Giżycko i okolice - czyli re-volta na Mazurach

Hej dziewczyny mi też nie udało się  dotrzeć , przeciwieństwa losu piętrzyły się ! 😵
Mam nadzieję że bawiłyście się dobrze  😉 i że będzie następny raz !
Bawiłyśmy się super
Dzięki za bardzo miłe spotkanie.
🙂
Pozdrawiam
Monika
Było świetnie 🙂. Dzięki dziewczyny  😉
Dziękuję dziewczyny za przyjazd, było nam bardzo miło Was gościć. Mam nadzieję, że nasze niedociągnięcia organizacyjne pójdą w niepamięć. To był nasz debiut w roli gospodarzy🙂

Proponuję regularne spotkania i mam nadzieję, że z każdym razem będzie nas więcej.
Nie było żadnych niedociągnięć.
Debiut udany 🙂
Też jestem za powtórzeniem spotkania.
Wątek spadł, przydałoby się go odświeżyć 🙂. Jak tam dziewczyny, siano zebrane?  🙂 U nas póki co zebrane tylko tyle co wokół domu, więc dopiero dwadzieścia parę bel i jeszcze sporo brakuje, jak u Was?  😉
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
15 czerwca 2014 10:37
Ja już zebrałam zapas na zimę, resztę skosi sobie rolnik ze wsi bo mi już nie trzeba więcej.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
09 lipca 2014 12:36
Pilnie szukam taniego noclegu dla 2 osób piątek/sobota/niedziela w okolicach Gałkowa, ktoś coś?
A w Mikołajkach może być?
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
09 lipca 2014 15:45
Już sobie poradziłam, dziękuję  :kwiatek:
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
01 sierpnia 2014 14:02
co tu taka cisza ? :P
czy ktoś  ma ochotę na jakąś  sesję  zdjęciową ? ( np. w ślubnej sukni? albo w  wodzie ?)
cierpię  na brak nowych zdjęć 🙁
chętnych zapraszam na priv 😉

Ja uciekam  w terenik 🙂

dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 sierpnia 2014 07:55
Kto z Was dziś będzie na pokazach lotniczych? Ja będę, jak coś to meldujcie. Pogapimy się razem.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
04 sierpnia 2014 15:53
jaka  cisza :P
czy ktoś z Was jedzie 9 sierpnia do Sopotu na WKKW ?
Pierwszy raz dotarłam z podkarpacia na mazury, i jak ja wam zazdroszczę! Zazdroszczę wam lasów, jezior i krutyni i spływów i jachtów i ... za rok znowu się pojawiam 🙂
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
05 sierpnia 2014 15:26
I na dodatek w tym roku mało komarów (tfu tfu), zauważyliście to?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 września 2014 21:25
Cześć dziewczyny! 🙂

Potrzebuję namiary na jakiegoś solidnego i dobrego elektryka z uprawnieniami (warunek konieczny), który rozłoży w sensownej cenie elektrykę w domku jednorodzinnym.

Może znacie kogoś takiego? 🙂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
15 września 2014 06:16
Syn koleżanki na wczoraj potrzebuje lektury "Ten obcy". Macie może na zbyciu do odsprzedaży?
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
15 września 2014 11:28
Witajcie 🙂
Jestem z okolic Olecka. Rozgladam sie za kims chetnym ujezdzic moje konie w zamian za jazdy,
a nastepnie uczyc jazdy mnie od podstaw.
Moge tez przygarnac cudze konie na pensjonat.
zapraszam chetnych do ujawniania sie na prive 🙂
"Ujeździć konie za jazdy"... Nie chcę Ci podcinać skrzydeł jednak ja parę lat szukałam osób, które będą regularnie ruszać moje dobrze zrobione kobyły za darmo, bo sama czasu nie miałam. Nie znalazłam. Parę razy przyjechały dziewoje i zdziwiły się, że koni im nie przygotowałam do jazdy.

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 września 2014 12:29
design- Oferta tej osoby (jesli dobrze kojarze po sensie ogloszenia) byla zima lub wiosna w ,,nietypowych ogloszeniach".
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
15 września 2014 13:04
Design - dalam o sobie znac, ze jestem, jest mozliwosc pojezdzic za darmo na koniach.
Zobacze co z tego wyniknie.
Jakby ktos mnie nauczyl jezdzic za darmo to moge i jego kobyly ruszac za darmo wlacznie z ich osiodlaniem i bez zdziwienia, ze mi ich nie osiodlano 🙂😉)
To chcesz, żeby ktoś je zajeździł za darmo czy jeździł za darmo?

Tak korzystając z okazji jest w naszych okolicach ktoś kto prowadzi sensowne treningi z dojazdem?
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
15 września 2014 15:03
Design, chce by ktos ujezdzil konie za darmo.
Jestem tez sklonna wymienic sie uslugami.
Np. w zamian za ujezdzenie moich koni i nauczenie mnie jazdy moge to odpracowac np. pomagajac w cudzej stajni lub przyjmujac w pensjonat do siebie cudzego konia.
Inne mozliwosci ktore oferuje:
nauka jezyka angielskiego,
nabial kozi,
jaja kurze,
pomoc przy remoncie
pomoc przy grodzeniu.
pomoc w kuchni (smacznie gotuje i pieke).
potrafie doic kozy i krowy recznie.

ostatecznie zadowole sie tym by ktos mnie wyszkolil tzn. nauczyl dobrze jezdzic konno na cudzych koniach,
a ja potem swoje sama ujezdze.
w zamian za nauke moge ja odpracowac w cudzej stajni lub domu jesli jest taka potrzeba.
Kwestia do uzgodnienia. 🙂
By the way, jest ktos sensowny w okolicach Olecka kto dojezdza na treningi na gospodarstwo?
jest jakas stajnia blisko gdzie mozna sie nauczyc jezdzic?
ile potrzeba czasu by nauczyc sie jezdzic tak by bezpiecznie jezdzic konno po zakupy?

edytuj posty-nie pisz jednego pod drugim
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 września 2014 16:55
W Regielnicy k.Elku jest osrodek jezdziecki i trener chyba moze dojezdzac do prywatnej stajni. Oczywiscie nie za darmo, ale za pieniadze.
I watpie, zeby ktos chcial bez wynagrodzenia pienieznego ujezdzic konia. Moze jakas nawiedzona koniarka sie znajdzie, ale nie wiem, czy czy potem kon by sie nadawal do czegokolwiek.
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
16 września 2014 13:22
W Regielnicy k.Elku jest osrodek jezdziecki i trener chyba moze dojezdzac do prywatnej stajni. Oczywiscie nie za darmo, ale za pieniadze.
I watpie, zeby ktos chcial bez wynagrodzenia pienieznego ujezdzic konia. Moze jakas nawiedzona koniarka sie znajdzie, ale nie wiem, czy czy potem kon by sie nadawal do czegokolwiek.


Dzieki za info. Zorientuje sie w tym Elku. To nie za blisko, bo 45km ode mnie, ale zobacze.
Moze sie skusze o ile czegos innego nie wyczaruje 🙂😉)
Pozdrawiam.  😉
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
16 września 2014 13:27
Mam tez pomysl na zarobienie talarow na wynajecie trenera 🙂  🏇
Moge udostepnic moje stajnie i pastwiska na pensjonat dla koni. 🙂  🏇
Jestem:
60km od Gizycka
20km od Olecka
45km od Elku
50km od Suwalk
30km od Goldapi
100km od Ketrzyna 🙂
Chetnych zapraszam  🤣
IRA po pierwsze zacznij edytowac posty. Tzn nie pisz wiadomosci jedna pod druga. Jak chcesz cos dodac to masz po prawej znaczek sluzacy do edycji posta.

Po drugie zycze powodzenia i zamykam sie w sobie, bo zbyt wiele zaraz napisze. Przepraszam za brak polskich znakow, pisze telefonem.
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
17 września 2014 01:41
IRA po pierwsze zacznij edytowac posty. Tzn nie pisz wiadomosci jedna pod druga. Jak chcesz cos dodac to masz po prawej znaczek sluzacy do edycji posta.

Po drugie zycze powodzenia i zamykam sie w sobie, bo zbyt wiele zaraz napisze. Przepraszam za brak polskich znakow, pisze telefonem.


Ja tez pisze telefonem wiec rozumiem te niedogodnosc :-)
Pozdrawiam :-)
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
17 września 2014 07:24
IRA, raczej nikogo sensownego nie znajdziesz na taki układ. W sumie szkoda, bo osobiście znam dziewczynę, która ma instruktora i od jakiegoś czasu również sedziuje, a własnego ogona nie ma. Ale pochodzi z Gizycka, a większość czasu spędza w Gdyni. Gdyby nie odległość to może by się zgodziła. A tak to każdy, kto coś umie to ma swojego konia i za zajezdzenie normalnie kasę policzy.
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
17 września 2014 08:17
IRA, raczej nikogo sensownego nie znajdziesz na taki układ. W sumie szkoda, bo osobiście znam dziewczynę, która ma instruktora i od jakiegoś czasu również sedziuje, a własnego ogona nie ma. Ale pochodzi z Gizycka, a większość czasu spędza w Gdyni. Gdyby nie odległość to może by się zgodziła. A tak to każdy, kto coś umie to ma swojego konia i za zajezdzenie normalnie kasę policzy.


I see. Rozumiem ze trening konia i jezdzca to proces dlugotrwaly. Przydalaby sie dlugotrwala i stabilna wspolpraca.
Niestety nie mam kasy ani mozliwosci jej zarobienia, chyba ze wezme jakiegos konia na pensjonat.
Moge tez zaoferowac na wymiane nauke jezyka angielskiego.
Lub uzyczyc bezplatnie komus pokoj w domu i/lub box w stajni. Trener i jego kon mialby dach nad glowa, kon darmowy padok a latem trawe za darmo.
Mialby gdzie cwiczyc na swoim koniu i moglby prowadzic odplatne jazdy dla innych i jednoczesnie trenowac moje konie i mnie.

Inna opcja - wydzierzawie moje gospodarstwo i wyjade za granice do zachodniej stajni zarobic i nauczyc sie dobrze jezdzic konno.
Jakby ktos wiedzial o pracy dla hodowcy koni lub stajennej z bieglym angielskim, podstawowym rosyjskim i niemieckim to prosze o info.

Mam tez inny pomysl.
Jakby udalo mi sie sprowadzic na Mazury profesjonalnego trenera WKKW i skokow - ktoras z Was drogie Amazonki bylaby chetna na treningi u niego? Treningi moglyby odbywac sie u mnie lub u Was. Bylaby tez mozliwosc wstawienia koni w trening u niego.
Dostrzegam dotkliwy brak fachowej kadry w mojej okolicy.
Ciekawe czy bylby popyt na takie uslugi?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się