Olsztyńscy voltowicze

Przypominam o naszych zawodach i zapraszam do zgłaszania się 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
19 maja 2014 08:45
Czy mamy kogoś stojącego w stadninie Ferensteinów? Mam głupie pytanie, a nawet kilka 🙂

Ewentualnie kogoś kto spędzał tam wakacje?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 maja 2014 19:24
hanexxx
Nie wiem, czy jeszcze potrzebujesz tej wiedzy, ale stoisko Vipery jest w Carrefourze http://www.vipera.com.pl/pl/index.php?id=viperastore
Czy mamy kogoś stojącego w stadninie Ferensteinów? Mam głupie pytanie, a nawet kilka 🙂

Ewentualnie kogoś kto spędzał tam wakacje?

Znam dziewczynę , która trzymała tam swojego konia. Mogę ją spytać o to co chcesz wiedzieć?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
19 maja 2014 20:53
kaloe, będę bardzo wdzięczna, o ile to nie będzie dla Ciebie jakiś duży problem. Poleciało PW
Szukam konia do dzierżawy z możliwością przeniesienia do Robsonów. Więcej informacji na pw.
Wiecie, czy w komisie w Tomaszkowie są szczotki Magic Brush?
w arcusie sa tanie
Niestety nie mogę tam dojechać, mogę tylko w Tomaszkowie i Equi - Poincie.  🙁
ktoś się melduje na zawodach u Robsona 31.05-01.06?
mils   ig: milen.ju
27 maja 2014 21:18
Pytanko! Ma ktoś do pożyczenia ma 1-2 jazdy wielokrążek, ale z jednym kółkiem, natomiast cieńszy niż 20mm?
Hej wiem ,że przybysze ale szukam dobrego kowala , przeszukałam wątek są informacji je ale brak kontaktów, czy mogę prosić o namiary na PW ?
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
29 maja 2014 20:43
http://www.podkuwacz-koni.pl/ Strona internetowa p. Tomasza Patyny. 😉
EDIT:
Mam zaszczyt zaprosić Was na zawody ujeżdżeniowe (Gospodarstwo Agroturystyczne "Makowa Stajnia"😉 należące do cyklu Małej Ligii Stowarzyszenie "Z kopyta przez Warmię i Mazury"😉. Konkursy odbywają się w 3 kategoriach wiekowych:
1. do 11 lat -> Konkurs L1 (http://www.pzj.pl/sites/default/files/plikoteka/l_1_2013.pdf)
2. do 15 lat -> Konkurs L10R (http://www.pzj.pl/sites/default/files/plikoteka/l_10_r_2013.pdf)
3. Powyżej 15 lat -> Konkurs L4 (http://www.pzj.pl/sites/default/files/plikoteka/l_4_2013.pdf)

- Jedna osoba może pokonać 2 raz przejazd, ale TYLKO lepsza ocena będzie dekorowana.
- Zawodnik może pokonać maxymalnie 3 razy dowolny program.
- Każdy może startować w dowolnym konkursie i będzie dekorowany, ale jeźdźcom ligowym punkty do puli ogólnej będą przysługiwane w swojej klasie wiekowej.
- TYLKO jeźdźcy ligowy będą klasyfikowani w swojej grupie wiekowej.
- STRÓJ: Jasne bryczesy i koszula + ciemna marynarka sweterek itp.+ nakrycie głowy w postaci kasku.
- Pisemne wyrażenie zgody, przez rodziców, na udział w zawodach osób niepełnoletnich.


WPISOWE: 30 zł od osoby
STARTOWE: 10 zł za wybrany program
BOKS: 10 zł (liczba ograniczona, więc prosimy o wcześniejszą rezerwację)
TELEFON KONTAKTOWY: 604-792-016 (Olga Nowicka)

Wszelkie pytania możecie zadawać na wydarzeniu lub telefonicznie.

Liczymy na wysoką frekwencję!
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
10 czerwca 2014 21:28
Może ktoś polecić dobrego weta od nóg co by zrobił prześwietlenie i ew. USG i nie przedziurawił przy tym kieszeni?  🙇
.
Poszukuje jeszcze dobrego i taniego rymarza z mazur najlepiej 🙂
mam do Was pytanie 😉 czy w Olsztynie są gdzieś do kupienia buty firmy Crocs?  :kwiatek: w HD, nie ma ich przypadkiem?  :kwiatek:
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
13 czerwca 2014 11:55
glanek dzięki
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
13 czerwca 2014 21:14
hanexxx w lidlu raz były klapki Crocs'y po 75 zł
hanexxx, na sto procent są w HD w alfie 🙂
ircia2 chodzi mi o takie jedne sandały 😉
**Ola** tak myślałam 😉
Czy istnieje w okolicach Olsztyna stajnia z dobrymi warunkami do treningu? Przede wszystkim z profesjonalnym, zadbanym podlozem, sensowna opieka i ew padokowaniem koni w pojedynke?
Interesuja mnie zachodnio-polnocne obrzeza: Lukta, Morag, Milakowo, Dobre Miasto, Jonkowo. Moj punk wypadowy to Klobia.

Jak wyglada kwestia podloza, ceny i dostepnosci boksow u Robsona? Niestety to az 50 km drogi.
Moze jestescie w stanie cos podpowiedziec :kwiatek:?
odpowiedz brzmi: NIE.
Odpowiedź brzmi TAK. Pelnik może być? Zapraszam na priv.
o to ja tez poprosze o namiary - zwłaszcza jeśli jest hala i profesjonalne podłoże
Hali niestety się jeszcze nie dorobiłam. Ale podłoża i wybiegów dla koni można tu pozazdrościć. Podłoże placu trawiasto piaszczyste, bardzo przepuszczalne, zero błota, równe, ani za twarde, ani za miękkie, komplet przeszkód. Wybiegi dla koni trawiaste, każdy ogrodzony na trzy taśmy z pastuchem. Przy samym lesie i rezerwacie, więc bezpośredni dostęp do terenów też jest jest. Mam wolny jeden boks angielski (drugi będzie wykończony dopiero za jakiś czas) i dwa duże boksy w pomieszczeniu.
W Pacółtowie jest profesjonalny ośrodek, ale niestety kawałek z Olsztyna jest  :/
Pacołtowo super,warunki ale od,Olsztyna 40km, wyjazd na Warszawę. Nie znam,ceny pensjonatu ale na,pewno nie będzie mała 😉 za dobre warunki się dobrze płaci 😉
"u mnie" są dobre warunki, hala, padoku,plac,przeszkody, cena 450zl. Ale kawałek drogi,-43km , stajnia pod,szczytnem.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 czerwca 2014 13:15
***allexandra***- Kobyłocha?

Czy oprócz Kierzbunia można gdzieś w okolicy Olsztyna zdawać Srebrną Odznakę PZJ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się