... ślub :) ...

D+A, pięknie wyglądaliście!  😍 😍
D+A PRZEPIĘKNIE!!! Ogromne gratulacje i dużo szczęścia!  😍  :kwiatek:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
15 czerwca 2014 21:12
D+A, cudnie! Gratulacje, Pani Żono!
Gratulacje i dużo szczęścia 🙂
btw. śliczna sukienka- jaka to i gdzie nabyłaś ? 🙂
D+A, wyglądaliście cudownie!!! Naprawdę, piękna z Was para 🙂
I gratuluję tak udanego dnia! 😀

A my mieliśmy wczoraj końską sesję narzeczeńską i jestem mega zadowolona! Czuję, że efekt będzie meeega! 🙂
i ja się melduję już PO. 😉

u nas pogoda nie rozpieszczała, przed wejściem na mszę wiało strasznie i było pieruńsko zimno.... ale po wszystkim, gdy wyszliśmy z kościoła, świeciło przepiękne słońce i utrzymało się do momentu podjechania pod restaurację, gdzie był obiad weselny. i wtedy się rozlało, więc nic nie wyszło z przywitania gości w ogrodzie....

trudno. ale czas rewelacyjnie spędzony, wszyscy zachwyceni organizacją i obiadem (a było sporo zwolenników wesela, a nie obiadu - po wszystkim zmienili zdanie). w kościele rodzinna, luźna atmosfera (ślubu udzielał nam ksiądz-przyjaciel rodziny), stres nas opuścił zupełnie. najgorsze było oczekiwanie na jeszcze-nie-męża w domu rodziców. ale jak się pojawił - wszystko poszło bezproblemowo.

zdjęć na razie nie mam, bo nikt nie spieszy się mi ich wysłać. :P
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 czerwca 2014 09:01
Kahlan, gratulacje! Pogoń fotografów 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
16 czerwca 2014 09:07
Kahlan, gratki, czekam na fotki!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
16 czerwca 2014 09:25
Kahlan możesz mi powiedzieć coś wiecej ? 😉 Ile u Was trwał obiad? Zapełnialiście jakoś ten czas "atrakcjami" ?  :kwiatek:
subaru, ostatni goście wyszli przed 19, my, czyli Młoda Para i Rodzice wyszliśmy zaraz po nich. a zaczęliśmy o 15. atrakcji żadnych nie było. Na wejściu było przywitanie gości lampką szampana, niestety odbyło się to w środku restauracji. Po powitaniu przenieśliśmy się na piętro. 5 stołów, po 9 osób przy stole. Zimne przystawki stały już na półmiskach na stołach, można było brać do woli. Kelnerzy lali do woli wino i soki.
Po jakiejś chwili zebrali zamówienia na zupę (dwie do wyboru). Natomiast drugie danie (3 rodzaje) były potem podane na półmiskach, żeby każdy brał co chciał.
W pomieszczeniu obok od samego początku był wystawiony tzw. słodki stół, na którym były podane owoce i ciasta, więc po drugim daniu ludzie dowolnie przenosili się do tamtej salki, gdzie też były sofy i kanapy.

Ludzie tylko na początku siedzieli na swoich miejscach, potem było swobodne przemieszczanie się między stołami. 🙂
gratulacje dziewczyny!!
D+A świetna suknia- wyglądałaś obłędnie  😜

a ja dzisiaj idę na przymiarkę sukni. buty są... tylko muszę po domu sporo pochodzić...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
16 czerwca 2014 10:57
Kahlan czyli tak bardziej na luzie do pogadania 🙂 Dzięki wielkie  :kwiatek:
Kahlan, gratulacje 🙂


Mam już jedno zdjęcie z sesji i jak dostanę wszystkie, to chyba wytapetuję sobie nimi dom <3
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 czerwca 2014 14:06
Achaja- super fota, jest klimat!
Dziewczyny, poszukuję fotografa ślubnego. Możecie polecić jakiego dobrego?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 czerwca 2014 14:29
yga
Chcesz nam coś powiedzieć? 😁

Kahlan
Gratulacje!

Achaja
Piękne, romantyczne, z klimatem, koniecznie pokaż nam więcej.


Ja już nie będę miała wygrawerowanej na obrączkach ładnej daty 😁
Przełożyliśmy ślub na dzień wcześniej, czyli na piątek, stwierdziliśmy, że gościom lepiej będzie załatwić wolne (to dzień po Bożym Ciele), no i będzie jeszcze niedziela na odpoczynek. Mam nadzieję, że decyzja okaże się trafna.
a u mnie 5 dni zostało 🙂

D+A piękna suknią. Wyglądałaś przepięknie.
Kahlan  Gratulacje
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 czerwca 2014 16:30
Nie, nie, siostrze pomagam  😉 Mi się do zaobrączkowania nie śpieszy  😉
Achaja, piękne, klimatyczne zdjęcie. Jeździsz w Stangrecie czy tylko byłaś tam na sesji ? 🙂
Dziękuję Wszystkim🙂

Gratulacje i dużo szczęścia 🙂
btw. śliczna sukienka- jaka to i gdzie nabyłaś ? 🙂


Salon młoda i moda. Suknia Pronovias model Lali
Dzięki, dziewczyny :*
kiwii, jeżdżę 🙂
kujka   new better life mode: on
16 czerwca 2014 19:33
D+A, gratuluje i wszystkiego najlepszego! Pochwal się zdjęciami jak już dostaniesz 🙂
Oczywiście🙂 Jeszcze musimy zaplanować sesję z moimi Bąbelkami, ale to nawet nie wiem kiedy...
D+A, o rany, jak pięknie! Boski dekolt ma ta suknia!

Achaja, piękne!! Tapetuj nam tu najpierw wątek!

Kahlan, witaj w klubie deszczowców 😀 Gratuluję i czekam na fotorelację 🙂
Achaaaajaaaaaa, jaka fota!! Uwielbiam takie swiatlo  😜 Mam nadzieje tego lata zrobic wreszcie porzadna sesje plenerowa... co tam ze 2 lata po slubie  🤣
no to takie jedno od Taty, ale nie ukrywam, że największą nadzieję pokładam w zdjęciach Brata. 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
17 czerwca 2014 08:51
wszystkie piekne panny mlode  🙂
Kahlan, jestes naturalnym rudasem? mialas piekne wykonczenie sukni na dekoldzie  😜

czy dziewczyny, ktore mialy poradnie rodzinne przed slubem moglyby mi odpowiedziec na pare pytan, ktore napisalam w watku o antykoncepcji? bede wdzieczna  :kwiatek:
naturalnie jestem ciemną blondynką, a obecnie mam przefarbowane na jasny blond - tylko na tym zdjęciu, przy wnętrzu kościoła, wyszedł rudy kolor. 😉
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
17 czerwca 2014 09:01
aaaa ok, bo wygladaja naprawde jak rude 🙂
swego czasu Ruda byłam, ale mój T. powiedział, że pierwszy i ostatni raz.  😁
tu trochę lepiej widać kolor... było pieruńsko zimno, szal był dobierany na ostatnią chwilę, żebym miała COKOLWIEK do okrycia. ale efekt wyszedł niezły. 😀
a kwiaty przy dekolcie i w ogóle suknia to dzieło plastyczki. różami z organzy przebiła dosłownie wszystko. tylko kolor obszycia wyszedł na zdjęciach tak mdło... w rzeczywistości jest dużo bardziej intensywny. 😉
Kahlan, super, tak dziewczęco 🙂 Gratulacje!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się