Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Aszra, bergo już chyba 2. raz wrzuca jakieś pojedyncze stuki za 35 zł. I oczywiście szybko znikają ;]
Aszra obserwuj, ja ostatnio byłam 3 razy pod rząd na stronie i były... Może ktoś inny z wątku zamówił i nie napisał 😀.
a to psikus  😁 dzięki  😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 czerwca 2014 05:44
W Equishopie promocja na kaski Samshield model shadow mat w trzech kolorach za 1470
Ja bym chętnie kupił zimowe męskie bryczesy. Jak zacznę szukać teraz, to może przed zimą zdążę 😉
W Hooks Europe do jutra bezpłatna wysyłka.
dziewczyny w bergo promocje na oficerki hippiki 🙂
tereska dziękuję  :kwiatek: A stosowałaś kiedyś te otręby?

Nie, dopiero zamierzam 😉
Ktoś wie, gdzie mogę dostać veredus bio repel gel?
znalazłam tylko w jednym sklepie za 59zł, był w Jhorse za 49zł ale już się zmył 🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
22 czerwca 2014 18:22
Time, nie jest dopuszczony (najprawdopodobniej ciągle) do sprzedaży w PL, więc nowych dostaw raczej nie będzie.
seriooo?
a dlaczego, wiadomo?
emptyline   Big Milk Straciatella
22 czerwca 2014 23:23
Time, nowe przepisy, nie wiem dokładnie, ale 3/4 środków nie jest dostępnych.
anetakajper   Dolata i spółka
23 czerwca 2014 09:03
A ktoś zamawia z hooksa  i można się podłączyć?  :kwiatek:
wiecie może gdzie kupię łańcuszek do prezenterki?
sklep Lagat odpada!
Q. tutaj, ale promocją bym tego nie nazwała: http://sklepgidran.pl/pl/c/PREZENTERKI-I-AKCESORIA/174
Dziewczyny wiecie gdzie sprzedają a może robia na zamówienie naklejki na samochód ?  konkretnie szukam naklejki z fryzem - nie mogę nigdzie sie dopatrzeć  może źle szukam  😕
Anettt, kiedyś widzialm na allegro...
ale mozesz taką zamówić (także drukowane np zdjecie na folii, a nei tylko wycięte czy czarny kształt) w kazdej praktycznie firmie zajmującej się reklamą. szczególnie oklejaniem samochodów. szukaj pod hasłem folia, ploter (to maszyna do wycinania). ja czesto zamawiam plakaty czy naklejki wszelakie wlasie w firmie od reklam
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 czerwca 2014 13:40
z facebook'a  😉 sklep koński swiat

Wielka promocja przedwakacyjna!!!
Przez najbliższe 3 dni (25, 26, 27 czerwca) wszystkie bluzy, kurtki oraz bryczesy z kolekcji wiosna/lato 2014 będą tańsze aż o 20%!!!
Zapraszamy do mierzenia do naszych sklepów stacjonarnych oraz na www.konskiswiat.pl
Na pasikoniku wyprzedaż z busse -20% ,aż się zaczęłam zastanawiać nad bryczesami. Ciekawe czy fajne jakościowo i uzytkowo..
drabcio, ja wcześniej kupiłam podobne do tych za ok 200 zł. Do codziennej jazdy bardzo przyjemne, miękkie, ale nie sądzę aby były super trwałe ze względu na miękką bawełnę. Cena nie jest wysoka, więc jako extra portki - w/g mnie są OK.
Czy ktoś wie czy są jakieś promocje na sztylpy skórzane oficerkowe?
Ma ktoś może kupon rabatowy do konik.com i nie jest mu potrzebny? Byłabym bardzo wdzięczna  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
26 czerwca 2014 16:04
W koniku do 29 czerwca -14% na odzież jeździecką, kaski, sztylpy i sztyblety 🙂
gdyby ktoś chciałmam -10% do konika 🙂
Ja też mam do konika - z fejsbuka 😎 Ale nie będę tajemnicy robić: 45380st, -10% do 10 lipca.
Umie ktoś znaleźć do kiedy ta promocja w hooksie? Bo chcę zamówić na początku tygodnia a nie wiem czy nie będzie za późno .. 🙁
arlyn, do czasu, aż się produkty sprzedadza 😉 także myśle, że spokojnie na początku tygodnia jeszcze beda 🙂
wie ktoś gdzie dostanę tanio gelpad kieffera???
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się