Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

baffinkaa no mam zdjęcia ale jakoś nie miałam okazji wrzucić. Z tego weekendu mam mnóstwo za to 😉 zaraz coś wrzuce 😀
Gratuluję przejazdów! I strasznie mi się podoba jak wygladacie na zawodach , nie mówię tu tylko o skokach . ale o ubiorze taki klasyczny 😉 Fajny!
maiiaF oby tak dalej! Aż przez kompa pałasz tą radością 😉
kujka moja droga Kujka! Gratulacje zawodów. Pięknie wujaszek się prezentował. Musisz chyba Ptki jeździć skoro lepiej oceniają :P A moze  jeszcze lepiej by Cię ocenili 😀  Nie wrzucasz nic  deawno a tu z Ciebie taki cichy bohater - co sobie tam ładnie rzeźbi!
ekuss kurde jedyny island na którym raz w życiu siedziałam był prawie identyczny 😀

Wybaczcie ale muszę się pochwalić. Jaram się jak suche liście  😅 😍
Moja młoda wczoraj została Vice- championką klaczek rocznych ras szlachetnych na wystawie w Starym Polu.  😅 💃
Trafił mi się mi się super źrebak. Bardzo zrównoważony jak na ten gówniarski wiek. Wychodzi i wchodzi do samochodu bez zastanowienia, tłum ludzi niezbyt ją obchodził,. klaczki obok wariujące także. Jedyne co ją obchodziło to zabawa płotkiem oddzielającym konie.  😁 A na ringu przy wejściu pokazówka - kita w górę i leciała. 
Mam nadzieję,że wybaczycie wstawię kilka z całej masy 😉






anai, dziękujemy, ale to zasługa fotografa  :kwiatek:
Libella, i takim też jest  😜

Dorzucam jeszcze dwa i uciekam 😉


To i ja się odezwę, bo byłam na zawodach dzisiaj i było super fajnie 🙂 Uwielbiam tego konia z każdym dniem coraz bardziej! Relację i filmiki wrzuciłam do kącika skoków, więc nie będę się dublować.
Rekreancko pokażę tylko parę fotek i powiem, że akcent re-voltowy był, bo spotkałam Sierrę razem z psiurem i fjuczer mężem 🙂

Ubieramy się, czyli zerwałem gałąź i aż mnie w bok trochę zarzuciło 😉


Ze zdobyczą


Podskoczki



i tak mój koń spędził dwie godziny w oczekiwaniu na koleżanki z ciężarówki 🙂


Dobranoc, idę spać po dniu pełnym wrażeń 🙂
Kasija przepiękna kaczka! Gratuluję 🙂
Dzionka a wy się widzę nieźle rozbujaliście z tymi zawodami. Dzionek wygląda na dumne sportowca  😀
Libella, oj tam oj tam, zarejestrowałam się w końcu, to teraz zamierzam jeździć trochę 🙂 Koń o dziwo chyba lubi te wyjazdy, więc tym bardziej chcę korzystać 🙂 A jak tam twoje podskoki? Dalej się odbijacie od ziemi? Odwiedź nas kiedyś znów!

O rany, dopiero wróciłam z zawodów, a jutro bladym świtem jedziemy z Dzionkiem na Mazuuury 😍 Nie mogę się doczekać, chociaż czuję, że chyba za dużo wrażeń na raz 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
16 czerwca 2014 08:54
kujka, Dzionka gratulacje!!! Obie wyglądałyście bardzo elegancko! Super, oby tak dalej! 😅
Kasija gratulacje, Mała jest świetna!
Retna   nic nie zmieniać
16 czerwca 2014 09:00
Dzionka, pięknie Dzion wygląda! Jak będziesz w Sasku (bo podejrzewam, że tam właśnie jedziesz), to wycałuj proszę Pistolę i jej źrebaka, Perkinsa, ona od nas! 💘
ash   Sukces jest koloru blond....
16 czerwca 2014 09:06
Dzionka, nawet nie wiesz jak bardzo zazdroszczę Ci tych mazur z Dzionkiem.
Pojechałabym z Karym znowu na wakacje.
Potwierdzam, że zostałam spotkana 😉 I muszę wspomnieć, że do licencji było bardzo blisko. Jak na debiut w stylówkach: respekt. Myślę, że licencja z Dzionkiem to kwestia czasu  😀
Galopada_ za chwilę wakacje to rozumiem, że będziesz częściej wsiadać?  😀 Noga Szarego wymiata  😁
Anai Dino się chyba sprawdza w roli profesora skokowego, co?  🙂
Kujka bosko się prezentujecie! Masz jakiś film?
Kasija dzięki  :kwiatek: My takie czarne wdowy trochę  😁 Myślę o jakimś drugim zestawie z dodatkami w czerwieni  😉 Gratuluje tak ogarniętej roczniaczki  :kwiatek: Śliczna jest
Dzionka gratki! fajnie Dzionek idzie. Na nic nie patrzy, niczego się nie boi  😁 Dzielny chłop. Zazdroszczę wakacji  😉
galopada_   małoPolskie ;)
16 czerwca 2014 10:22
baffinka za niewiele ponad tydzień, więc do końca września od rana do wieczora KONIE!  😜 😜 😜 😜
ash, bardzo dziękuję 🙂 Chociaż chyba nadeszła wiekopomna chwila, kiedy muszę kupić sobie frak, bo mój mundurek szkolny w końcu się poddał i muszę startować w marynarce z Zary, którą bardzo lubię nosić w pracy 😁 A co do wakacji - why not? 🙂

Retna, wycałuję chyba te wszystkie mordy, jak je w końcu zobaczę 🙂 Oczywiście, że do Saska jedziemy, to mój drugi dom z dzieciństwa i "młodości" 🙂!

Sierra, ojej, dzięki, miło to czytać 🙂 Widziałam was przy barierkach w czasie moich przejazdów 🙂 Harley jest genialny, udał wam się niesamowicie 🙂

baffinka, Dzionek ma różne fazy, tym razem trener nas fajnie przygotował do "skuchowej" przeszkody, gdzie było sporo wyłamań i naprawdę podziałało. W ogóle uwielbiam mojego trenera, zostanę jego psychofanką jak tak dalej pójdzie 😉 A wy kiedy teraz jedziecie licencję?
Galopada_ pozazdrościć  🤣
Dzionka no tak, zapomniałam przecież, że na poprzednich zawodach bardzo nieładnie wyłamał  😉 jaka była ta skuchowa przeszkoda i co podziałało jeśli to nie jest wielka tajemnica lasu  😁 Najważniejsze, że się dogadujecie z trenerem  😀
baffinka, skuchowa przeszkoda to pierwszy człon tego szeregu pod krzakami, zobacz sobie na filmiku. Konie wyjeżdżają zza zakrętu i muszą przegalopować koło okropnych ciemnych krzaków i jeszcze na wprost mają nie dość, że szereg, to jeszcze potem trzecią przeszkodę w linii, taką pstrokatą. Trener kazał mi po prostu od razu jak mnie wpuszczą na parkur podjechać tam kłusem, stanąć naprzeciwko tej pierwszej przeszkody żeby koń się przyjrzał co jest za nią, a potem pokłusować po zewnętrznej, czyli tuż koło krzaków. Mówił też żeby przygotować konia głosem i ew. batem lekko puknąć po wewnętrznym boku gdybym czuła, że się czai, ale nie czaił się 🙂 Nic takiego, a jednak zabrakło mi tego na poprzednich zawodach.
galopada_, ale Duży świetnie wygląda, nic nie robienie mu służy 😁 a mistrz pierwszego planu kozacki 😀

anai, służy Dinowi profesorowanie, pięknie wygląda! A perspektywa z Szaraczkiem faktycznie idealna, my ostatnio też się w terenach troszkę szlajamy 😉

kujka, gratulacje! Świetnie i bardzo elegancko wyglądacie!

Kasija, śliczna Dolce, fajnie, że ma taką dobrą głowę. Gratulacje!!!

Dzionka, gartulacje, bardzo fajne przejazdy, nieźle się rozhulaliście 🙂 Gdzie teraz się wybieracie?


My się dzielnie bujamy, raz lepiej, raz troszkę gorzej, ale suma sumarum - znacznie na plus. Pams bardzo się uspokoił, znacznie przyjemniej mi się z nim pracuje ostatnio. Czasem ma jakieś odbicia, ale generalnie robi mi się przyjemny do jazdy koń. Wczoraj skakaliśmy kombinację która zawsze była dla nas porażką szereg na fule z dwóch stacjonat i było nieźle.

Dorwałam wczoraj kogoś kto nagrał mi kilka filmików, więc coś tam wykadrowałam.

Nirv zaraz zostaniesz pożarta za brak kasku 😉
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
16 czerwca 2014 15:17
Nirv schockemohle royal? ładnie układa Ci się pod siodłem. Pod moim się dziwnie zwija i odstaje
ash   Sukces jest koloru blond....
16 czerwca 2014 15:20
junona, czy ja wiem czy pożarta ?! Chyba nikt już nie ma ochoty nawracać ludzi.
Każdy wie, że jazda bez kasku to głupota. Nirv też wie.
Skoro lubi ryzyko to jej sprawa. Mnie jedynie razi promowanie jazdy bez kasku w necie.
No bo wrzucanie takich zdjęć to promowanie wśród innych.
baffinka, Dino jest rewelacyjny w roli profesora, bo ma ciąg do przeszkody.  Siedząc na nim jesteś pewna,  że on chce się znaleźć po drugiej stronie przeszkody. Niestraszne mu rowy,  płotki itp. Do tego jest silny,  więc nawet,  jak nie pasuje, raczej doleci. Natomiast nie jest najprostszy do jazdy płaskiej 😉

Dzionka Kujka, gratulacje udanych zawodów!  Pięknie dziewczyny wyglądałyście!

revoltowiczka., e, niekoniecznie fotografa zasługa ; )

My dziś po treningu,  ja wymiękam po każdym treningu z naszą panią trener,  a młodemu mózg paruje 😉 mądry jest skubaniec, szybko się uczy (i dobrego i złego ofc). Ale generalnie jest mocno na plus.
Dzionka oo Sasek! 😀 Na ile jedziecie?
Ja od jutra do niedzieli a Dzionek az do srody 🙂 Faajnie,  już 3 saskowe tu jesteśmy 🙂! a ty sie nie wybierasz?
Nirv co to za lans bez kasku?  🤬 ale super wyglądacie! i chyba schudłaś?  👀
Dzionka widziałam już w kąciku skoków, gratki  😀
kujka   new better life mode: on
16 czerwca 2014 19:00
maleństwo, Moon, Libella, fin, ash, baffinka, Nirv dzięki wielkie! :kwiatek: Mam nadzieję, że niedługo przestaniemy jedynie wyglądać, jakbyśmy byli profi, ale też zaczniemy robić takie wyniki 😉

milusia, on się zmienia z tygodnia na tydzień, a ja załapuję kolejne szoknięcia. Z resztą myślę, że nikt mnie nie zrozumie pod tym względem tak jak Ty. Też miałaś "niejezdnego" i "trudnego" konia przecież  😀iabeł:

juliadna, Danke 😉 Gilek na wyjazdach jest bardzo grzeczny. Nafukał się troszeczkę, ale bez wypłochów - totalnie pod kontrolą. Tylko że - nie wiem czy to emocje go zjadły, czy (kopne - a nienawidzi) podłoże wciągało, ale nie mogłam go upchnąć. A wiele forumowiczek świadkami - to nie jest koń z tych do pchania. Zwłaszcza teraz! Więc myślę że szczególnie w Lce oberwało nam się za to moje pchanie go do przodu. No ujechać nie mogłam :P

Kasija ojej, ale miło!  😡 Fakt, wolę jeździć niż robić zdjęcia i kupować kolejne szmaty. Ale jak mam takiego PIĘKNEGO konia, to obiecuję pokazywać się częściej!
A na Twoją pannicę nie mogę się napatrzeć  😜 Jeszcze przed chwilą to źrebiątko takie było, a to już półmetek do zajazdki przecież! Raportuj często  😅 BTW ona ma ludzkie oko?

wrzucam jeszcze parę Grilków



a to miał być pośredni, można się śmiać  😁 swoją drogą przekątna w pośrednim, na końcu przekątnej pyk do klusa roboczego i od razu na linię środkową - wcale nie było takie łatwe. Zwłaszcza jak koń zaczyna uczyć się lotnych zmian... na końcu przekątnej. 😉



Scenka zza kulis (z Gila wyszedł ukryty dresiarz  :emota2006098: ):
- Ej kujka, widzisz go? Znowu jakiś paparazzi! Weź go kurde* stąd, bo mu zara przywalę!



*Gil mówi kurde. Serio. Tak jak amnestriowy Duszek nie wymawia R, a Dzionkowy Dzionek się jąka, tak Grillek mówi kurde. Jakby mógł, to by zamówił ochraniacze w trzy paski. Taki chłopak z Pragi, ale serce ma dobre  😂
kujka, ale kurde kurde? ależ on jest urodziwy. Laleczka!

Dzionka, ależ Dzią ambitny! Jest zapas - jest zabawa!

wiecie, że Truflo-Trampek już jakiś czas temu skończył dwa latka? za każdym zdjęciem coraz mniej poznaję "Żubra" 🙂 teraz trochę parszywy okres, ale jako dwa źrebaki z moją roczniaczką - bawią się super. No i zapłaciliśmy połowę za trzeciego ogona, ale to czas na chwalenie się przyjdzie jak zapłacimy drugie pół 😂

kilka stworzonek w obiektywie AleksandyAlicji



jestę andaluzyjskim łogierem:



ślady dawnej pokraczności:


i jako, ze nie mamy rzepaku...:


a toto roczne to miało być "Prawie Zimnokrwiste" 😂


Przepraszam za zaspamowanie zdjęciami :kwiatek:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 czerwca 2014 21:08
kujka, jakie pupsko na drugim! Mniami!


*Gil mówi kurde. Serio. Tak jak amnestriowy Duszek nie wymawia R, a Dzionkowy Dzionek się jąka, tak Grillek mówi kurde. Jakby mógł, to by zamówił ochraniacze w trzy paski. Taki chłopak z Pragi, ale serce ma dobre  😂


No ba! Łoś tak na co dzień mógłby obijać mordy, ale jakby dostał od ukochanej różowy sweterek z gruszką, toby nosił z dumą! 😉
maleństwo, hahaha, dokładnie tak sobie wyobrażam Łosia 😀

Dzionek to właśnie taki jąkający się nerd. Nawet by i może kogoś wyrwał, bo zdolny i ambitny chłopak, no ale co cóż z tego, jak neurotyk nie z tej ziemi 😉

Isabelle, ojooj, jaki kucyk 😍 Boski boski! Pewnie sama masz jeszcze różne myśli, ale powiem ci, że smutno mi już Rudej na twoich fotach nie widzieć 🙁 i też robiłam mojemu dogowi niemieckiemu takie piękne szelki z katara - leżał idealnie 😀

kujka, jak ładnie siedzisz!
Isabelle, kucyk wymiata jak zawsze  😂
Mój pies by go pokochał... domagam się częściej zdjęć!
Isabelle kucyk słodziak  😍 Mam słabość do takich maskotek. Jak kiedyś będę miała wielki dom z wielkim terenem to chyba sobie ze dwa takie sprawię  😉

A jak tam twoje podskoki? Dalej się odbijacie od ziemi? Odwiedź nas kiedyś znów!



Kochana, i to jak! Już prawie osiągnęliśmy wysokość na Brąz a ja przestaję zamykać oczy ze strachu 😁 Powiem więcej -  wsiadłam ostanio pierwszy raz na pewnego konia i na pierwszej jeździe dokonałam kilku mini podsoków - tu już zamykając oczy ze strachu, ale cóż... 😡 Ogólnie zaczynam znów odczuwać frajdę ze skoków, choć skoczek to ze mnie nigdy nie będzie.

A w odwiedziny bardzo chętnie - mów tylko kiedy  🙂

Dzionka niestety nie, miałam jechać ale trener nakazał zostać w W-wie 🙁 miłego odpoczynku, w Sasku najlepiej! 😀
Isabelle cudny Żubrzyk  😍
Libella Dzięki 🙂 No jak na kaczkę to faktycznie ładna wyszła 😁
ash dzięki :kwiatek:

bafinka a mi się taki klasyki bardzo podobają. Szkoda,że już tak mało się takich zestawów widzi na zawodach.  Czerwień też dobry pomysł. Ooo! Albo bordo 😀
Dzięki 🙂 No ogrnięte konisko mi się trafiło 😀
Nirv dzięki :kwiatek: Ty i Pamsik strasznie się na plus zmieniliście 🙂 Ile on ma w ogóle teraz lat?

kujka No mam nadzieję,że to nie tylko obiecanki cacanki 😉 Gilek taki  ładny aż miłoże w końcu tu zagościł  częsciej na zdjęciachw kąciku. Ostatnie zdjęcie i podpis hahhaa no padłam.
No szybko czas leci mówią ,że widać po dzieciach 😉 No to właśnie widze po moim końskim dziecku 😉 Tak ma ludzkie oko. Przez to wygląda na bystrą 😁 No ja też się osttnio na nią napatrzeć nie mogę. WYrobiło się konisko ostatnmi czasy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się