TRANSPORT- szukam, oferuje

około 1 lipca mam wolne miesjca w pczyczepie z bydgoszczy do lubina  , zostało jedno miesjce  oraz w ten sam dzien albo na drugi dzien , jedno miejsce lublin-bydgoszcz , oraz miejscowosci po drodze
A.   master of sarcasm :]
05 czerwca 2014 19:54
Nadal mamy 17 miejsc z Polski do Wielkiej Brytanii w transporcie łączonym, od końca sierpnia, daty do uzgodnienia.
Szukam wolnego miejsca na trasie Jelenia Góra - Warszawa, Radzymin dla klaczy, ktoś coś  ?
Gdyby ktoś wybierał się trasą Szczecin - Warszawa pod koniec tego miesiąca bardzo proszę o info. Szukam transportu dla 1 konia.
Koło 19-22 czerwca wiozę wałacha na trasie Warszawa-Janów Podlaski i w drodze powrotnej klaczkę - może ktoś coś, albo ma miejsce u siebie?
Oferta Last minute🙂 13.06 Jadę z jednym koniem ze Śląska na Nowy Sącz przez Kraków, na zad - na pusto.
Wybiera się ktoś może jutro do Mołdawina z wolnym miejscem w przyczepie i jedzie przez Kołobrzeg?
Naprawdę bardzo pilne. Może wiecie kto będzie jechał?
Szukam transportu z HOLANDI dla 1 /2 koni.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 czerwca 2014 16:56
Czy ktoś wybiera się przez Wrocław do Jeleniej Góry (lub jedzie przez JG) pod koniec miesiąca i ma miejsce w przyczepie ?  :kwiatek:
Wracam dzis na pusto z Monachium. Mam dwa wolne miejsca.Trasa przez Berlin Poznań Warszawe. Kontakt tel 500 750 223
Szukam transportu łaczonego  Giżycko (Pozezdrze) - Nowy Dwór Maz(Leoncin)
dla jednego konia wałach.
kontakt 606 742 882
Mam 4 wolne miejsca w środę w koniowozie na trasie Poznań-Katowice i 1 wolne z powrotem. Ktoś coś? 😉
Szukam zbiorczego transportu dla konia z Krakowa do Stowmarket w UK (okolica Newmarket, Ipswich) na wrzesień/październik
A.   master of sarcasm :]
23 czerwca 2014 20:02
Szukam zbiorczego transportu dla konia z Krakowa do Stowmarket w UK (okolica Newmarket, Ipswich) na wrzesień/październik


Odpisałam w innym wątku, w tym czasie przewozimy 18 koni z UK do Polski, z Polski na pusto, a Stowmarket jest niedaleko nas (nawet dziś tam byłam po owce 😉 )
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
24 czerwca 2014 16:00
szukam transportu

w okolicach 20 lipca +/- parę dni, lepiej wcześniej niż później jak 21.07 Warszawa-Pomorze (gmina Kwidzyn)
27/28 lipca +/-, lepiej później jak wcześniej, Pomorze-Warszawa

ewentualnie do rozważenia sierpień, ale wszystko się jeszcze "waży"
deborah   koń by się uśmiał...
27 czerwca 2014 07:15
Mam wolne miejsce w przyczepie na trasie trójmiasto -warszawa w najbliższych dniach.
deborah   koń by się uśmiał...
29 czerwca 2014 21:31
up !
wyjeżdżam z trójmiasta jutro więc oferta last minute 😉
A.   master of sarcasm :]
29 czerwca 2014 22:19
Mamy jeszcze ok. 14 wolnych miejsc z Polski do Wielkiej Brytanii  😎
Witam, Mam dwa wolne miejsca w koniowozie z Belgii do Warszawy na początku lipca. Szczegóły na pw
Witam,
Wracam w poniedziałek 07.07 ze Szwecji. Mam 4 wolne miejsca w koniowozie. Jadę przez Gdańsk do Warszawy.
Mogę pojechać przez A1 jaki i przez mazury.
Zapraszam.
Początek sierpnia, Kozienice-Warszawa
Ktoś, coś?
Witam,
Posiadam 2 wolne miejsca na zawody do Gałkowa . Start Warszawa 11.07 powrót 13.07.
Zapraszam.
Nieaktualne.
A.   master of sarcasm :]
04 lipca 2014 20:47
W związku z pytaniami na priv muszę zaznaczyć, że nie mamy wolnych miejsc w transporcie z Wielkiej Brytanii do Polski!

Transport zabiera 18, a my mamy 19  😉
(nadal jest ok 14 miejsc z Polski do UK, tanio wyjdzie!)
LAST MINUTE!!
Jadę dziś/jutro bukmanka na trasie Warszawa-Kraków-Rzeszów-Łódź. Mogę zjechać z trasy 🙂 Ktoś się pisze?
Szukam transportu na ZO/CDI Strzegom,15-17.08 z Warszawy
deborah   koń by się uśmiał...
08 lipca 2014 08:46
trasa Warszawa - Trójmiasto wolne jedno miejsce w najbliższym czasie. termin do uzgodnienia.

Szukam chętnych do współtransportu na trasie Szczecin-Demmin. Druga połowa lipca ale bardziej wcześniej niż później.
Szukam transportu z Łochowa (70 km od Warszawy) do Janowa Lubelskiego.
Termin: Sierpień/ Wrzesień
4 wolne miejsca w środe 16.07 na trasie Warszawa -Poznań- Holandia.
Zapraszam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się