Pilna pomoc wykup kucyków z uboju!

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2014 20:34
urszulapodbilska, pisząc tak jak piszesz, pokazujesz, że nie szanujesz osób, które to czytają. Dlaczego one miałby szanować Ciebie?
ancyp nie Centaurus ich nie ratuje dzisiaj dała mi znać weterynarz z Wodzisławia o tych kucykach miała je mi przetrzymać jakiś czas ja je miałam wykupić bo na to teraz kasę mam problem był w transporcie no i źrebie jest z małe do transportu  dlatego zwróciłam się do wszystkich z prośbą o  pomoc ale jak się okazuje stałam się najgorsza bo chciałam uratować je przed śmiercią


żaden Centaurus jakie kontrole odkupywałam je osobiście!

strzyga nie będę się zniżać do Twojego poziomu i bawić w te chora gierkę nie bez powodu 32 osoby Cie ignorują zobacz swój profil dawno powinni takie osoby usuwać to nie jest miejsce do szukania chorych dialogów zamykam temat!
siedze w centaurusie a zadnego kucyka jeszcze nie dowizolam bo transport jest drogi  dziwne jest dla mnie milion pytan zamiast zaintersowanie sie kucykami ubojnia jest w wodzislawiu slaskim zakazane jest ale chyba znacie realia co?


Po tej wypowiedzi  zrozumiałam,  że to przez Centaurusa chcesz wykupić kucyki. Ale widocznie źle myślałam... 😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
02 czerwca 2014 20:43
urszulapodbilska, niepotrzebnie tak się bulwersujesz, bardzo nerwowa kobita jesteś 😉
nie nieAncyk chodziło mi o to ze siedzę w centaurusie i obserwuje takie zwierzaki ciągle śledze ich stronę

eterowa bo Ty jaki i inni jakoś umiecie normalnie wypytać doradzić a strzyga ciągle jakieś wyrzuty sama chyba z sobą ma problem i ocenia ludzi swoją miarą
urszulapodbilska, na tym forum wiele razy naciągnięto ludzi, zatem nie dziwię się że forumowicze są sceptyczni... szczególnie do kompletnie nieznanych osób, nie udzielających się nigdzie, nie znających regulaminu nawet
Niespecjalnie rozumiem sytuację. Wykupiłaś konie z rzeźni - czy od handlarza? Szukasz kasy na transport - skoro chciałaś je tylko uratować - może po prostu sprzedaj na miejscu po kosztach, a odzyskaną kasę spożytkuj na zakup towarzysza dla własnego - jak piszesz - konia? Dlaczego prosisz obcych o podarowanie Ci pieniędzy w dodatku oburzasz się na każdą próbę wyciągnięcia szerszych informacji?? 🤔

PS...
Ja mam tylko 2 kucyki, ale wysokie, to się liczą za 4, conie? 😉 potrzebuję na transport marchewek z Lublina 😉
Tak się składa że mieszkam obok tej danej rzeźni.
I złego słowa powiedzieć o rzeźniku tak do końca nie mogę - bo lepiej żeby te konie chodziły na pastwiskach ( bardzo dużych i trawiastych ) niż stały uciśnięte w murach..
I jak myślicie, zabił by kucyka? nie opłaca mu się to. Chodzi tam wiele wspaniałych koni, cudownych !
a swoją drogą ja od kilku dni też się zastanawiam nad kupnem tych kucyków.. są urocze, ale nie mam ich za bardzo gdzie ulokować.. 🙁
Bacik podniosłaś mnie na duchu hehe to fajnie ,że źle tam nie maja ale dostałam info od pani weterynarz ,że ktoś z okolicy je odkupi
[quote author=_Gaga link=topic=95160.msg2109611#msg2109611 date=1401741215]
potrzebuję na transport marchewek z Lublina 😉
[/quote]

Gaga Jak mi ściągniąsz konia z kujawsko-pomorskiego to już pakuje marchewy Lublina 😂
w sumie gaga masz racje poniekąd źle to wszystko sformułowałam ale wiesz nie można oceniać każdego od razu bo coś tam...mi zależało na transporcie ,radzie nie tyle pieniądzach szukałam jakiegoś wyjścia z opresji miałam dobre intencje a każdy kto pytał otrzymał ode mnie info tylko strzyga ciągle naskakiwała dlatego w końcu wyszło jak wyszło ale nie ważne dla mnie najważniejsze jest to ,że ktoś odkupi kucyki 🙂

gaga a co Ty za marchewkę ściągasz hehe jakaś super słodka?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielokrotny brak edycji postu
Gaga Jak mi ściągniąsz konia z kujawsko-pomorskiego to już pakuje marchewy Lublina 😂

ej no - ja przecież zbieram na transport... pakuj pakuj 😉
a ja spod Szczecina, na Kujawy mam kawałek 🙁 nie pomogę
Tyle, że i u nas sporo fajnych koni 😉 (np moje "kucyki" hihi)

Urszula - z marchewką jaja sobie robię  🤔wirek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2014 22:17
urszulapodbilska, dostałaś reakcję adekwatną do Twojej postawy. Tyle.
Czekaj,czekaj :wysmiewa😀opiero rośnie w polu 😂
aa to poczekam, nie wiem czy konie poczekają
Jak coś podeślę je ten kawałek 😉
Luzik 🤣 Popędze nawozikiem to może szybciej wyjdą z tej ziemi i wsadzam w transport do Ciebie 🥂
Poczekajmy tylko aż się "formułowicze" zrzucą 😉
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
02 czerwca 2014 22:36
Wszystko rozumiem, ale "nie ogarniam" tej pisowni.
Oki 😀
To ja lece z "uhahaną" mordencją spać,a jutro sieje więcej marchewy,zeby na całą Pl starczyło 😂 😂 😂

Może i autorka wątku dostanie przydział,jak już zorganizuję transport na kuce :kwiatek: 😂
urszulapodbilska, a ty tak właściwie widziałaś te źrebaki na własne oczy, czy wierzysz na dobre słowo Centaurusa?
Informacje są dość mylące. Tytuł sugeruje prośbę o pomoc w wykupie. Z uboju. A, jak rozumiem, wykupione i ubój nie grozi.
Rola Centaurusa całkiem niejasna. Pomysł wożenia źrebaczka tak daleko przy nadchodzącym upale też ryzykowny.
Dla mnie całość nie spełnia moich osobistych wymogów. I podtrzymuję swoje NIE.
centaurus tu nie ma nic wspólnego temat faktycznie źle sformułowałam.kucyki odkupią znajomi więc temat uważam za zamknięty.ZAMKNIĘTY a nie dalej  bezsensowne maglowanie
urszulapodbilska, może byś tak nie krzyczała na forumowiczów, co? 🤔
Pisać kompletnie nie potrafisz. Brak znaków przestankowych i dużych liter nie pomoga w zrozumieniu "co poeta miał na myśli". W sumie nie wiadomo czy Ty kupiłaś te kuce, czy miałaś kupić i co ma do tego Centaurus - o którym sama wspominałaś...
Ogarnij się trochę zanim zaczniesz mieć do ludzi pretensje...

Swoją ścieżką - na prawdę trzymasz źrebaka samego? Toć to podchodzi pod znęcanie się...
wg mojego czytania ze zrozumieniem ( 🤣 ) Centaurus nie ma ze sprawą nic wspólnego - nazwa została rzucona w ramach nakreślania tła wydarzeń:

jestem miłośniczką zwierzątek, co mogę udowodnić faktem, że regularnie wchodzę na stronę fundacji i w końcu natchnięta ogromem końskiego cierpienia na świecie postanowiłam kupić kucyki z ubojni, o których się dowiedziałam od znajomej wetki
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 czerwca 2014 08:05
mógłby mi ktoś napisać, może być na PW, o co chodzi z Centaurusem?
siedze w centaurusie a zadnego kucyka jeszcze nie dowizolam bo transport jest drogi  (...)

No tak napisano: siedzę w Centaurusie.
później doprecyzowała: "chodziło mi o to ze siedzę w centaurusie i obserwuje takie zwierzaki ciągle śledze ich stronę"
po przeczytaniu calosci nic nie rozumiem
byle maleństwa znalazły nowy dom, bo pogoda i brak dachu nad głową faktycznie nie sprzyja im.
Ja już się trochę nauczyłam - całego świata nie uratuje, a mając za płotem rzeźnie i widok kilkudziesięciu koni które chodzą na pastwisku ( i w różnym stanie są ) to serce boli, ale jestem bezradna. Ciesze się że mają chociaż pastwisko 🙂
a swoją drogą gdyby ktoś chciał konia kupić i ma blisko ( Wodzisław Śląski ) to bardzo polecam tam wpaść, można kupić na prawdę świetnego konia, ale trzeba uważać.
Ja bym nie miała mimo wszystko nigdy serca, żeby konia tam wysłać.. a chodzą konie zadbane, podkute widać że świeżo, grzywy podcięte, ładne kantary - i np. noga spuchnięta i to pewnie przyczyna że tam trafiły..  eh  😕
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 czerwca 2014 10:13
bacik 90 jesteś z Wodzisławia Śląskiego?
Bacik90, jeśli za parę lat mi się w końcu uda wrócic do Polski, to byc może pogadamy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się