Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Wysłałam CV przez OLX w odpowiedzi na ogłoszenie, w którym poszukiwano sprzedawcy z umiejętnościami grafiki komputerowej. Dostałam wiadomość zwrotną, że mam wysłać dokumenty na taki i taki adres email. No to wysłałam CV. W odpowiedzi dostałam "Witam Proszę o przesłanie 2 zdjęci Pani osoby Pozdrawiam". WTF? Po co im moje zdjęcia? Przecież w CV wstawiłam swoje legitymacyjne, chyba powinno wystarczyć, nie? Przecież sprzedawcy szukają, a nie hostessy. Olać to ogłoszenie? Dopytać o te zdjęcia?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 czerwca 2014 21:36
Dzięki, później spróbuję i jak będę miałą problem to się odezwę :kwiatek:

Mam jeszcze jedno pytanko. Chcę sobie ściągnąć jakąś grę z torrentów, bo na chomiku strasznie transfer zżerają. Polecicie jakiś program do torrentów i przede wszystkim stronę, z której mogę ściągnąć torrent bez rejestracji i płacenia? :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
08 czerwca 2014 21:37
Program uTorrent, dziecinnie prosty, a strona www.piratebay.se
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 czerwca 2014 21:39
Dzięki!!! :kwiatek:

Mam na kompie jakiś"Alcochol 52%", to nie jest program do torrentów?
In.   tęczowy kucyk <3
08 czerwca 2014 22:50
uTorrent zdecydowanie najlepszy.
Ja sciagam z Torlock i Isohunt.
Cavaletti, dopytaj o te zdjęcia, co Ci szkodzi?  😉
Mam taki oto wzór upoważnienia odebrania świadectwa maturalnego: KLIK

Ktoś ogarnia o co chodzi z tym "absolwenci aneksu" ? Czy powinnam to przepisać czy też wpisać coś (i co?) w to miejsce?
Wydaje mi się, że to chodzi o to, że absolwencji jakiś aneks odbierają, zamiast świadectwa. Napisane naprawdę niezrozumiale. Uzupełnij wykropkowane miejsca i będzie grać. Dawno temu maturę zdawałam 😉
Chodzi o to, że to upoważnie do odbioru świadectwa maturalnego lub aneksu do świadectwa w przypadku absolwentów poprawiajązych mature 😉
Ramires,  dzięki, :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 czerwca 2014 14:49
No i nie udaje mi się. Wchodzę w Control Panel -> User Account and family safety -> i potem mam opcję "change account type" i "remove user accounts", ale po kliknięciu zarówno w jedno jak i drugie pojawia się to samo okno z wyborem mojego konta i konta gościa. I nie mogę tego mojego konta ani usunąć, ani zmienić hasła, ani nic. No nie wiem co zrobić.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 czerwca 2014 22:38
CzarownicaSa, kliknij wywoływanie kafelków, kliknij na nick/imię w prawym górnym rogu i "wyloguj". Może to pomoże 😉
Cavaletti moze zwyczajnie szukaja 'osób reprezentacyjnych' i chcą to ocenic 🙂
jest jakis sposób na buty które strasznie obcierają? mam mozna powiedziec sandaly na dosyc wysokim obcasie, bez palców. obtarly mnie zaraz pod paznokciem u duzego palca-i to tak, ze jestem teraz skazana na japonki, bo nawet w trampkach ledwo łaże.
anioleczek.97, to zależy z czego te buty. Jeśli to skóra to są dwie metody. Po pierwsze możesz kupić środek zmiękczający skórę, który pomoże dopasować but do nogi (trochę się ta skóra rozciągnie), po drugie możesz wcierać wazelinę lub tłusty krem, to też skórę zmiękczy. Niestety oba sposoby mogą doprowadzić do przebarwienia buta i trzeba to robić bardzo ostrożnie.
Możesz jeszcze spróbować zmienić ustawienie stopy w bucie przez jakieś podkładki silikonowe, ewentualnie zabezpieczać stopę plasterkami typu Compeed (niestety w sandałach mogą się te plasterki mocno brudzić na krawędziach).
In.   tęczowy kucyk <3
10 czerwca 2014 10:27
Ja przyklejalam plaster na duzego palca (i na "serdecznego" u nogi :P), zakladalam skarpety i chodzilam po mieszkaniu, zeby sie troche wyrobily.
dziękuję za podpowiedzi, wyposażę się w te plasterki.

buty na pewno nie są skórzane..
Ale rozumiem ze kiedys wreszcie przestaną obcierać? 😁 chcialam w nich isc na koniec roku, a teraz to ja sobie tego nie wyobrazam, skoro po 2h tyle krzywdy zrobiły 😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 czerwca 2014 07:02
też miałam sandały na wysokim obcasie (krótko miałam, bo były z ccc  😂 ), pomogły silikonowe wkładki, bo to niemiłosierne obcieranie było spowodowane tym, że noga mi zjeżdżała w dół.

odnośnie mojego pytania o ścinającego się liska, trzeba odinstalować przeglądarkę usuwając historię i śmiga  😍 zakładki można zachować klikając zakładki->wyświetl wszystkie-> eksportuj do pliku html

edit: pomyliłam słowa
Dostałam mail tej treści:
To your attention please. I apologize for contacting you this way. I am Armand Gami , I am a young 17 year old Ivorian . I dream and desire to come to settle in your country to start a new life. I have inherited a capital of my deceased father, a serious amount, and I want to invest it in a real and lucrative business. I need your help to transfer my inheritance to your country and also help me come and join you there. I hope to read from you so that we can build friendly relations. God bless you. Armand X-Virus-Scanned: ClamAV using ClamSMTP

Ciekawa jestem, czy są naiwni, którzy na takie listy odpowiadają?
zgłupiałam, ale nie potrafię policzyć.  🙁

Ile to jest netto na umowie zlecenie student:
11,90 brutto
12,50 brutto
Czy na Grouponie da się sprawdzić ile ofert zostało dostępnych?
Jest informacja, że oferta jest limitowana. No i że sprzedano już 347.
Muszę poczekać do poniedziałku na wypłatę no i nie wiem, czy nie przegapię  🤣
Tania, jestem pewna, że tak 😉 To Ci sami, którzy dają się naciągaczom szwędającym się po mieszkaniach.
ash   Sukces jest koloru blond....
13 czerwca 2014 09:53
Gdzie mogę kupić materiały na bransoletki ?
Chciałabym zrobić sobie hand made dla samej siebie.
Szkoda mi wydawać 90zł na jedną bransoletkę
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 czerwca 2014 10:13
Ash w chyba każdym Empiku lub w hurtowni na Hynka- ale zabij mnie nie pamiętam adresu 🙁
ash http://onyks.eu/Koszt-dostawy-chelp-pol-12.html
Polecam sklep, ogromny wybór i bardzo ładne koraliki 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
13 czerwca 2014 11:36
aniaaa, oooooo dzięki wielkie!!!!!
CzarownicaSa to chyba ten sklep  😀
Ile jest mandatu za jazdę bez papierów do przyczepy? Przyczepa ma papiery ale my nie będziemy ich mieli przy sobie.
Czy mamy jakiegoś voltowicza z Wiednia?
Wendetta mieszka w Wiedniu 😀
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
13 czerwca 2014 20:48
Sonkowa jak dobrze pamiętam to 50 zł za każdy brakujący dokument.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się