"Nie ogarniam jak..."

I popijesz kakao?  😜
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
02 czerwca 2014 20:46
ejj bo wątek zamkną...  🤬
Dobrze, to... Nie ogarniam jak się tworzą offtopy. Efekt złośliwości, słowotoku, ataku dobrego humoru...  😁
Już ci mówię - zabeczka napisała coś, co faktycznie mocno mogło pasować do toczącej się w wątku skokowym dyskusji na temat moni, monia tak to zinterpretowała, a teraz zabeczka sprostowała, że chodziło jej o coś innego. To tak czysto informacyjnie, bo mojego stosunku do poziomu dyskusji nie będę tu deklarować 😉

A jak mogłam inaczej to zrozumieć, jak żabeczka przeciwniczka wszystkiego co związane ze sportem czyta nagle kącik skokowy. Tak samo zacytowała cytat z kącika skokowego i dodała we wątku ,,co nas śmieszy na volcie "
Naprawdę jest to trochę dziwne, bo co za zmiana, jeszcze galopu nie ogarnęła a uczy się o skokach ?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 czerwca 2014 21:50
Nie ogarniam... mam w domu wodomierz do ciepłej i do zimnej wody. Dzisiaj wymieniali na radiowe, żeby nie musieli chodzić po mieszkaniach .... wymienili tylko ten na ciepłą wodę, po zimną dalej będą chodzić. Co to za logika?  🤔wirek:
Kurtyna miłosierdzia na dialog Pań powyżej ----------------------------------------------------



ehkm.. Nie ogarniam, jak można pomylić oznaczenie miejsca parkingowego dla niepełnosprawnych z oznaczeniem osób z małym dzieckiem.... Ja. Jeżdżę dookoła parkingu, żadnego miejsca, jeżdżę, jeżdżę w kółko, w końcu jest. Patrzę - dla osób z dzieckiem (budka wózka ale dzieciecego i główka dziecka wystająca), parkuję zadowolona, wysiadamy. A mój partner na to - a ty wiesz, że zaparkowałaś na miejscu dla niepełnosprawnych? Patrzę - faktycznie. Jakbym była sama z dzieciem, to by mi legalnie formalnie mieli prawo karnego k.. nalepić za chamskie parkowanie na miejscu dla inwalidy  :emot4:
podobna sytuacja do wczorajszej

nie ogarniam jak koleś opierający się o tabliczkę "nie karmić misia" wrzuca jabłka z uporem maniaka, byleby tylko miś stanął  🤔wirek:
Na moje zwrócenie uwagi, popatrzył tylko z miną "mi wszystko wolno, a ciebie niech to nie obchodzi" i tyle było.
Napiszę jeszcze sprostowanie. Mój niby atak na żabeczkę był uzasadniony.  Wczoraj, miałam dzień wolny, musiałam sobie odpocząć, więc z nudów poczytałam sobie jej bloga i opisy na temat sportowców.
Wieczorem przeglądałam woltę i weszłam na wątek ,,co mnie śmieszy na volcie'' doznałam szoku, że przeciwniczka sportu jednak czyta wątek skokowy.
Więc z ciekawości co nowego owa panna wymyśliła weszłam w jej profil i sprawdziłam co wypisuje.
Przeczytałam w tym wątku, na temat dzieci a cała historia pasowała do moich przeżyć w wątku skokowym.  Najpierw się upewniłam, czy to na pewno jest o mnie  😉
Jednak 1 czerwca, nic żabeczkę nie wkurzyło na temat- odbierania dzieciom lizaka. Pisała, że tak świetnie spędziła ten dzień.
Jeżeli tak bardzo ten fakt wywołał w niej emocje, na pewno tą informacje umieściła by tego samego dnia a nie na następny dzień, po moim wpisie.


Więc, każdy może sobie sprawdzić Tą moją niby obsesje do żabeczki. Spodziewałam się, że te pw do dzionki ( wymyślenie innej historii, jakbym się zorientowała, że to o mnie ) to jest zabezpieczenie.

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 czerwca 2014 07:21
Bez kitu powinnaś się leczyć i to od dawna.
Ta choroba postępuje.

Soprry re-volta ale długo siedze cicho.  Ta osoba jest niepoczytalna.

edit: kenna nie da sie, i ja też przestanę siedziec cicho. Moja cierpliwość dobiegła konca, nawet jeśli dostanę za to bana- trudno.
Szanowne Panie - maci problem - porozmawiajcie sobie na PW, bo Wasz prywatny konflikt od dawna jest niesmaczny  😵
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 czerwca 2014 07:39
Wybacz ale nie żniżę się do już tak niskiego poziomu. Chce wylewac brudy tutaj prosze bardzo. Mam dość siedzenia cicho.
Zresztą ostatni post doskonale obrazuje kto ma jakie problemy psychiczne.  Ja nikogo nie śledzę ani z niczyimi postami się nie utożsamiam.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2014 07:49
zabeczka17,monia,  ale my nie chcemy tego czytac!!!!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 czerwca 2014 07:52
Wiem, ale ja też nie mam ochoty być tutaj obrażana na podstawie insynuacji i chorych wyobrażeń  itp. itd.
Mod interwenuje tylko w mojej sprawie... okey.
Prosze wiec,  aby zainterweniował również do osoby w moim mniemaniu chorej psychicznie i wywołującej te dziwne sytuacje. W końcu sama sie do tego przyznaje.
.
Bardzo proszę obie strony o zaprzestanie kłótni. Proszę o załatwienie tego między sobą na pw i nie wracanie z własnymi niesnaskami na forum publiczne.  W innym razie potraktuję obie strony bardzo "krótko"
BASZNIA   mleczna i deserowa
03 czerwca 2014 09:16
Mod interwenuje tylko w mojej sprawie... okey.

Moze dlatego, ze jest dla Ciebie 3:1 w ilosci postów OT na tej stronie.....
Wiem, ale ja też nie mam ochoty być tutaj obrażana na podstawie insynuacji i chorych wyobrażeń  itp. itd.
Mod interwenuje tylko w mojej sprawie... okey.
Prosze wiec,  aby zainterweniował również do osoby w moim mniemaniu chorej psychicznie i wywołującej te dziwne sytuacje. W końcu sama sie do tego przyznaje.



Kochana, nie obrażaj Psychologa Biegłego Sądowego. Jestem zdrowa psychicznie, nie posiadam żadnych obsesji. Opinie mam aktualną, jakby Cię to interesowało.
Zmartwię Cię bardzo, ale mój mózg ma się świetnie, nie wymaga leczenia. Dziś wygrałam sprawę sądową z NAJWIĘKSZĄ Firmą w Polsce. Jeżeli nie miałabym podstaw nie oskarżała bym ich, tak samo ciebie  😉 

Ps. Nie miałam szansy nic odpisać, więc chciałam tylko dodać informacje i odpowiedzieć żabeczce na jej oszczerstwa. Każdy może sobie wszystko sprawdzić, wtedy wyniesie wnioski, że bez podstawy jej nie zwróciłam uwagi.
Więcej nie będę już odpisywać, nie będę ciągła tego tematu.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ciągnięcie kłótni mimo próśb
Monia, mozesz sobie byc Krolowa Swiata, ale zachowujesz sie jak dzieciak. I to jeszcze psycholog, troche to absurdalne.
Obydwie zreszta dalyscie popis - a teraz dziekujemy wam bardzo, naprawde nikt nie ma ochoty tego czytac...

Moze by mod skasowal/wymoderowal cala ta dyskusje?
Kasowac nie będę, ale jeszcze raz ktoś coś napisze w tym temacie... 🤬
Napisałam na volcie, bo nie mogłam załatwić sprawy na pw. żabeczka mnie zablokowała. Cała ta dyskusja wyszła tu, więc przepraszam ale nie miałam wyboru.  :kwiatek: 

ps. Ja was rozumie doskonale, więc wy mnie też zrozumieć. Ja już się z nią użeram kilka lat, wy tylko macie mały obraz tego co się dzieje. Wy nie możecie tego znieś a jak ja mam wytrzymać  🤔wirek: 
Obie macie ten sam wybór - nie pisac na ten temat wcale  🙄
Kasowac nie będę, ale jeszcze raz ktoś coś napisze w tym temacie... 🤬


A ja nie ogarniam pracy moda 🙂 ikarina, jest taka dość znana dziecięca rymowanka: 'nie strasz, nie strasz, bo się posra*' 😉 Więc albo rób porządek, albo nie rzucaj słów na wiatr, albo zajmij się wybiórczym szukaniem ludzi do ukarania za wyraz 'wkur*' 😉 Trochę nie ogarniam Twojego działania na forum- w sensie działania jako moda, bo jako nie moda to bardzo lubię Cię czytać :kwiatek:
zen, spokojnie, spokojnie 😉
Dziś wygrałam sprawę sądową z NAJWIĘKSZĄ Firmą w Polsce. Jeżeli nie miałabym podstaw nie oskarżała bym ich, tak samo ciebie  😉 

Wow gratki - wygrać z Orlenem to rzeczywiście sukces (chyba, że tylko w sądzie pracy, ale oni rczej dbają o pracowników)...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 czerwca 2014 11:24
zen lepiej tego ująć sie nie da 🙂
ikarina również prosze o wykasowanie tych wywodów personalnych.  Zrób raz a porządnie uciecie tematu przy d... i tyle.  Ten nadmiar miłości własnej która sięga samobójczo granicy obciachu tyczy się niestety w jakimś stopniu  i mnie. Szczególnie po ostatnich postach pfff...   😵  A Re-volta to nie opieka społeczna ani poklask  dla niepełnosprawnych umysłowo.


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] Kontynuowanie off topa mimo próśb oraz kontynuowanie obrażania innych użytkowników
zabeczka17, znowu przeginasz, co cię ugryzło, że nie potrafisz napisac postu bez obrażania innych? Na tym forum wszyscy biorą odpowiedzialnośc za to, co piszą - mam teraz skasowac wszystkie posty na forum bo dwie osoby się pożarły i teraz jest to dla nich niewygodne? A może nie chcesz dostac uciszenia za usunięcie własnych postów i trzeba wymusic na modzie, aby on za ciebie to zrobił?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 czerwca 2014 11:40
Nie bedę nic usuwać, nigdy tego nie robiłam. Stwierdziłam ze było by to o wiele lepiej dla tego wątku  -> peace ok?
[quote author=_Gaga link=topic=95120.msg2110000#msg2110000 date=1401790651]
Dziś wygrałam sprawę sądową z NAJWIĘKSZĄ Firmą w Polsce. Jeżeli nie miałabym podstaw nie oskarżała bym ich, tak samo ciebie  😉 

Wow gratki - wygrać z Orlenem to rzeczywiście sukces (chyba, że tylko w sądzie pracy, ale oni rczej dbają o pracowników)...
[/quote]

Firma Tauron, nawet ich adwokat powiedział, że się nie spodziewał. Rekordowa najdłuższa sprawa to 14 lat. My załatwiliśmy na jednej  😜  Gratulował nam, że jesteśmy świetne  😁 
To jednak nie jest największa firma w Polsce ,ale fakt faktem od lat jest w pierwszej 10tce...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2014 12:02
ikarina, dlaczego nie wykasujesz tej dyskusji?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się