Sesja/Studia i t d ;)

a u mnie koniec 3 lipca, chyba wygrałam 😀


Cricetidae, czy na SGGW sesja zawsze trwa tak długo? Wszyscy moi znajomi już kończą, a ja nawet nie zaczęłam! Dramat... 😵
Kto dzisiaj się uczy = ogląda filmy z kotami  💃  ?

http://joemonster.org/filmy/61814/Koty_sa_dziwne
Cricetidae, u mnie normalna jest do 2.7 a poprawkowe do 18.7 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 czerwca 2014 15:18
nie mam siiiłyy już .. organy mnie zabijają ..  😵
kucyk, tak, zawsze kończymy najpóźniej, razem z polibudą.

No właśnie część ludzi z PW z mojego starego wydziału i znajomi rozsiani po innych kończą w tym tygodniu 🤔 No ale co zrobić, w sumie, gdybym miała zdawać te egzaminy dwa tygodnie wcześniej, to bym umarła. /edit. Zwracam honor, aż sprawdziłam, sesja trwa do 1 lipca na Politechnice, może po prostu cwaniaki mają wcześniej wszystkie zaliczenia 😎

Dzisiaj genetyka i histologia, nie wiem, co "lepsze" 🏇
Zostały mi jeszcze 2 takie prawdziwe sesje razem z tą, to jakoś przeżyję 😉

Ale to w ogóle są zabawne studia, ja z każdym rokiem mam coraz więcej zajęć, a inni mają coraz mniej 😀
jeszcze dwa egzaminy, jeszcze dwa egzaminy...tylko dwa.
kurna, jak mi się nie chce ;(
nawet lodówkę umyłam...
Uf, obydwa pnj-y zdane  😀 Jeszcze tylko dwa ustne z pnj-ów, jeden egzamin z OGUNa i koniec 😀
robakt   Liczy się jutro.
15 czerwca 2014 22:12
Mój plan lekko nie wypalił, więc dalej siedzę. Jutro pół dnia chemia, pół matma, we wtorek egzamin z matmy, później 2,5 dnia na naukę chemii do piątkowego egzaminu.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 czerwca 2014 22:13
28 slajdów później, nadal przede mną 3,5 zadania.
O egzaminie z rachunkowości nie myślę.
busch   Mad god's blessing.
15 czerwca 2014 22:19
Czy jest jakaś odtrutka na gramatykę historyczną języka polskiego? 😀 Trzeci dzień z rzędu śnią mi się jery, palatalizacje i przegłosy... Nie wspominając o tym, że czytając książkę robię w myślach rekonstrukcje co "ciekawszych" słów. Wczoraj w nocy obudziłam się z przerażającą myślą, że może w jednym ze słów na egzaminie był w środku formant -ьn-, którego nie zaznaczyłam.

Egzamin miałam wczoraj, mam nadzieję że dostałam chociaż to 3-, bo przygotowując się na poprawkę mogę wylądować w psychiatryku 😀
dzisiaj skończyłam tylko plan minimum 🙁 nic nie nadgoniłam z tego co chciałam... lecę spać, może jutro pójdzie lepiej
Mi na jutro zostało nauczyć się MEN I i II, nowotwory (max godzinę poczytam) i będę robić testy. Ale raczej się na wrzesień szykuję 🙁 Kompletnie wszystko pozapominałam z nerki, jak widzę pytanie o jakieś neutrofile, monocyty itp. to głupieję. No masakra po prostu. Od 12.06 siedzę praktycznie od rana do nocy nad książką, skryptem i testami i chyba nic z tego na egzamin nie zapamiętałam...
Interbeta, to piąteczka.
Zastanawiam się czy jeżeli człowiekowi już wszystko jedno, to już bardzo beznadziejny stan?
Mam ochotę olać, chwilę odpocząć, a przysiąść przed wrześniem i pozaliczać  🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 czerwca 2014 01:10
Skończyłam. Na jutro zostaje mi tylko nauczenie się całej rachunkowości zarządczej >___>
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 czerwca 2014 05:04
Jeszcze tylko 3 godziny, lekki stres łapie  😉
Ja walczę o 12. Ostatni egzamin, a mam mocno mieszane uczucia  🤣 Ważne, że ok. 14 będę już wolnym człowiekiem, cieszącym się wakacjami  😍 No.. to jeszcze pójdę sobie poczytać zagadnienia  😂

smarcik, trzymam kciuki  🙂

EDIT: literówka
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 czerwca 2014 08:13
A ja wczoraj po prostu oddałam pustą kartkę. Ja i ponad połowa roku tak samo.
Pierwszy wrzesień w życiu.

🙁
Dziewczyny, trzymam kciuki! 🏇

smarcik, zamelduj się koniecznie po obronie!  😀

U mnie już wakacje  😜 😍
Na razie wzięłam max zmian w pracy ale jak tylko skończę to pierwsze co zrobię to popalę notatki  😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 czerwca 2014 08:32
ja też trzymam!  🙂

bush, jestem pewna że dzisiaj słyszałam słowo "derywat" wśród podniesionych głosów zza ściany  😁 egzamin w środę, a ja już mam fazę paniki  😜
Jasmine, nienawidzę Cię :P

Mi zostało do napisania 6 egzaminów  😵 ... A sesja jeszcze się nie zaczęła.
Jasmine, nienawidzę Cię :P

Mi zostało do napisania 6 egzaminów  😵 ... A sesja jeszcze się nie zaczęła.

😁
Najlepsze jest to, że w ogóle się nie uczyłam. Udało się po prostu  👍
Będę trzymać mocno kciuki!
Z czego te egzaminy?
Jasmine, bioroznorodnosc zwierzat, entomologia, ochrona przyrody (3ci raz do tego g.wna podchodzę), ekotoksykologia, genetyka i ewolucjonizm...
Jeszcze 40 stron, a ja już po prostu zaczynam toczyć pianę z pyska jak na to patrzę.
Do 12 muszę to ogarnąć, potem powtórka z całości i chyba jakoś to będzie.

martva,to na czym Was tak załatwili? ;(
kotlet pierwszy rok vety? przedmioty wyglądają znajomo 😁

Ja proszę jutro o kciuki od 10. Egzamin, a raczej jego sprawdzanie w stylu "kartki, które spadną poza katedrę - 2.0..."
Law <3
robakt   Liczy się jutro.
16 czerwca 2014 09:15
Wstałam przed 8, żeby stoczyć bitwę ze staruszkami w lidlu, czuję się wygrana.
O 10:30 mam zamiar usiąść do matmy, po południu do chemii...
Za wszystkich potrzebujących kciuków-trzymam mocno!
Jasmine, bioroznorodnosc zwierzat, entomologia, ochrona przyrody (3ci raz do tego g.wna podchodzę), ekotoksykologia, genetyka i ewolucjonizm...

😵
Współczuję ! Z ciekawości, co studiujesz?
Ja walczyłam z biochemią, patofizjologią i technologią żywności. Biochemia masakra, nie wiem jak zdałam, połowa roku uwaliła. Patofizjologię kompletnie bez nauki napisałam na 3, nie wiem jakim cudem bo nie ściągałam. Technologia na lajcie, opłacało się na wykłady chodzić  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 czerwca 2014 09:21
kotlet biologię studiuje 😀
( o ile nic nie pokręciłam)
Gavi, nie, 3ci biologii 😉madmaddie, nic nie pokręciłaś 😉

Przez te 3 dni mam 4egzaminy wiec jak uda mi sie teraz poznawać to w sesji zostają tylko 2 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się