Kącik WKKW

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 czerwca 2014 20:20
Koko, zatrudnij mnie 😀
"Od roku 2014 zawodnicy nie przypisani do kategorii minimum D aby wystartować w zawodach rangi CIC/CCI1* będą musieli uzyskać kwalifikacje zgodnie z wymogami PZJ jako para."
A ja chyba jestem D to luz :P
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 czerwca 2014 21:45
...Ty to "C" jesteś 😉 http://www.fei.org/fei/disc/eventing/categorisation

nie wiedziałam, że o siebie pytasz 🤣
Wlasnie tego szukalam.... e to gruba ryba na miescie jak C :P
Czy ktoś może mi wytłumaczyć w prosty sposób jak te kategorie są przyznawane ? Czytałam przepisy ale jakoś nie mogę pojąć  😡
fabapi, np. 15 RK w 1 gwiazdce lub 5 w 2** daje kategorię D.
300 koni? W ponidziałek zaczniemy? Urlop mam dopiero od czwartku 🤔
Ale będzie miał przerąbane zawodnik z numerem 238 😁 Ale, że aż Japończycy do nas przyjechali, hu hu hu...

edit - i Tajlandczycy!
asior   -nothing but eventing-
11 czerwca 2014 20:41
Japończycy to akurat co roku od jakiegoś czasu przyjeżdzają.  😉
Pewnie oni są podobnego pokroju, co "nasi" Japończycy i Chińczycy - mieszkają w UK i sobie jeżdżą po Europie, po zawodach 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 czerwca 2014 07:17
Nie ogarniam strony Stragony, podrzuci mi ktoś plan zawodów? Cross jest w sobotę? Chciałam się w końcu wybrać, ale tylko na cross...
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 czerwca 2014 18:50
W piątek odbieram świadectwo maturalne 😉 więc nici, szkoda, bo na 2* bym pojechała, ale 3* kręcą bardziej i dobrze, że to sobota. Dzięki  :kwiatek:
W zeszły weekend w Yapajan w Finlandii, odbywały się Mistrzostwa tego kraju w kategorii Młodych Jeźdźców.
W ramach tych zawodów dodatkowo odbył się konkurs CIC 1*  w którym startowały 3 konie wyhodowane w Polsce
I miejsce zdobył koń Benjini ex Bufor
II.miejsce  Narvik
Dalsze bo XVI  Dublin ex Duat
http://online.equipe.com/sv/class_sections/119919/live



Dodatkowo, mogę dodać, że znany ze startów w Polsce wałach IBIS po Ignam jest dwukrotnym Mistrzem tego kraju w WKKW i jest objęty przygotowaniami olimpijskimi...

😀
Teraz chyba lepiej  😉
i na czym polega ta rewelacja?... że koń polskiej hodowli gwiazdkę poszedł i "nawet" był na pudle? znam takie co dwie wygrywały i też nie koniecznie w Polsce
i na czym polega ta rewelacja?... że koń polskiej hodowli gwiazdkę poszedł i "nawet" był na pudle? znam takie co dwie wygrywały i też niekoniecznie w Polsce


Koń objęty programem olimpijskim to dla Ciebie za mało, weź się puknij w czoło. 🤬
u nas co4 lata z sześć koni jest ojętych takim programem  😂
no i dlaczego zdjęcie gwiazdkowegokonia wkleiłaś, a nie tego co ma być na IO? 😎
Informacja w ramach, swojego nie znacie a cudze chwalicie  😉


Bzdura. Większość koni WKKW startujących w CIC/CCI pod polskimi zawodnikami jest polskiej hodowli...

no i dlaczego zdjęcie gwiazdkowegokonia wkleiłaś, a nie tego co ma być na IO? 😎


Bo to koń mojej hodowli i po prostu cieszę się i z takiego wyniku, oraz z tego ,że nasze konie są doceniane za granicami Polskich, w przeciwieństwie do naszych niektórych jeźdźców, w tym teamie,  na 7 koni, 5 jest z Polski.
Wojtek zrób najpierw jakiś wynik z pudła w 1* a   będziesz mógł wtedy krytykować ok.  😉

PS. Co do fotek IBISA, to możesz sobie poszukać.
[quote author=_Gaga link=topic=815.msg2117308#msg2117308 date=1402640561]
Informacja w ramach, swojego nie znacie a cudze chwalicie  😉


Bzdura. Większość koni WKKW startujących w CIC/CCI pod polskimi zawodnikami jest polskiej hodowli...
[/quote]

masz rację, w tym układzie zmieniam wpis 😉
Buforek 🙂 kochane konisko, super charakter i derbista 🙂

Szkoda że nigdzie nie ma pochodzenia ani info że to polski koń sk Ochaby 🙁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 czerwca 2014 11:34

Wojtek zrób najpierw jakiś wynik z pudła w 1* a   będziesz mógł wtedy krytykować ok.  😉


a to tylko takim ludziom wolno krytykować?
to w takim razie gro szanowanych i utytułowanych sędziów, działaczy, a także trenerów nie miałaby prawa głosu?

Narwik zrobi choćby to co Tamarillo, to będziesz mogła puchnąć....
To titina nie ma prawa być dumna z czołowej(!) pozycji konia swojej hodowli w *??? O ukończenie dość łatwo, o czołową pozycję = dobry wynik znacznie trudniej.
Ludzie chwalą się znacznie mniejszymi wynikami.
I CO krytykuje wrotki? Przecież nie konia. Krytykuje titinę, że śmiała swojego wychowanka pochwalić.
A jak to "takie nic" to wypadałoby to wykazać.
I to wy właśnie byliście zdania, że NIKOMU nie wolno NICZEGO skrytykować, jeżeli zbliżonych wyników nie ma.
Jesteście parą hipokrytów, że ze świecą szukać!
Każdemu WOLNO puchnąć z czego chce!
asior   -nothing but eventing-
14 czerwca 2014 15:18
Mówiąc teraz o poważnych sprawach - nie żyje Benjamin Winter, utalentowany 25-latek...

http://www.st-georg.de/news/detail.php?objectID=16860&class=6

Straszne  😕
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 czerwca 2014 15:24
A możesz przetłumaczyć, chociaż tak ogólnie, co się stało?
Ja po niemiecku ani słowa, a po przepuszczeniu przez translator wyszły takie krzaczory, że nic nie rozumiem  🙁 Jedyne co, to że miał wypadek, ale jaki? Na koniu, samochodowy, inny?
Mimo wszystko, masz rację - straszne.
To jest ciemna strona WKKW 🙁
Na koniu, na krosie w Luhmuhlen. Wypadek był "wspólny" zginął koń (pękła aorta) i zawodnik miał upadek. Coś koszmarnego 🙁
Buforek 🙂 kochane konisko, super charakter i derbista 🙂

Szkoda że nigdzie nie ma pochodzenia ani info że to polski koń sk Ochaby 🙁


Jest na stronie FEI


https://data.fei.org/Horse/Detail.aspx?p=C891DA890D96E4A52762746678C2D0DF
Fajną mu księgę wpisali  🤣   ,ale takich baboków z  polskimi końmi w roli głównej na stronie tego związku jest niestety więcej  :/
Lotnaa   I'm lovin it! :)
14 czerwca 2014 19:11
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się