muzyka z filmow, reklam. szukam...

ChingisChan   Always a step ahead! :)
19 maja 2014 17:59
Czy ktoś wie co leci od 1:10?

co to za piosenka?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 maja 2014 12:46
Zna ktos kawalek z reklamy Liptona?
In.   tęczowy kucyk <3
04 czerwca 2014 15:58
Pomocy!
Musze sie teraz zdecydowac na piosenke, do ktorej chce tanczyc na rurze w swiatecznym showcase i zaraz mnie cos trafi, bo od trzech tygodni nic nie wymyslilam, a do kinca tygodnia musze zdecydowac!
Tematyka to "broadway vs hollywood", wiec musi to byc albo z filmu piosenka, albo z brodwayowskiego musicalu.
Bardzo prosze, podpowiedzcie, jakie sa wasze ulubione piosenki z filmow i/lub musicali...
slojma   I was born with a silver spoon!
04 czerwca 2014 16:16
In ja np. lubię piosenkę z filmu Femme fatale - Saez- sexe dla mnie idealna na rurę ale co kto lubi 😉
In.   tęczowy kucyk <3
04 czerwca 2014 17:08
Dzieki 🙂
Niestety jak slucham tej piosenki, to nie widze siebie tanczac 😉
Na razie moje typy to Jazmine Sullivan - Bust your windows, Tito & Tarantula - Ater Dark i z Pulp Fiction Girl, You'll be a woman soon.
Oczywiscie te piosenki, do ktorych bardzo bym chciala zatanczyc nie pojawily sie w zadnym filmie :/


Chcialam tez zrobic uklad na aerial hoop do Let it go z Frozen, ale juz ktos zajal piosenke :/
slojma   I was born with a silver spoon!
04 czerwca 2014 17:50
To jak spokojniejsze to może:
Oasis - Stop Crying Your Heart Out (efekt motyla)
Christina Perri - A Thousand Years (przed świtem)
el tango de roxanne z moulin rouge
Sting - "Shape of my heart" z Leona Zawodowca
Mark Collie - "In Time" z Punishera
Thomas Newman - Dead Already z filmu American Beauty
Zero 7 - In The Waiting Line z Garden state
Frou Frou - Let Go z Garden State

co to za piosenka?


simply wonderful
💃Czy ktoś wie co leci od 1:10?



Nie mam pojęcia, ale tu jest pełen soundtrack z filmu, może znajdziesz 😉
http://www.juno.co.uk/products/arnaud-rebotini-eastern-boys-soundtrack/530635-01/
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 czerwca 2014 22:59
DeJotka jest! 💃 Dziękuję!
In. nie wiem czy już znalazłaś coś, ale może Golden eye?
Błagam o ten tytuł:

Nie próbowałaś znaleźć tego za pomocą aplikacji TrackID w telefonie?
Mi często pomaga jak szukam jakiegoś tytułu.
DeJotka - próbowałam już chyba wszystkiego
Może mi ktoś powiedzieć co to za piosenka od 5:35? 😉
Może mi ktoś powiedzieć co to za piosenka od 5:35? 😉



dobrze czasem Bajki oglądać🙂 Richard Marx & Donna Lewis - At The Beginning
ChemiK dzięki 🙂
Witam,może to nie ten wątek al poszukuję piosenki z lat z 90 lub 80 i jedyne co pamiętam to migawki z teledysku, nawet jedno słowo nie utkwiło w mej pamięci. Zatem: mężczyzna grający na fortepianie, ma na sobie maskę, kobieta w długiej białej sukni, on ją porywa (?) i wiezie ze sobą na motorze, a ścigają ich inni ludzie, którzy w końcu pojawiają się w tym jego domu i tam następuje klimaks całego teledysku; jeszcze pamiętam jak ta kobieta przedziera się przez las, nocą. Stroje i wystrój przypominają styl gotycki. Klimat kawałku to rock wymieszany z balladą, ale nawet tego nie jestem do końca pewien. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, dziękuję
mils   ig: milen.ju
30 lipca 2014 21:22
Przepraszam jeśli było, ale nie znalazłam. Ktoś wie jaka piosenka leci w tle reklamy Ikei, tej z kuchnią?
😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
22 sierpnia 2014 20:29
Szukam piosenki, chyba hit w Niemczech (często tam na vivie leciała) - chłopak tańczy w kapeluszu (i tylko tańczy, nic innego w teledysku się nie dzieje). Ktoś coś????  😉
zaspa89 -


Meat Loaf 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
01 września 2014 20:21
Czy ktoś wie, jaka muza leci w tle reklamy PZU obecnej, z wariatami drogowymi?
🙂
Bischa   TAFC Polska :)
02 września 2014 10:54
Dziękować! :kwiatek: Bardzo mi się podoba.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
04 września 2014 16:49
Czy ktoś wie co to za kawałek ?
#t=63
subaru2009, mgmt- kids 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
04 września 2014 17:04
dzięki !  :kwiatek: :kwiatek:
na kanale Kuchnia + jest teraz program "Polska ze smakiem", widziałyście? 😉 i tam leci taka wolna piosenka, znacie moze tytuł?  :kwiatek:
nie z filmu, nie z reklamy, ale potrzebuje szybko namierzyć jeden kawałek, bo strasznie mnie męczy... chyba dość nowy, w teledysku są młodzi ludzie z twarzami pomalowanymi w "sugar skulls" ( a'la meksykańskie święto zmarłych). Zdaje się że są dwie dziewczyny i dwóch kolesi, chyba na deskorolkach. Na wokalu dziewczyna. Ktoś coś 👀?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się