masaż koni

kujka   new better life mode: on
03 kwietnia 2014 23:22
parówka, spoznilas sie. Szkolenie u Lee bylo w ten weekend...
Jakoś pod koniec kwietnia jest kurs z Kasią Żukiewicz. Ale chyba tylko I stopień.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 kwietnia 2014 11:15
Niedługo wyjdzie książka dot masażu koni 😉
W Krakowie 26 kwietnia jest planowany kurs z Pauliną Puchałą.
milena1013   kopyta i sznurki ^^
04 kwietnia 2014 19:30
JARA chodzi Ci o Mastersona ?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 kwietnia 2014 19:45
Nie, o książkę Pauliny Puchały "Masaż konia receptą na zdrowie"  😉




milena1013   kopyta i sznurki ^^
05 kwietnia 2014 07:52
Oooo ale fajnie 😀 A książkę Mastersona mają podobno wydać gdzieś na jesieni ( po polsku ) . Będzie co czytać  🏇
a czy ktoś może polecić kogoś innego niż Agatę Siczek na śląsku/ w Małopolsce ( jesteśmy na styku)
Agata to super profesjonalista ale niestety ostatnio nie osiągalna czasowo dlatego szukamy kogoś innego


z Agaty usług korzystałam - fachowa wiedza i dużo fajnego sprzętu
Serdecznie polecam usługi masażu i stretchingu wykonywanego przez Aleksandrę Szmidt na terenie woj. łódzkiego 🙂
czy ktos moze polecic mi masazystę konskiego, sprawdzonego i  obslugującego WARSZAWE, "na telefon" ? sprawa bardzo pilna!!!
czy ktos moze polecic mi masazystę konskiego, sprawdzonego i  obslugującego WARSZAWE, "na telefon" ? sprawa bardzo pilna!!!


Ja również szukam kogoś sprawdzonego, kto pomógł by nam z problemem usztywnienia przodu u jednego z moich koni. Możecie polecić mi kogoś dostępnego po prawej stronie Wisły, okolice Wołomina? :kwiatek:
Lee Hollen - Zwłaszcza jeżeli koń ma jakiś problem
Anna Jasińska
Również polecam Anię Jasińską 🙂
czy ktos moze polecic mi masazystę konskiego, sprawdzonego i  obslugującego WARSZAWE, "na telefon" ? sprawa bardzo pilna!!!


Tak : Beata Fiłonowicz

505030092

tu więcej informacji: http://koniewsieci.pl/masterson,19.html
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
14 czerwca 2014 21:57
Caira ja polecam Magdę Saracyn - dojeżdża w Twoje okolice bo swego czasu masowała konia koleżanki w Dąbrowicy - jestem mega zadowolona i koń też.

Z Lee też korzystałam, ale...  no właśnie mam pewne wątpliwość, czy rzeczywiście warto. Ostatnio zdarzyło się jej kilka 'skuch' na koniach w okolicy, a i cena nieporównywalnie wyższa - za dwie wizyty w niespełna miesiąc zapłaciłam równowartość pensjonatu - wizyty w sumie trwały pierwsza niecałe 30 min, druga z zegarkiem w ręku 20 min....
[quote author=OBIBOK link=topic=53.msg2090291#msg2090291 date=1399803670]
czy ktos moze polecic mi masazystę konskiego, sprawdzonego i  obslugującego WARSZAWE, "na telefon" ? sprawa bardzo pilna!!!


Ja również szukam kogoś sprawdzonego, kto pomógł by nam z problemem usztywnienia przodu u jednego z moich koni. Możecie polecić mi kogoś dostępnego po prawej stronie Wisły, okolice Wołomina? :kwiatek:
[/quote]

Dziewczyny, ja bardzo polecam Anię Jasińską. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Anią.
A my mamy umówione pierwsze spotkanie z Pauliną Puchałą. 😉
Zobaczymy co na to powie mój łoś.
A ja się szykuję - czy raczej moje szkapy - na spotkanie z Mastersonem 🙂 Bardzo jestem ciekawa.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 czerwca 2014 16:49
Ja jestem z Mastersona bardzo zadowolona - konie bardzo się po tym rozluźniają. I niesamowicie mi pomogły masaże tą metodą na konia z bardzo dużą ilością usztywnień i blokad w ciele - rezultaty były szybko i wyraźnie widoczne.
Kayra   Kucusiowy wariat :P
15 czerwca 2014 18:49
Koniczka, a kto do Ciebie dojeżdża? Mój młody też masowany tą metodą, w przyszły weekend po raz drugi i już po pierwszym masażu była poprawa 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 czerwca 2014 19:27
Beata Fiłonowicz
Ja gorąco polecam Justynę Zielińska ( forumowa Celtyczka). Korzystamy całym stadem i wszyscy zadowoleni - zarówno konie jak i ludzie. I cennik baaaardzo przyzwoity
Szykują się w wakacje jakieś kursy może ?
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
16 czerwca 2014 07:31
Kammi: Dziękuję bardzo  :kwiatek:
jakieś wrażenia po książce p. Puchały? Warto?
napisana prostym, zrozumiałym językiem. Na razie zdążyłam pobieżnie przejrzeć i jestem na tak 🙂
Ciach - przemycone ogłoszenie
CIACH - nie ze mną te numery
 Specjalnie przemycone ogłoszenie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się