Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

a możesz podac link bo nie otwiera mi się strona  :kwiatek:
exploited fajne 🙂 Zaraz Ci pewnie ktoś napisze, że upadłaś na głowę płacąc tyle za gumowe buty i że takie same można kupić w Tesco za 12 zł 😁
Potwierdzam, te Crocsy są boskie🙂 Niesamowicie wygodne i trwałe- moje rozpczynają już trzeci sezon🙂
ano fajne, też mnie korcą a nie są bardzo szerokie pod palcami? a jakbyś wstawiła zdjęcie na stopie ... :kwiatek:
Hmm, nie są jakieś mega drogie, spodziewałam się 300 zł  😁 muszę zobaczyć je na żywo 😉
są dość szerokie. (foto z internetu)

[img]http://1.bp.blogspot.com/-kg48364BiUg/UGONETu3dXI/AAAAAAAANN4/vcxnEBLpNdA/s1600/black+capri+sandals+-+cute+croc+sandals.jpg[/img]
Hmm, hmm, hmm, szkoda mi tylko tego paska wokół kostki, bo mam szeroką (grubą znaczy się) kostkę. Ale ewidentnie muszę je zobaczyć na żywo. Jak z poceniem się stopy?
praktycznie cała stopa jest odkryta, więc jak ma się pocić?  😁
No dobra, bardziej mi o to chodziło, czy się nie ślizga 😉
nie ślizga się
miały osttanio ekstremalny test w bardzo ekstremalnych warunkach. był mega upał więc trochę się stopa przypociła, ale tragedii nie było (jak w innych sandałach nie ważne czy skórzanych czy nie). są warte swojej ceny tyle powiem. a na stopie prezentują się przecudownie 🙂
A jak sie ma rozmiarowka?
poda ktos rozm i dl podeszwy w cm ? :kwiatek:
Aaa zakochałam się w tych miętowych  😍 no właśnie jak z rozmiarówką? Muszę je poważnie przemyśleć, bo właśnie jestem na etapie poszukiwania czegoś na lato  🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
12 czerwca 2014 09:36
Miętowe są suuuper! pięknie wyglądają. Muszę przymierzyć i wtedy zamówię.
potwierdzam sexi flip sa genialnie 😉 na zywo mieta mi sie nie podoba.

Z tym ze moje przetrwaly tylko 2 sezony (intensywne), potem sie mocno rozciagnely i w jednym miejscu guma pekla tak, ze niedlugo pasek by sie zerwal.

W tym sezonie mam wiec nowa pare 😉

dla mnie to jest najpiekniejszy kolor:


edit: edytka, i hate u. sa piekne!!!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 czerwca 2014 10:27
Bardzo ładnie wyglądają te Crocsy, ciekawe czy we Wro idzie je gdzieś przymierzyć? 🙂
No bardzo ładne te sandałki 🙂 właśnie, jakieś sklepy sprzedają je stacjonarnie, w HD nie ma ich przypadkiem? 🙂
Crocs ma te swoje sklepy, w Krk jest w galerii krakowskiej
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 czerwca 2014 17:23
W Warszawie w Złotych Tarasach jest  😉
Aaaa! Wszystko przez was! 😕 teraz i ja chce mieć swoje crocsy! 🤬
jak z rozmiarówka?
Na 1 aukcji allegro znalazłam, że na moją stope - 24,5cm powinnam mieć 38/39, a na innej, że 37/38
Niestety nie mam możliwości przymierzyć 🙁
a w HD nie ma Crocs'ów? Coś mi świta, że kiedyś je tam widziałam, ale mogę się mylić 😉
ovca   Per aspera donikąd
12 czerwca 2014 18:59
Bardzo ładnie wyglądają te Crocsy, ciekawe czy we Wro idzie je gdzieś przymierzyć? 🙂


jest stoisko crocsów w arkadach 🙂
Losia, moim zdaniem powinnas wziac rozmair 7 🙂
Jara, w Magnolii jest fajne stoisko z Crocsami
Edytka, exploited, i reszta- nie odparza się Wam noga w takiej gumie? Nie ma uczucia jak w kaloszu 24/7? Coraz więcej osób nosi takie butki i o dziwo wszyscy zachwyceni, a ja mam wrażliwą skórę i nie mogę się przekonać.
Co do Crocsów- czy stopa nie lata na boki w nich?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 czerwca 2014 13:10
No i przez Was i do mnie idą sexi flipy, brązowe... A co, 30-te urodziny ma się raz w życiu 😉
Edytka, exploited, i reszta- nie odparza się Wam noga w takiej gumie? Nie ma uczucia jak w kaloszu 24/7? Coraz więcej osób nosi takie butki i o dziwo wszyscy zachwyceni, a ja mam wrażliwą skórę i nie mogę się przekonać.
Co do Crocsów- czy stopa nie lata na boki w nich?


Mi się w Melisskach nie odparza, są wygodne. Na gołą stopę w upał czuję trochę "mokrą" stopę, ale jak założę stopki to nie ma problemu.

Te sexi flipy dziś macałam i jakoś mnie nie urzekły - podeszwa sprawia dla mnie wrażenie, jakby mogła łatwo pęknąć. Ale nie mierzyłam, bo nie miałam czasu.
Czy ktoś orientuje sie gdzie jest jakaś fajna przecena na zwykłe klasyczne czarne krótkie converse w rozmiarze 37?
converse w fajnych cenach są tutaj : http://www.vintageshop.pl/vintage/akcesoria/converse.html
Ale trzeba polować 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się