Pielęgnacja ciała

http://www.bingosklep.com/koncentrat-cynamonowo-kofeinowy-bingospa-p-27.html

znacie ten preparat? Mam małe resztki cellulitu (bo bardzo dużą jego część już zwalczyłam  :hurra🙂, z którymi nie mogę się uporać mimo ćwiczeń, biegania, bańki chińskiej itp. 😉 może to by pomogło 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 czerwca 2014 12:40
Poszukuję jakiegoś w miarę dobrego, łagodnego kremu do twarzy, do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień i przesuszeń, żeby nadawał się również pod makijaż.
Nie chciałabym wydać na niego więcej niż 50 zł.
Może macie coś sprawdzonego?
Pauli, u mnie ostatnio szałowy jest APIS winogronowy do cery wrażliwej. Miał być dla mamy, ale zabrałam do siebie, bo podkład na nim zachowuje się świetnie 🙂
http://allegro.pl/apis-home-krem-witaminowy-50ml-i4214246054.html

Poza tym lubię krem Bioliq 25+ i dobrze się sprawdza krem pielęgnujący J&J
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 czerwca 2014 12:55
A czy można znaleźć ten APIS  jakiejś drogerii? ponieważ potrzebuję czegoś na już.

Miała któraś z Was do czynienia z tym kremem?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=60298
Pauli, może apteczny Alantan Dermoline? Kosztuje jakieś 8 zł, łagodzi niewielkie podrażnienia, nie zapycha, dobrze się wchłania.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 czerwca 2014 13:05
Heval
Poważnie o nim myślałam, czytałam dużo dobrego, ale obawiałam się, czy przypadkiem nie jest zbyt tłusty, ciężki.
Polecam Wam niesamowicie oliwę z oliwek ozonowaną ! Używam jej od 3 miesięcy na wszystko i efekt jest niesamowity. Cellulit , krosty, przebarwienia - wszystko mi poznikało. Mój tata miał problem z poceniem się stóp. Nawet po wyszorowaniu mydłem zapach nie schodził, a po ozonie wszystko jak ręką odjął.
Co prawda ja u siebie w szpitalu ozonuję najzwyklejszą oliwę z Lidla, bo niestety w sklepach jest dość droga, ale jeśli ktoś ma poważny problem to uważam, że warto 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
04 czerwca 2014 12:35
Chodziłam po Rossmanie chyba pół godziny, zastanawiając się co wybrać. Żadnego z kremów, o których czytałam nie udało mi się znaleźć, więc musiałam wziąć coś w ciemno i zdecydowałam się na ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=65826
Zachęciło mnie to, że nie ma w jego składzie parabenów ani sztucznych barwników.
Póki co (po dwóch aplikacjach) nie podrażnia mojej skóry, nie odczuwam pieczenia ani dyskomfortu.
Formułę ma dość treściwą, ale przy tym nie tworzy tłustej warstwy jak krem Nivea, czuć że skóra jest gładka i odżywiona. Można śmiało nałożyć na niego podkład, nic się nie roluje i nie waży.
Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu nadal będę miała o nim dobre zdanie.
który dezodorant w spray'u jest lepszy i ładniej pachnie, Rexona czy Garnier?

http://www.rossnet.pl/Produkt/Nike-Up-or-Down-damski-dezodotant-w-sprayu-200ml,102071,promocja14 bo taki to chyba bardziej bachnie niż chroni przed poceniem, czy się mylę? 😉
Gillian   four letter word
09 czerwca 2014 10:13
hanexxx, da mnie Rexona wygrywa. Nie dosć, że ładnie pachnie to jest trwała. Garniera mam, kupiłam z rozpędu, zapach nijaki a efekt żaden :/
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 czerwca 2014 10:13
hanexxx
Według mnie Rexona ma fajniejsze zapachy, a Garnier skuteczniejsze działanie.
Przed poceniem chroni antyperspirant, a dezodorant to w sumie taki bardziej spray do ciała (przynajmniej ja nie zauważyłam żadnego innego działania).
kiedyś pociłam się mega mocno ale unormowałam to sobie Antidralem i od 2-3 lat używam Lady Speed Stick w żelu i jest ok, jednak mam ochotę zamienić go na jakiś spray 😉 a czy Rexona brudzi ubrania?  :kwiatek:
Gillian   four letter word
09 czerwca 2014 10:34
nie brudzi wcale 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 czerwca 2014 11:02
a u mnie wygrywa Garnier 🙂 tylko prawie nie pachnie
biorę Rexone, jest na promocji w rossmanie za 6 z hakiem to nic nie tracę 😉 a wszystko jedno, którą czy jakąś konkretną polecacie? 😉
Gillian   four letter word
09 czerwca 2014 11:22
mam teraz Invisible Diamond - uwielbiam zapach  😜 zaley czego potrzebujesz od psikadła 🙂
Graba.   je ne sais pas
09 czerwca 2014 11:45
A jakie polecacie zele pod prysznic? Nawilzajacy i zeby zapach sie utrzymywal na skorze 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 czerwca 2014 12:15
Graba.
Na poprzedniej stronie polecałam mleczka do ciała z Luksji 😉
Podtrzymuję swój zachwyt, jeszcze nie trafiłam na żaden kosmetyk, który działałby podobnie i zostawiał skórę tak przyjemną w dotyku i pachnącą długo po kąpieli.
[s]Pauli dasz linka do tych mleczek Luksji, nie mogę znaleźć tamtego postu, w którym o nich pisałaś 😉[/s]

już znalazłam 😉 tylko powiedz czy są one dostępne w Rossmannie?  :kwiatek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 czerwca 2014 16:13
Są dostępne 😉
Widziałam je też w Realu i Hebe, ale myślę, że znajdziesz je w każdym większym markecie.
Graba.   je ne sais pas
09 czerwca 2014 20:50
Pauli, dzięki, wypróbuję :kwiatek:
dziewczyny - czy któraś depiluje w domu gorącym woskiem? szczególnie chodzi mi o taki nakładany szpatułką 😉
Niby są różne sposoby na rozstępy, ale warto zainwestować w dobry preparat. Pytam więc - znacie jakiś dobry preparat na rozstępy? Cena do 150 zł około, ewentualnie 200 zł. Zależy mi na widocznym działaniu, zmniejszeniu i rozjaśnieniu rozstępów, no żeby w jakikolwiek sposób zmniejszył ich widoczność. Pomocy
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 czerwca 2014 14:56
Heval
Moja kuzynka po ciąży używa Bio Oil i jest zachwycona, więc może warto spróbować, zamiast wydawać krocie na drogie preparaty?
Swoją drogą, sama chętnie bym go wypróbowała... 
Pauli, hmm jeśli naprawdę działa, to wypróbuję. Po składzie jakoś mnie nie przekonywał, ale nic nie stracę. 😉
In.   tęczowy kucyk <3
17 czerwca 2014 16:11
Heval, wywalilam sporo kasy na rozne preparaty na rozstepy. Tylko Bio Oil mi pomogl.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 czerwca 2014 18:15
Tak się teraz zastanawiam, czy on jest dostępny normalnie w aptekach albo drogeriach?
In., dzięki. W takim razie skusiłyście mnie i się po niego wybiorę.

Pauli, w dozie jest, wiec pewnie w wielu innych aptekach też. Pewnie w Superpharmie go mozna znaleźć, wydaje mi się, że kiedyś w gazetce widziałam.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
18 czerwca 2014 12:11
Bio Oil jest również w Rossmannie.
ash   Sukces jest koloru blond....
18 czerwca 2014 13:12
martva, dokładnie i nawet często jest w promo cenie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się