Maści i odmiany

Dziękuję za odpowiedź. Kuc ma paszport niemiecki i nie wiem jakich rodziców ma wpisanych. Jest w wieku 14 lat. Musze mu polski paszport wyrobić i przynajmniej będę wiedziała jaką maść wpisać🙂


Acha ogoliłam go bo kupiłam takiego zarośniętego z futrem na brzuchu. Mam go dopiero 4 dni.

Proszę już więcej nie pisac postu pod postem - na tym forum edytujemy wiadomości
A w tym niemieckim paszporcie rodzice mają jakieś maści? Napisz co jest po niemiecku, jeśli rozszyfrujesz gdzie jest maść.
Takie coś :P 🙂 jak opisać ?
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
29 maja 2014 14:35
jaki śliczny 😉
Takie coś :P 🙂 jak opisać ?


To zapewne jest chimera, właścicielka ma badania zrobić dla potwierdzenia.
A to, izablabelowato-srokaty?
kasztan + flaxen + tobiano 😉
Deresz to jest ?



No a to ?



Tutaj też taka niezbyt częsta odmiana pyska:
Pierwszy pewnie deresz, drugi siwosrokaty. A trzeci fajny  🙂
galopada_   małoPolskie ;)
03 czerwca 2014 10:16
nasz malowaniec 😉

galopada_, ja cię zabiję, od lat mnie kusisz! Jeszcze do tego moje ulubione odmiany!  🤬
galopada_   małoPolskie ;)
03 czerwca 2014 10:24
już o niego pytali ludzie z Finlandii  😁

No wiesz, co, co za bezczel, najpierw smaka robisz, a potem zabierasz nadzieję 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 czerwca 2014 10:26
galopada_, ależ on ma równiutkie skarpetki  😍
galopada_   małoPolskie ;)
03 czerwca 2014 10:27
nie no, na razie nie na sprzedaż 😉 niech rośnie (byle nie dalej wszerz, bo tłusty jest jak prosiak  :rozga🙂
galopada_ cudowny  😍 Jaki papierek?
galopada_   małoPolskie ;)
03 czerwca 2014 18:48
Moniqa SK Żabno z obu stron 😉

ojciec Justus ( Bekas po Divisior xx / Jurata po Przedświt XIII-4)



matka: http://www.bazakoni.pl/delia-bajt-driada
galopada_ cudny  💘 💘
O kurczę, mały Justusek!!  😍 tak się na jego tatusia napalałam (i dobrze, że nie wyszło bo bym wycięła  😁 ), to może synka kupię? 😉
galopada_   małoPolskie ;)
03 czerwca 2014 20:35
mamy jeszcze inne małe Jusie (a w drodze następne), więc będzie w czym wybierać - zapraszam za jakiś czas 😉
serduszko  🙂 🙂
Przepiękne  😍
turecki minaret 🙂
Właśnie oglądam CSIO Sopot i oto ukazał mi się Cornet 39. Co to za maść? Siwo srokaty, siwo tarantowaty (bez kropek)?

emptyline   Big Milk Straciatella
08 czerwca 2014 12:59
NieznanyRumak, siwo srokaty.
PumCass   zachowaj zimną krew!
08 czerwca 2014 16:31
miałam dziś akurat okazję zrobić mu kilka zdjęć  😉


Fajny "ciapek", umaszczenie raczej nie często spotykane na zawodach 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
08 czerwca 2014 18:00
Na myśl przychodzą mi jeszcze zlane plamy hreczki.
moim zdaniem to sabino, większa ekspresja niż, np. u tego justusowego źrebaka(odmiana na głowie, plus wysokie odmiany na wszystkich kończynach). sabino często daje efekt dereszowatości (przemieszanie białych i maścistych włosów), stąd taki ciekawy wynik.
Prawdziwy tarant? Czy takie domalowane kropki?

Cornet jest siwy, te plamy to upakowana w grupę hreczka- rozmawiałam z luzaczką, zawodniczką i oglądałam paszport plus zdjęcia z młodości i "na mokro" i z bliska na sucho 😁.  🙂 Koń genialny🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się