moda, ciuchy etc...



Gdzie kupię taki kombinezon w przyzwoitej cenie?


119zł Vesca Collection 🙂
Wpadam po poradę. ;D
Do tej sukienki:
Jaka góra?
Czy żakiet w takim kolorze (pudrowy róż) będzie pasował, czy ktoś ma jakąś inną koncepcję?  👀

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć. Nie po raz pierwszy!
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
05 czerwca 2014 21:33
[quote author=Jasmine link=topic=168.msg2111198#msg2111198 date=1401901368]


Gdzie kupię taki kombinezon w przyzwoitej cenie?


119zł Vesca Collection 🙂
[/quote]

fasardi też dysponuje takimi podobnymi, przynajmniej tak mi się kojarzy, że gdzieś tam widziałam. 🙂
gryglodor ja bym do takiej sukienki kupiła żakiet w kolorze intensywnego różu, fajnie by się z kwiatami komponował:
[img]http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/42/84/23/17/4284231780[/img]
A ja bym się bała, czy taki intensywny róż nie przytłoczy delikatnej sukienki. Wybrałabym jasny, pudrowy róż.
Czy ta sukienka nadaje sie na wesele?

Czy wiecie w jakiej sieciówce znajdę zwykłe czarne body z rękawkiem? 3/4 albo cały 😉 Słyszałam o bershce, widział ktoś?

edit. Sprawdzałam na stronie, są ale nie w moim mieście. Chodzi mi o coś [url=http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductPage?initColor=633&catalogId=40259503&keyWord=Body+Bershka+z+r%C4%99kawem+3%2F4&categoryId=706510&langId=-22&productId=3546359&storeId=45109524]takiego[/url]  😉
Ja widziałam w Bershce, zresztą na ich stronie www też znajdziesz 🙂

Orientuje się ktoś, gdzie dostanę damskie koszulki polo?🙂
Babi Według mnie tak 😉 Skąd ta sukienka? Piękna!  😍
Chłop mi powiedział, że zbyt pstrokata  😁
to jest H&M, jest ich trochę na allegro i na vinted, w sklepie kosztowała 40 zł, a sprzedają je teraz za 80 🤔wirek:
jest piękna, tylko podobno materiał ma złej jakości, dlatego się zastanawiam czy warto
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 czerwca 2014 19:03
Babi, ja tam się z chłopem zgadzam  😉
Jak wyglada rozmiarowka Abercrombie & Fitch?  👀
Frania, z moich doświadczeń i zarazem wielu opinii w internecie - brać o rozmiar większy  😉
albo i 2  🤣 jak jesteś wysoka to sprawdź wymiary, tam mają bardzo krótkie rzeczy, dla mnie długi rękaw to jak 3/4  😁
Oo tak! krótkie rzeczy to fakt.. długo szukałam bluzy, która będzie mi odpowiadała długością. Co nie zmienia faktu, że jakościowo baja   💘
Ja też mam pytanie o sukienkę:
Czy wypada iść na wesele w czarnej sukience?
Mam taką prostą, przed kolano i na szerokich ramionach jeszcze ze studniówki, nigdzie od tej pory w niej nie byłam, a zbliża mi się ślub kuzynki. Teraz się zastanawiam, bo z kolei moja mama twierdzi, że tak w czarnej na letnie wesele to za smutno i nie wypada, ale czy ja wiem? Nie wiem jakie są weselne trendy teraz, a latanie po sklepach za sukienką, która będzie ładna i nie kosztowała miliona to ostatnia rzecz na którą mam teraz czas.  :/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 czerwca 2014 11:33
Alaska tuż po wszechobecnym narzekaniu na pisownię Viritima, czarna sukienka na ślub/wesele to drugi najczęściej pojawiający się temat na tym forum  😁 Nigdy jeszcze nie osiągnięto konsensusu w tej kwestii.
Alaska, dodatki dobierz w kolorze i idź w czarnej 😉
Cavaletti właśnie o tym myślałam o jakiś szałowych kolorowych kolczykach/naszyjniku/ butach/torebce do tej czerni. Tylko się zastanawiam co by pasowało?
Owa sukienka wygląda mniejsze mniej więcej tak0:

edit: calkiem przypadkiem zaszlam dzis do orsaya i kupilam ladna jasna i niedroga sukienkę  😅
wiec sprawa dodatków juz nie aktualna 😉
Frania, A&F jak i Hollister maja jakies śmieszne te rozmiarówki, ale chyba tylko damskie. Np. Moja bluza męska w rozmiarze S jest dla mnie idealna, przyduża, ale taka jak powinna. Z kolei damski sweatshirt L jest oczywiscie dobry rozmiarowo, ale jest jak XS, taki malutki. Jak dziecięce L 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 czerwca 2014 15:40
Gdzie mogę znaleźć sukienki z taka górą? Ewentualnie jak szukać na allegro?
"odkryte ramiona" sprawdzone  😉
w jakiej sieciówce dostanę taką jeansową kurtkę/katanę, tylko nie taką mega krótką?  :kwiatek:
Bershka, Stradi, Zara. Wszędzie tego pełno.
Yga - spróbuj "sukienka, łódka"
yga,
River Island ma takie w obecnej kolekcji
ten dekolt to chyba nazywa się c/karmen też, kiedy rozpoczynają się wyprzedaże w Zarze ?
prosze o rade: jakie fasony / rozmiary slomkowych kapeluszy sa modne w tym sezonie? Marzy mi sie jakis na wakacje.
Dzieki dziewczyny, wzielam rozmiar wieksze, mam nadzieje, ze bedzie dobra 😉
prosze o rade: jakie fasony / rozmiary slomkowych kapeluszy sa modne w tym sezonie? Marzy mi sie jakis na wakacje.


http://www.glamki.pl/moda/nowe-kolekcje/czapki-i-kapelusze-na-lato-2014-przeglad-modnych-nakryc-glowy,14_13602.html
taką sobie nalatową kieckę zamówiłam
poprosiłam tylko o krótki rękaw i wydłużenie sukienki o 7 cm
fajna?
http://www.pakamera.pl/sukienki-miniamlist-chick-dress-suk103-nr1021837.htm
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się