TRANSPORT- szukam, oferuje

a korzystał ktoś z usług Przewozów Łączonych PBH? też czekam na ofertę
Znów szukam transportu z okolic Mińska Mazowieckiego do Kalisza jak najtaniej, nie opłaca mi się jechać z jednym koniem w tą i spowrotem moim samochodem, także szukam "okazji" 🙂
A.   master of sarcasm :]
18 maja 2014 12:04
a korzystał ktoś z usług Przewozów Łączonych PBH? też czekam na ofertę


Trzymam kciuki, żebyś się doczekała  :kwiatek:
Na tym forum jak poszukasz to są o nas opinie.  A. nie doczekała się oferty i się nie doczeka bo nie podała ilości koni a dla mnie 9 a 13 szt to różnica. Nie rozumiem tylko po co złośliwości. Firm jest dużo, więc każdy normalny człowiek wybiera najkorzystniejszą ofertę i nie przejmuje się, że jedna firma takiej propozycji nie złożyła. Więc o co tu chodzi? Konkurencja? Po 2 to forum nie służy plotkom więc to ucinam. Oczywiście można było zadzwonić i dopytać jeśli coś jest niezrozumiałe lub np z ponagleniem a takowego telefonu nie miałem co  utwierdza mnie w przekonaniu, że konkurencja może w tym maczać palce.

Isabelle sprawdz w telefonie czy dzwoniłem w piątek  o 16.05  (2-3 godziny po Twoim kontakcie)  - numer telefonu z którego była próba połączenia puściłem na PW
[quote author=pbh link=topic=69548.msg1979627#msg1979627 date=1389727790]
[quote author=gajowa link=topic=69548.msg1964362#msg1964362 date=1388415903]
a ja moze trochę offtopowo, ale szukając transportu tutaj, skorzystałam z usług użytkownika pbh i jestem bardzo zadowolona 🙂.




Dziękujemy.
Mamy nadzieję, że to nie ostatni nasz wspólny przejazd i jeszcze się kiedyś spotkamy.
[/quote]


Znajomy ze stajni korzystał, a że nie revoltowicz to pisze w jego imieniu że poleca firmę pbh 😉
[/quote]
ja też jestem zadowolona z pbh.
A.   master of sarcasm :]
18 maja 2014 16:18
Na tym forum jak poszukasz to są o nas opinie.  A. nie doczekała się oferty i się nie doczeka bo nie podała ilości koni a dla mnie 9 a 13 szt to różnica. Nie rozumiem tylko po co złośliwości.


Nie złośliwości, bo mozna było podać orientacyjną ofertę np na 10 koni - wyjasniłam, że nie wiem ile dokładnie koni będzie jechało i w jakim terminie. Ostatecznie przeniesienie całej hodowli na dystansie 2 tys km to nie jest decyzja do podjęcia w ciągu tygodnia.

Na szczęście znalazłam przewoźnika, który mógł mi przedstawic orientacyjną ofertę w ciągu 10 minut. Dzięki czemu pojedzie z nim wszystkie 18 koni.
[quote author=pbh link=topic=69548.msg2097153#msg2097153 date=1400413552]
Na tym forum jak poszukasz to są o nas opinie.  A. nie doczekała się oferty i się nie doczeka bo nie podała ilości koni a dla mnie 9 a 13 szt to różnica. Nie rozumiem tylko po co złośliwości.


Nie złośliwości, bo mozna było podać orientacyjną ofertę np na 10 koni - wyjasniłam, że nie wiem ile dokładnie koni będzie jechało i w jakim terminie. Ostatecznie przeniesienie całej hodowli na dystansie 2 tys km to nie jest decyzja do podjęcia w ciągu tygodnia.

Na szczęście znalazłam przewoźnika, który mógł mi przedstawic orientacyjną ofertę w ciągu 10 minut. Dzięki czemu pojedzie z nim wszystkie 18 koni.
[/quote]

Więc w czym problem???  Ktoś zaryzykował, podał cenę i masz przewoźnika. Ja nie podaję z zasady bo potem są niesnaski.  Podałaś taką informację: "od 9- do 13 koni za jakieś pół roku z Anglii do Polski"  Rozumiem, że przeniesienie stajni na odległość 2tyś km to wyzwanie nie lada ale należy zrozumieć, że wycena transportu tak dużego, gdzie nie wiadomo do końca ile koni jedzie, jest wróżeniem z fusów.  Ofertę np na 10 koni? Powiedziałaś  9-13,  może trzeba było powiedzieć "potrzebuję przewieźć 10"

Na tym proponuję zakończyć dyskusję.

Pozdrawiam

czesc , mam do zaoferowania transport dla jednego konia przy okazji wiezienia swojego , przyczepa bedzie jechala z bydgoszczy do lublina i z lublina do bydgopszczy jesli ktos ma zamiar wybrac sie w taka trase lub do jakiegos miasta po drodze to zapraszam , odbedzie sie okolo 25 czerwca - 1 lipca
Polecam pbh - są rzeczywiście najtańsi, ponadto solidni. Mają podejście do koni - moją babę, którą poprzedni przewoźnik ładował do przyczepy w 3 godziny - oni załadowali w 10 minut, bez huku, krzyku, bicia czy straszenia konia. W samochodzie jest kamera, także wszystko pod kontrolą w trakcie transportu.
Mam dwa wolne miejsca na trasie Łódz-Poznań DZIŚ ewentualnie JUTRO 🙂 535360318
Poszukuję kogoś kto na początku przyszłego tygodnia będzie jechał z trójmiasta w okolice Grodziska Mazowieckiego i miałby miejsce dla jednego konia. Chodzi o transport do kliniki dr. Kaczorowskiego.
Jakby co poproszę o kontakt :kwiatek:
Planowany transport [font=Verdana]7.06.14 sobota, z Łodzi do Gliwic ( Trach) jedno miejsce wolne[/font].[font=Verdana] Z powrotem Gliwice- Łódź - 2 wolne miejsca.[/font] Ktoś chętny?
Jeśli nic się nie zmieni to na samym początku czerwca będę mieć jedno wolne miejsce dla konia i 3 dla ludzi. Trasa Szczecin - Berlin.
[s]W związku z drobnymi komplikacjami logistycznymi, zwracam się z pytaniem - czy nie jedzie ktoś może na AMPy do Drzonkowa przez Olsztyn/okolicę?[/s]

edit: jadę swoim zestawem, mam miejsce wolne  😉
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
27 maja 2014 10:49
SZUKAM TRANSPORTU

woj śląskie

TRASA : KROCZYCE -> ZBROSŁAWICE -> KROCZYCE
termin: [s]03.06.2014[/s]31.05.204 PILNE

godziny raczej poranne (egzamin)

pilnie proszę o kontakt, jeśli ktoś z okolic może zaoferować mi transport! proszę o wiadomość z ceną
kasik wawa   jeździectwo to nie tylko sport, to pasja
28 maja 2014 11:37
Hey!
Szukam pilnie transpotru na trasie okolice sochaczewa - okolice Ostowii Wielkopolskiej (niedaleko Leszna) dla jednego konia.
Potrzebuję pilnie transportu z pomorza do Drzonkowa dla grzecznej doświadczonej w transporcie klaczki kucyka
Nie wybiera się ktoś przypadkiem na pocz. czerwca z okolic Wrocławia do Krakowa/Nowego Sącza/itp.? Dorzuciłabym jednego wałkonia :kwiatek:
Ja co prawda nie chcę przewozić konia, ale siebie ze sprzętem, więc stwierdziłam, że nie zaszkodzi napisać:


Szukam kogoś kto jedzie na trasie Trójmiasto -> Kwidzyn w weekend 7-8.06 i mógłby zabrać mnie, walizkę, sprzęt koniowatego (bez siodła, ale skrzynka, bat do lonżowania, czapraki i tego typu rzeczy muszę wziąć), jeśli da radę to jeszcze worek siemienia.
Mam jedno wolne miejsce w przyczepie na ZO-A w Kwiekach 20-22.06, koszt - połowa ceny za paliwo. Ktoś zainteresowany?

Podbijam. Startuję z Warszawy, mogę lekko zjechać z trasy.
szukam transportu z rybnika lub okolic do wsi Bujenka na podlasiu przewoz kucyczki ze zrebakiem z ubojni pomozcie PILNE!
pbh tez polecam  😀
[font=Verdana]OFERTA LAST MINUTE 😉[/font]
Będę wracała pustym koniowozem z ANGLII w najbliższą sobotę/niedzielę. Mogę zabrać dwa koniki w kierunku Warszawy. Planowana trasa ANGLIA, BELGIA, HOLANDIA, NIEMCY, WARSZAWA. Jeśli ktoś byłby zainteresowany przewiezieniem konia na tej lub zbliżonej trasie bardzo proszę o kontakt.
Pozdrawiam,
Szukam transportu na jednego konia na początku lipca.Koń stoi pod Toruniem.Potrzebuje go przewieźć pod Lublin.
Ewentualnie do Wawy.
Cześć! Jutro mam wolne miejsce w koniowozie. Jadę z Poznania do Warszawy. Ktoś chce się zabrać? 🙂
feniksdrh,  szkoda, że jutro 😉
szukam kogos kto w najblizszym czasie jedzie z KRAKOWA do POZNANIA nie mam konia ale legwana do przewiezienia to wazne oczywiscie dorzuce sie do paliwa
LAST MINUTE!
Mogę DZIŚ zabrać dwa konie koniowozem na trasie Łódź-Poznań za koszty paliwa 🙂
Chce się ktoś załapać?
szykuję trasę wrocław- szczecin pod koniec miesiaca 🙂 Zapraszam do kontaktu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się