Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

No to jedziemy 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 czerwca 2014 08:50
3 opcje z 5 zdjęć? IMO o 2 za dużo.
Moim zdaniem też głosowanie na jedno zdjęcie wystarczyłoby.
Wygrało zdjęcie numer 3 . Gratuluję zwycięzcy i czekamy na nowy temat .
Dziękuję za głosy na zdjęcie nr 3  :kwiatek:
Znowu podaję temat: KOLOR I KSZTAŁT

Edit: Niech się ujawnia pozostali autorzy zdjęć. Mnie się podobała 2.
A co miał na myśli autor zdjęcia nr 1? Bo tam wody nie widzę. Może że 70% ciała człowieka to woda? 😉
2 moja 😉

Temat: Kolor i kształt.
1. infantil
Trisita mnie się zdaje, że ta ręka jest pod wodą 😀

A mnie się najbardziej podobało 4
Temat: Kolor i kształt.
Termin: 29.06, czy dłużej?
1. infantil
2. Libeerte
A co miał na myśli autor zdjęcia nr 1? Bo tam wody nie widzę. Może że 70% ciała człowieka to woda? 😉
Trisita mnie się zdaje, że ta ręka jest pod wodą  😀
no... bo autor dał ciała z tym zdjęciem 😂 tak, to miała być ręką pod wodą... bez wody, ale jak teraz na to patrze to kiepsko wyszło 😉 a w ogóle to chciałam zrobić zdjęcie spękanej ziemi (że woda była ale sobie poszła 😉) tylko się nie wyrobiłam z czasem.
vynter, a ja akurat głosowałam na Ciebie, podobało mi się inne podejście do tematu 😉
Moja była 4
Alten cieszę się, że się komuś podobało  💃
Libeerte miło mi 😀
Ciekawy temat. Ja się na razie nie dopisuję, ale pomyślę. Zapisy trwają tyle, ile zabawa? W sensie, że po prostu trzeba wysłać zdjęcia do 29?
ksan, tak, ale ten 29 to tak tylko rzuciłam, bo zazwyczaj jest czas 2 tyg + weekend, a to wyjdą niecałe 2 tyg 😉 Więc zależy od innych, czy chcą do 29, czy więcej czasu 😉
Libeerte Dlaczego ustalasz termin ? kto cię upoważnił do zmiany terminów ?  Było USTALONE, że dodajemy w poniedziałek .
Ostatnio już sobie wymyśliłaś termin na piątek, teraz na niedziele .




Tristia  Gratuluję  😉 
monia, gdzie ja coś ustaliłam? Wyraźnie tam jest znak zapytania 😉 I wyraźnie pisałam, że nie wiem co Wy na to bo ZAZWYCZAJ są to 2 tyg + weekend, a do 29.06 to ten tydzień do końca + następny, więc ZALEŻY OD INNYCH ile chcą czasu.

edit: ostatnio też dodałam znak zapytania przy dacie, bo nie byłam pewna czy to tak wypadnie, czy ktoś chce inaczej.
Strzelasz sobie daty zabawy a nawet nie raczysz zorientować się jak są ustalane. Jeżeli nie wiesz to nie ustalaj .
Nic nie ustalam, to była jedynie propozycja, więc nie rozumiem problemu. Czy mylę się, że termin nadesłania zdjęć to 2 tygodnie + weekend (w sensie koniec nadsyłania zdjęć w niedziele wieczorem)?
vynter, spóźniłam się na głosowanie ale chciałam mimo to napisać, że zdjęcie bardzo mi się podoba właśnie dlatego, że jest takie niedosłowne a jednocześnie łatwe w odczytaniu.
Napiszę dla przypomnienia :

Termin to 2,5 tyg. jeżeli jest mało zdjęć przesuwamy termin o następny tydzień . Zdjęcia są wysyłane do poniedziałku, zdjęcia wystawiam o 20 w poniedziałek .

Temat: Kolor i kształt
Termin: 07.07.2014

1. infantil
2. Libeerte.
Temat: Kolor i kształt
Termin: 07.07.2014

1. infantil
2. Libeerte.
3. Tristia
Temat: Kolor i kształt
Termin: 07.07.2014

1. infantil
2. Libeerte.
3. Tristia
4. Jasmine
Temat: Kolor i kształt
Termin: 07.07.2014

1. infantil
2. Libeerte.
3. Tristia
4. Jasmine
5. anai
Temat: Kolor i kształt
Termin: 07.07.2014

1. infantil
2. Libeerte.
3. Tristia
4. Jasmine
5. anai
6. Kopyciak
Up!  😉

Wszyscy zdjęcie już wysłali?  👀
Temat: Kolor i kształt
Termin: 07.07.2014

1. infantil
2. Libeerte.
3. Tristia
4. Jasmine
5. anai
6. Kopyciak
7. Aszra
Kolor i kształt

1

2

3

4

5
Zaczynamy
Tytuł ankiety się nie zgadza 😉
abre :kwiatek:

głos leci na 4 😉 szkoda, że tak mało zdjęć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się