Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

ja znalazłam foty w ciąży w 7 miesiącu - a wyglądam jak dzień przed porodem - mega wielki, gigantyczny korbol
Ależ śliczne te ciążowe brzuszki!  😍 Z jednej strony sama tęsknie za swoim brzuszkiem a z drugiej już bym chciała żeby znowu był taki piękny i płaski jak przed ciążą... Wczoraj zrobiliśmy pierwsze podejście do ćwiczeń i okazuje się, że tradycyjnych brzuszków nie zrobię bo kość ogonowa mi ciągle przeszkadza - po porodzie jest wystająca. Nie widać tego gołym okiem w ogóle ale jak się położyłam to poczułam, że mam tam twardą gulę. Na szczęście mam dostać pakiet ćwiczeń na brzuch w innej pozycji niż te klasyczne 🙂


leosky - też zaliczyłam kilka wtop ubraniowych bo biust mi skoczył z 30d na 30f i ciągle nie mogę się przyzwyczaić, że S to już nie mój rozmiar. Nie mówiąc o tym, że połowa starych bluzek przez te cycki na mnie nie wchodzi.
pani myk - jaką ma śliczną czuprynkę! no niesamowicie wygląda 🙂
lilliana - śliczne maleństwo  💘

A tu mój pączek, 7tyg - 5,5kg  😎
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 czerwca 2014 15:11
Liliana - o, jakie cudeńko!

Idrilla, faktycznie przypakował. I strasznie do taty podobny 🙂

Laski, jesteście laski 🙂 No i fajnie.

A my właśnie po kontroli, mały kaban w 3 tygodnie przytył z 1335 na 1955g, wierciła się, niezadowolona z głowicy ultrasonografu, ale widzieliśmy ją, mamy zdjęcie buzi (tzn ust i noska) i ładna jest skubana <3. Ja już 11kg do przodu, ale poza tym kwitnąco. doktor kontent - czego chcieć więcej (no, może wakacji, które mam już od środy, juhu!)
Seksta   brumby drover !
16 czerwca 2014 15:13
idrilla miedzy naszymi bobasami sa 2 tyg roznjcya Twój wydaje mi się taaaaki wielki 😉 Wojtek dobil właśnie do 4kg- w dwa tyg przytyl 600g, zarloczek 😉



A i byliśmy w zeszłym tygodniu na sesji zdjeciowej- czekam na obrobione foty, będzie fajna pamiątka 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 czerwca 2014 15:17
Jakie dzieciaczki! 😍

Ja nie mogę brzuszków oglądać. No nie mogę. Zaraz nabieram ochoty na drugie dziecko... 😵 Na szczęście jak sobie przypomnę, że jedno wymagające całej uwagi już mam i ile zachodu jest przy większej ilości niż 1 to szybko mi przechodzi 😎
Ale chyba coś mi się naprawdę z hormonami dzieje, bo coraz częściej mnie to łapie 🤔wirek:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 czerwca 2014 15:18
Seksta, jak on... poważnie wygląda! Jak już taki chłopczyk, a nie oses 🙂
Seksta   brumby drover !
16 czerwca 2014 15:21
maleństwo to zdjęcie sprzed tygodnia jak miał miesiąc i dla mnie też wygląda jak jakiś poważny gość :P z kolei jak płacze to jest z niego taki typowy, biedny, oses 😉
maleństwo - O to pierwsza opinia do kogo jest podobny bo rodzina ciągle nie może ocenić 🙂
seksta - piękny Wojtula! Zazdroszczę sesji, cudna pamiątka. My nawet nie mamy aparatu, wszystko z telefonu... No a Grzesiek jest spory, ten dresik biały rozmiar 68, praktycznie przeskoczył 62 dlatego tym bardziej stwierdzam, że nie warto mieć tyle ubranek przed narodzinami bo może się okazać, że na niektóre to sobie tylko na półce popatrzymy ;p

Mazia   wolność przede wszystkim
16 czerwca 2014 15:42
Idrilla moja teraz waży 5,5 kg, a jest starsza od Twojego o prawie 2 m-ce!!!
Seksta   brumby drover !
16 czerwca 2014 16:06
Idrilla wow! 68?! Mój nadal 56 i nawet mniejsze na 53 cm :P ale masz dużego mężczyznę 😉

Najwięcej zdjęć robię telefonem, aparatu zapominam wyciągnąć więc sesja to był dobry pomysł także polecam, warto 🙂
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
16 czerwca 2014 16:20
właśnie kupiłam basen stelażowy 4m na 2m i będę sobie hipciem 🙂 jupi!
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 czerwca 2014 17:13
Olesniczanka haha Twój filmik poprawił mi humor ! Ale się uśmiałam !
CzarownicaSa bo czasami właśnie tak jest, że ciężko się dogadać z własnym dzieckiem .. ja pamiętam jak moja siostrzenica coś tam mi próbowała przekazać a ja główkowałam, pytałam ... w efekcie doprowadziłam ją do takiego płaczu , że aż miałam wyrzuty sumienia  😎
Diakon'ka ale jesteś laska  😍
Liliana.Ishi śliczna kruszynka !!! Na pewno będzie wszystko dobrze !
leosky później będzie jeszcze bardziej pukać  😁 i ciesz się z cyca - ja ze swojego się bardzo cieszę  😁
Agnieszka oj tak - coś w tym jest  😉 .. jak będzie chciał nosić spódniczki i kokardki we włosach to będę się martwić  😁 haha Życzę miłego wypoczynku !
slojma oj... biedna jestem z tą alergią ! Oby coś wymyślili  :przytul:
Kurczak jak to brzuch bez głowy  😀 ?? dawaj głowę ! haha btw. Twoje zdjęcie profilowe z boku też nie ma głowy  🤣
Idrilla niezły z Niego pączuś  🤣 kawał chłopaczka ! A Ty jak zwykle ślicznie wyglądasz - i taka uśmiechnięta  🙂 muszę zacząć czerpać od Ciebie tą pozytywną energię !
maleństwo eeee to Kalina nieźle przypakowała ! Ja mam już na plusie 12 kg  😉
Seksta śliczny Wojtek ! I na serio wygląda na dużo starszego

a ja mam mordkę chomikową ... niestety trzeba było usunąć korzenie. Boli jak cholera , łykam apap no i jeszcze ratują mnie zimne kompresy na gębę .
Więc oficjalnie jestem szczerbata  🙄 i nie mogę się teraz uśmiechać ...
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
16 czerwca 2014 17:16
Idrilla, kawał chłopa 😀
maleństwo, sama wyglądasz super, mimo tego, że lada chwila będziesz rodzić.
Seksta, koniecznie się pochwal jak już będziesz miała zdjęcia 🙂
CzarownicaSa, może jednak się skusisz? 😉
zduśka hahaha faktycznie profilowe też z uciętą głową  🤣 Kurczak obiecuje, że ciążowy dziób też pokaże 😉
Co do zęba, to za chwilę będziesz na pewno miała nowy, ładny ząbek i nigdy nie będziesz się musiała martwić, że będzie Cię bolał.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 czerwca 2014 18:00
Idrilla, o masz, jestem w czymś pierwsza :p Ale wiesz, to tylko po kilku zdjęciach, zarówno Grzesia, jak i jego taty - więc mogę się mylić 😉

zduśka, my w ogóle równo idziemy z tym tyciem 😉 A Młoda, to aż się zdziwiłam, że tyle przybrała, no ale ponoć prawidłowo. Ogółem jest szczuplutka, wg słów doktora.

Kurczak, oj oj, jakie lada chwila, jeszcze caaaałe 7 tygodni! Toć ja łóżeczka ani wózka ni mam! 😉
A wiec i ja dołączam do wątku ponownie z nietypowym pytaniem w którym tygodniu wasz gin po usg mógł potwierdzić ciążę w środę 4.06 bhcg 46 w  piątek 126.3 we wtorek 10.6  na usg niby plamka jest ale to za szybko by potwierdzić  test ciążowe dodatnie z moczu  11.06 Pozytywny😉 om 10.05 cykle 30dniowe
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
16 czerwca 2014 18:31
olcia86, pewnie możemy Ci pogratulować 😉 U mnie bodajże w 6-7 tygodniu na USG było już widać wyraźny pęcherzyk. W 4-5 tygodniu była jedynie maleńka plamka, która według lekarza mogła być również kroplą krwi.

maleństwo, hihi to Ty lepiej śmigaj na zakupy, bo 7 tygodni zleci pewnie tak szybko jakby to było 7 dni 😀
Kurczak wtw, zduska dziękuję :kwiatek: jako jedyne docenilyscie prawdziwy talent,ale jak moeia talent obroni się sam heh 😂 nie wiemy jedynie na co zacząć oszczedzac- lekcje śpiewu czy tańca 🙄
Ale wy lachony ciezarowki!  Mnie w 7 mcu pytali czy bliźniaki,a ogólnie przytylam ok15 kg Ale brzuchol miałam gigantyczny! Przed samym porodem 120cm w pasie,a ja mam160cm więc no...kuleczka 😂
olcia86, też poszłam na usg za szybko 4-5 tydzień. I lekarz mnie postraszył że to ciąza pozamaciczna, skierował na badania bety przez 2 dni, a za tydzień poszłam na usg i wszystko dobrze było widać. Najlepiej chodzić nie szybciej, niż 6 tydzień, nawet gdzieś czytałam, że najlepiej w 8 tygodniu.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 czerwca 2014 18:58
Kurczak odpowiem Ci "internetowo": nope, nope, nope....
Kocham moje dziecie ponad zycie, jednak teraz mam radoche z tego, ze robi sie samodzielna i mam wiecej swobody. Musze najpierw dojrzec do tej decyzji 😉 jeszcze za mloda gowniara jestem, brak mi cierpliwosci i ogarniecia 😉
Czyli teraz iść w środę czy poczekać jeszcze tydzień?
Kenna a jakie miałaś bhcg? Pamiętasz może?ja nadal jestem w szoku,że tak szybko się udało😉)mega się cieszę
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
16 czerwca 2014 19:57
olcia86, dla pewności ja bym na Twoim miejscu poczekała jeszcze tydzień.
CzarownicaSa, hihi skopiuje sobie Twój post i odpiszę na niego za rok. Ciekawe jakie wtedy będę miała zdanie na ten temat 😉
Ale ja taka niecierpliwa🙁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
16 czerwca 2014 20:05
Ja to w pełni rozumiem 🙂 Na pierwsze USG poszłam mimo, że lekarz zdecydowanie mi odradzał, bo mówił, że najprawdopodobniej niczego i tak nie zobaczymy i... miał rację 🙂
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
16 czerwca 2014 20:35
Co Wy wiecie o dużych brzuchach?😉
[img]<a href=http://zapodaj.net/f3da9acbd54f7.jpg.html>CAM00558.jpg</a>[img]
Dzieciaki wszystkie śliczne🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 czerwca 2014 20:56
Kurczak, jak męża zmobilizuję i będzie miał dość pytania "to co, jedziemy po łóżeczko?", to się pojedzie... Póki co uważa, ze wciąż za wcześnie :p

Aaaa, dlaczego ja się dopiero teraz dowiaduję, że na ostatniej wizycie jeszcze w pupsku grzebią na jakiegoś paciorkowca? Błeee!!!

Nord, nie widać zdjęcia 🙁
Liliana.Ishi, Cieszę się, że jest tak 😍
Słodka kruszynka! 😀
Więc Anisa? Powiesz coś o tym niespotykanym imieniu? Skąd pochodzi i czy coś oznacza? 🙂

Hela jest przecudna z tą czarną czupryną! 😀
No i brzuszki przepiękne. Róbcie sobie zdjęcia, ja żałuję, że mam tylko kilka brzuchowych, a to był raczej pierwszy i ostatni raz. 😉

Gratulacje dla olci86! :kwiatek:

Filmik z Olkiem obejrzę jak się dorwę do laptoka.

No a nasz Gabik od wczoraj mówi na siebie BIBAK. 😁 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 czerwca 2014 20:59
Maleństwo skąd Ty to wiesz? 😲 Ja nic takiego nie miałam 😲

Kurczak cóż 😁 Nie będę kłamać, bo po co? 😉 Odzyskuję teraz "wolność", to tylko dołek bym pod sobą wykopała kolejną ciążą 😁 Nie wiem, czy kiedyś się zdecyduję. Zobaczymy, co hormony za parę lat powiedzą 😎
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 czerwca 2014 21:02
CzarownicaSa, od lekarza, w odpowiedzi na pytanie, co to są te dwie ostatnie wolne rubryczki w karcie ciąży. Teraz doczytałam w necie i faktycznie się pobiera, coby przy porodzie nie zarazić bobasa 9a jeśli masz paciorkowca, to dostajesz jakąś kroplówę). Błeee po raz wtóry 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 czerwca 2014 21:03
[s] Nie no ja miałam badanie na paciorkowca(a przynajmniej tak mi się wydaje) ale nie miałam żadnego "tylnego" badania 😲[/s]
A może i nie miałam? 🤔 Bo przecież z góry była założona cesarka, więc dziecko nie miałoby niejako kontaktu z paciorkowcem. A przynajmniej coś takiego kojarzę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się