czerwca o godzinie 23.30 w Lublinie, a pociąg do Kraśnika mam dopiero o 6 rano... Znajdzie się jakaś dobra dusza? :kwiatek:
Z Warszawy są najlepsze połączenia na wschodniej ścianie 🙂 W pon. jadę do Wa-wy. Busem. Końcowy, Al. Jana Pawła II. Jest ich mnóstwo. Jeżdżą średnio co pół godziny. Polecam. Jeżdżę z różnymi firmami, ale najsolidniej chyba wypada Contbus. Można zarezerwować sobie miejsce przez neta i tel. Jada szybko. Troche ponad 2 godziny w drodze. Nocleg... hmm niestety z mojej,  tj północnej strony Lublina,  jest kilka tanich punktów noclegowych, ale dojazd będziesz miała przez całe miasto, więc lipa. Wrzuć na neta nocowanie.pl.  Może tak znajdziesz coś, co jest i blisko, i tanio 🙂 Do Kraśnika masz tez busy. Wszystko jeździ z okolic głównego dworca PKS, z placu głównego, i mini dworca, zaraz obok, przy cerkwi. Popatrz sobie, co by ci pasowało z Warszawy, to mogę Ci spisać ze stanowiska, to co jeździ do Kraśnika. Tylko odezwij sie na pw. jak będziesz coś konkretniej wiedzieć.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
12 czerwca 2014 16:55
Aaaa... Nie napisałam najważniejszego! Z Kraśnika na kurs mam jeszcze kawał drogi i w związku z tym busy nie wchodzą w grę, ponieważ muszę zabrać ze sobą rower. Niestety bezpośrednio na miejsce nic nie dociera, a jakbym miała z Kraśnika iść na piechotę, to bym dotarła akurat na koniec kursu 🙂
Nocleg roweru to jednak nie jest problem, mam solidną blokadę, bez problemu więc go gdzieś przywiąże.

Gdybym mogła jechać busami, to nie byłoby żadnego problemu 🙂 Niestety z powodu roweru muszę się ograniczyć do pociągów, które jeżdżą dokładnie tak jak pisałam. O 23:30 będę w Lublinie, a o godzinie 6😲0 mam odjazd do Kraśnika.
no to faktycznie kicha. Zobacz to : http://www.noclegi-tanie.pl/nocleg.php?idobiekt=829
Lub to klik Na ul.Żeglarską masz bliżej z PKP
Edit. Spróbuj jeszcze jechać PKS-em. Duży Autobus ma bagażnik, w podwoziu. Rower spokojnie przewieziesz.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
13 czerwca 2014 06:40
Może i przewiozę, ale nie chcę ryzykować jego uszkodzenia luzem w bagażniku.

Wieczorem posiedzę nad linkami i poszukam jeszcze znajomych z Lublina...
Dziewczyny! Pilnie poszukuję dobrego ginekologa, który jest mnie w stanie przyjąć od ręki.
U siebie przyzwyczaiłam się, że wykonanie USG jest elementem wizyty i za wizytę i badanie płacę jako za całość, ale nie wiem, czy tu takich cudów uraczę.
Ktoś, coś?  👀
dziękuję :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się