Sesja/Studia i t d ;)

Meise- 😁 nie ma już szansy tego zmienić? Może nie zauważą 😉 .
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 czerwca 2014 11:15
O losie, sił mi potrzeba. Czytam pytania z rachunkowości z zeszłych lat i.... no koszmar. Koła, które miały grupy u tej kobietki, nie zaliczył prawie nikt...
Interbeta, Rul, hehe, ja już się śmieję z tego  😁 Niestety zmienić się już nie da, bo praca gotowa i złożona w dziekanacie  😜
Jak to zobaczyłam, to w pierwszej chwili krzyknęłam - NIE! A potem, to już się tylko śmiałam  👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 czerwca 2014 00:05
Zginę marnie. Robię projekt i jestem na zadaniu 4 z 14. I mam dość.
Nie, nieee...
Miałam o 12 zacząć uczyć się genetyki 30 pytań dziś, 30 jutro, ale jest 12.30 a ja mam ochotę włączyć jakiś serial.  😁


Hahaha prawie jak serial i dużo odcinków do oglądnięcia:
😂
Czeka mnie nauka na ostatni egzamin na studiach ever. I potwornie mi sie nie chce  💃

Meise hahaha to się nazywa dobry błąd 😀
Nie wierzę, tak narzekałam (jak zwykle ja), ale zaliczyłam wszystkie części pnja, więc we wtorek ustny  😅
A ja siedze i cisne do przyszłotygodniowych zaliczeń. I jeszcze jutro czeka mnie poprawianie (kolejne :zemdlal🙂 pracy. Daję radę. Na dziś zostało mi machnięcie referatu na etykę i skonczenie notatek na poniedziałkowy egzamin.  🏇
Meise, rewelacja!  👍 Ja tam bym na miejscu recenzenta przyznała dodatkowe punkty!
robakt   Liczy się jutro.
14 czerwca 2014 20:53
Ja dzisiaj nawet nie siadam do nauki, padam na twarz po pracy, więc idę spać, trzymajcie kciuki, żebym jutro twardo siedziała cały dzień  🙇
Zdałam prawo karne  😅 💃
Jutro ostatni egzamin... jak uda się ogarnąć, to mam wolny wrzesień  😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 czerwca 2014 06:46
Carmen gratuluję  🙂


Uczing bejbe.. Jeszcze tylko jutro i będę oficjalnie wolnym człowiekiem  😁
Kolejny dzień z patofizjo. Jak dzisiaj ogarnę serce i nowotwory, to jutro mam cały dzień na testy i przeglądanie notatek, a wtorek test... Znowu mam nadzieję, że chociaż kilkanaście pytań się powtórzy z poprzednich lat i że przede wszystkim jakoś dostanę te egzaminy 2012 i 2013, bo inaczej myślę, że zadania wielokrotnego wyboru mnie wykończą 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 czerwca 2014 07:18
Dzisiaj system nauki pytanie - 10 pompek - pytanie - 10 pompek.. Jak zawalę, to przynajmniej w dobrej kondycji fizycznej  😁 (a tak naprawdę męczy mnie ciągłe patrzenie w komputer)
smarcik - muszę zrobić to samo, bo wczoraj po całym dniu nie mogłam zasnąć. no i co chwilę wstawałam coś sprawdzić 😉

Carmen - gdzie studiujesz? i z czego egzamin - mogę jakieś skrypty podesłać jak chcesz 😉
PonPon, studiuję w Toruniu 😉 Egzamin mam z admina, ale mniej więcej już wiem na co szczególnie zwrócić uwagę 🙂 Dziękuję bardzo! Jak coś w przyszłości będę się odzywać  :kwiatek: A Ty gdzie studiujesz?  😉
Wrocław. mam skrypty z Bocia i Zimmermana jakbyś jednak chciała 😉
robakt   Liczy się jutro.
15 czerwca 2014 09:01
Dzisiaj mam w planach skończenie szeregów, powtórka z równań różniczkowych, pochodnych i całek, wszystko z e-trapezem, a wieczorem jak zdążę, to przejrzę przykład robione na ćwiczeniach. Jutro muszę powtórzyć na matmę, ogarnąć pytania na chemię... Tony kawy!
smarcik, ale Ci zazdroszcze! Ja celujebw obrone 11.7 bo u mnie sesja zaczyna sie dopjero 23.6...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 czerwca 2014 09:26
U nas jest sesja dla ostatnich roczników wcześniej, ja miałam od 2 czerwca już. Może dlatego, że od lipca mnóstwo ludzi wyjeżdża na NSR i potem uczelnia byłaby zawalona obronami we wrześniu  😉
Ja dzisiaj posiedzę nad alkacymetrią. Czas najwyższy zacząć 😉
ja kończę dopiero 30 lipca 🏇 najbliższe 2 tyg to będzie tylko praca->książki->spać.

jeszcze tylko pranie nastawię i mogę brać się za naukę 😂
a u mnie koniec 3 lipca, chyba wygrałam 😀
kolebka, elbus,  😀 😀 😀

Może nie będzie tak źle. Ostatnio w pracy rozmawiałam z klientami z Niemiec i w trakcie rozmowy chatowaliśmy sobie na tematy poboczne. No i wysłałam jednemu fragment mojej pracy, żeby znalazł ten błąd. Nie znalazł nawet po tym jak mu powiedziałam linijkę i o które słowo chodzi  😲 Mówi, że przecież dobrze jest  🤣 No i jak mu już wytłuściłam, że "IE" przestawiło się na "EI" i wyszło sranie, to się uśmiał jak norka, ale pocieszył mnie, że mu się w oczy nie rzuciło  😁

JUTRO O 11 OBRONA. Stres, stres, stres.... Na samą myśl serce mi się kołacze  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 czerwca 2014 10:43
Meise trzymam kciuki o 11 a ja poproszę o 9  😁 Damy radę  😎
Będę trzymać Kochana jak nie zapomnę w ferworze nerwówki  :kwiatek: Dziękuuuję!
galopada_   małoPolskie ;)
15 czerwca 2014 12:17
Interbeta i co z tą pato? Wiadomo już ile pytań, czy są wielokrotnego wyboru itd?  👀 Nie ma to jak informować studentów o formie egzaminu przed samym egz.  🤣
galopada_Nic nie wiadomo :/ Nawet nie jest to w 100% pewne czy piszemy na Majusie, bo jaki sens zajmować wielką salę dla ok. 50 osób ? I już nawet nie będę tego na forum roku pisać, ale wkurza mnie, że ani jeden starosta nie pofatygował się do napisania chociażby głupiego "nie wiem" pod postem z pytaniem o formę egzaminu itp. Zdali "0" i mają z głowy, resztę roku mają głęboko w d.... A my nawet nie wiemy, ile będzie pytań i jaki próg. Gdyby któryś z nich pisał z nami, sytuacja wyglądałaby całkiem inaczej. A i są wątpliwości, czy aby jeden ze starostów uczciwie był na 0, bo nie było go na wykładzie, ani średniej nie miał...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 czerwca 2014 13:27
Aaaaaaa, nie daję już rady.Nie chcę się wyłożyć na ostatniej prostej =(
Fajnie. Przed chwilą się dowiedziałam, że mogę iść jutro na egzamin z biochemii. Wszystko ok, tylko z góry założyłam, że pójdę od razu na II termin. I tak do jutra muszę się nauczyć odpowiedzi na 100 pytań.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się