Forumowe koszulki - lista

emptyline   Big Milk Straciatella
04 czerwca 2014 07:26
kadyksowa, Adiccted To też już ma taką bluzę
Ktoś nam chyba pomysł gwizdnął http://kup-koszulke.cupsell.pl/produkt/706842-Ride-On.html . Mam nadzieje że mody nie uznają tego jako reklamę
papugi 😉 nasza musi byc lepsza logo re-volty i ride horses
No, ja taki projekt nalegam by był na koszulce krzyzaku 😉
ja bym polo wolała 🙂
anil22 każdy indywidualnie wybierze sobie co chce tak jak ostatnio  😉
No ale w końcu jakieś działania są podjęte ? Można u kogoś już coś zamówić, ktoś to do kupy ogarnął ?
JA czekam na wzory  cały czas...
Mi się podoba ten co ceffyl wymyśliła. 47 strona. Chciałabym żeby taki był.
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
15 czerwca 2014 00:15
dzięki dar za opinie 😉

ostatnio jakos mnie zycie nie rozpieszczało czasem wolnym, więc zniknęłam z tematu, mam jeszcze jedną propozycję neutralną 😉
co do "keep calm" i podziału na skoczków/ujeżdżeniowców itp to przyznam, że kiepsko z czasem, a ja te koniki rysuje nie odtwarzam, więc nie obiecuję tym co pytali

A może forumowe torby eko  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 czerwca 2014 07:37
tak wogołe to logo bardzo ale to bardzo mi się podoba, fajnie się będzie prezentowało 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
16 czerwca 2014 12:26
ceffyl, super to logo 🙂
Jeśli ja miałabym wybierać to wybrałabym samo logo bez keep calm itd.
ja bym chciała z przodu keep calm a z tylu logo
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
17 czerwca 2014 21:13
emptyline  dziękuję  :kwiatek:

samo logo mogę przekazać w formie wektorowej osobie, która docelowo zajmie się realizacją i będzie mi bardzo miło jeśli się akurat na to zdecydujecie 🙂
ja planuję stworzyć sobie czapkę z daszkiem  🤣 
Mi się podoba pomys ceffyl z 48 strony z koniem nad keep calm 🙂
A można prosić bez tych żółtych kresek na koniu?  chyba byłoby lepiej.
emptyline   Big Milk Straciatella
18 czerwca 2014 07:48
Słuchajcie, uważam, że to już zaczyna być przegięcie, temu kreski przeszkadzają, innemu logo, innemu napis. Trzeba coś wybrać po prostu, może zróbmy ankietę? Bo tak to nigdy tych koszulek nie będzie. 🙂
Ja proszę jedynie o usuniecie kreski na pysku konia i przed paskiem. Nie wiem jaki masz problem ale przecież bez sensu coś poprawiać bo koszulki nie będzie..  🙄
Doceniam projekty ceffyl ale wydaje mi się ze ładniej będzie bez tych dwóch kresek. Koniec kropka. Jezu kochany, juz jakiś problem.
ja wpadłam jeszcze na pomysł ogladając katalog Kramera equestrian society http://www.kraemer-pferdesport.de/Felix-Buehler-Poloshirt-Linda.htm?websale8=kraemer-pferdesport&pi=651518&ci=251938

mozna by taki napis i pod spodem re-volta. albo napis z przodu a z tyłu re-volta team. Cos jak na tej koszulce co wy na to? jakies logo?
koszulka od dar i logo czarne (całe) od ceffyl i jestem w niebie!  😍 😅 💃
Thymos,  dokładnie tak to widzę i ja 😉
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
03 sierpnia 2014 22:25
dziękuję za uznanie  😁  serio  :kwiatek:
ja akurat te kreski lubię, ale decyzja należy do Was, co będzie trzeba to się przerobi  😀
widzę, że temat wraz z upałami przysnął nieco, ale czekam na konkretne postanowienia

a czy ktoś może to wrzucić tutaj wszystko razem jakby to miało wygladać??
Według mnie projekt bez kresek będzie lepszy ale jeśli nikt więcej taj nie myśli to jestem za tym by każde logo ceffyl przeszło na koszulki 😉
Właśnie,a gdzie i kiedy będzie można takie koszulki zamówić?
Lipa, bo przecichlo a tyle chętnych było
Jestem za tym, żebyś ceffyl wszystko zorganizowała, bo to Twój projekt ma największe powodzenie jednak 😉
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
16 października 2014 22:42
dar  bardzo dziękuję Tobie i wszystkim, którzy pochwalili moje prace  :kwiatek:

realnie byłabym w stanie zająć się tematem dopiero po nowym roku, bo teraz mój czas jest ograniczony przez rehabilitację siwego i wolne chwile na prace graficzne skupione są na dorobieniu pieniędzy na dojazdy i dodatkowy sprzęt  🙄

ale nie mówię nie i jestem skłonna do tematu powrócić jeśli tylko będzie zapotrzebowanie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się