Sesja/Studia i t d ;)

Nesca92, nauczysz się! Ja mam 7 dni na naukę farmy (no dobra, teraz już tylko 3 😁 ) i ciągle mam nadzieję to zdać!
Dziewczyny mobilizacja!
A tam, wiadomo, że wrzesień to nie koniec świata, marzyłam raczej o świętym spokoju i długich wakacjach, ale wypadki chodzą po ludziach 🙂 Grunt, to żebym w ogóle mogła ten egzamin z histologii pisać, bo odgrażają się nam, że nie dostaniemy III terminu na niezaliczone kolokwia, a ja mam poważne obawy przed jutrzejszą poprawą. To pierwszy rok nowej prowadzącej jako "katedralnej guru" i sami otwarcie się przyznają, że nie ogarniają, jak powinni pracować, a wydaje mi się, że jeżeli 90% roku ma niezaliczone przynajmniej 1 kolokwium, to coś jest na rzeczy i nie jest to tylko lenistwo studentów... 🤔
kucyk Ooo, to mój przyjaciel z Tobą studiuje w takim razie! Szczerze współczuje zaliczeń do prawie połowy lipca, jeśli dobrze pamiętam. No i ogólnie całej Waszej histologii, bo z opowieści wiem, że łatwo nie jest 😉

Zostały mi jeszcze 2 najgorsze tematy - pokarmowy i zmysły. Dziś mam zamiar je skończyć, jutro zdanie szkiełek i będę jeszcze trzaskać testy. O ile się zmuszę, bo już jestem jedną nogą na wakacjach... Ucząc się tego shitu bardzo tęsknię za anatomią 😂
kucyk, to prawda, prof. Sysa trzymał to wszystko jakoś w porządku i ładzie. Zresztą mój rocznik jeszcze się załapał i na prof. Sysę i prof. Kobrynia a uważam, że dużo na tym zyskaliśmy. Prof. Kobryń z anatomii prowadził takie wykłady, że z nich wynosiłam całą wiedze, a w życiu nam nie puścił żadnego slajdu z żadnej prezentacji multimedialnej! Nie ma już takich prowadzących 😉 - tzn ja w dalszym toku studiów się nie spotkałam.
kucyk, mówisz o prof. Duszewskiej? 😀

Cricetidae, a co z prof. Sysą? Słyszałam że jest na emeryturze już ale często go widzę w 24 i tak sie zastanawiam co on robi 😉
Cricetidae, tak też słyszałam, znajoma z roku wyżej bardzo go sobie ceniła, fakt, mówiła, że do kolokwiów trzeba się przykładać, bo można powalczyć o zerówkę, ale ogólnie bardziej straszyła mnie anatomią. A teraz? Anatomię chętnie zdawałabym i 10 razy, a ten syf mnie przerasta. Ale nie ma co marudzić, mam jeszcze jakieś osiem godzin na ogarnięcie tego kolosa 🏇

Mo B., kto? 🙂 Możesz dać znać w prywatnej wiadomości, bo mężczyźni to u nas raczej towar deficytowy, może znam 🙂
edit. kotlet, taaak 😉 Prof. Sysa toeretycznie jest na emeryturze, ale prowadził nam wykłady z genetyki.
Niby jest na emeryturze, ale jak widać nie może się rozstać z katedrą 😉 Właściwie to nie wiem, czemu on przeszedł na emeryturę... Wątpię, żeby mu się podobały nowe rządy :P

No cóż, ja po pracy idę się zdrzemnąć, a potem siadam do toksykologii, bo egzamin już jutro, będzie się działo 😀
robakt   Liczy się jutro.
22 czerwca 2014 20:22
Chemia żałośnie, ale zaliczona, jest 3 na koniec, na głowie została fizyka i kartkówka z matmy, coraz lżej na sercu  😅
Proszę o kciuki jutro o 14 :kwiatek:
Weterynaria sądowa. Nie lubię przedmiotów prawniczych. Dla mnie to jeden wielki bełkot 😵
Man naukową niemoc. Już mi nawet obojętne czy to jutro adam czy nie. Wrzesień to spoko opcja. Chcę do domu.
dostałam kopa (względnego) do nauki. Godzinę temu. Teraz łapie mnie senność. Jak żyć 🙄?
Horsiaa, pozdrawiam z prawa!  😁 trzymam kciuki za vetę sądową!

Ja błagam o kciuki od 12.30 - ostatni exam tej sesji.

flygirl, łączę się w bólu. Ja już wczoraj pod wieczór wymiękłam i w ramach nauki do examu oglądałam "Suits". Prawnicze? Prawnicze!

edit: nie mogę uwalić, nie mogę uwalić, nie mogę uwalić..nie mam na to siły  🤔
Gavi, trzymam kciuki! Z czego piszesz? 😉

Ja już ciesze się wakacjami. Czekam tylko na wyniki z admina. Całe szczęście przebrnęłam przez karne  😅  jest całkiem spora szansa na wolny wrzesień  💃
Carmen, z admina właśnie xD
Jak ustawy kocham, to część wykładowa to dla mnie masakra.

Ja akurat fanką karnego jestem, zerówki i te sprawy. Do admina też za wiele nie mam, ale te wywody teoretyczne o zasadach, szkołach, jednej definicji w 10 wersjach wg. 15 autorów..-no nie moje klimaty 🤔
robakt   Liczy się jutro.
23 czerwca 2014 08:43
Bardzo proszę o kciuki o 14  :kwiatek:
Co sesja voltowe kciuki potrafią zdziałać cuda, oby i tym razem tak było! :kwiatek:
Trzymam dziś za wszystkich i poproszę dla mnie o 14.30 !
Jak nie wyląduję przez najbliższe 2 tyg w wariatkowie to będzie dobrze.  😵
Ja poproszę na 12, zeby stał się cud.
Mam teraz czas, więc trzymam za wszystkich kciuki 😀
Zdałam dwa egzaminy  😅  Patofizjo 4,0 immunologia 4,5 i aż chce się żyć. Także pełna optymizmu wracam do mikrobów. 
I oczywiście trzymam mocne kciuki za piszące dzisiaj jakieś egzaminy/zaliczenia 🙂
Też trzymam kciuki 😅

A dzisiaj dalej siedzę nad bazami, mam nadzieję skończyć robienie notatek, przerabianie pytań i uzupełnianie wiadomości, żeby przez wtorek i środę już tylko powtarzać i utrwalać. A co z tego planu wyjdzie, to zobaczymy...
Gavi, noo.. nie jest to zbyt ciekawa materia  🤣 przy tych definicjach wszystkie kończyny opadają  😂 ale będzie dobrze!  :kwiatek:

Jutro zapisy na fakultety. Kocham ten usosowy wyścig szczurów  😫
galopada_   małoPolskie ;)
23 czerwca 2014 11:02
immuny na 4,5  🏇
Gratuluje wszystkim zdanych egzaminów! 😀

Ja jestem po egzaminie z dinozarłów i innych skamieniałości i myślę że będzie spoko, sporo pytań mi się powtórzyło. Zdrobiłam kilka głupich błędów ale z 37pyt na bank ze 25 mam dobrze.  😀 Czekam jeszcze na wyniki bioróżnorodności i oceny końcowe z cudownego przedmiotu jakim jest etyka. 🙄
o matulu, zdałam egzamin teoretyczny z anatomii 😅 🏇 😵 ja kiedyś osiwieję przez te studia!
Teraz cisnę do praktycznego, a jutro zajrzę pierwszy raz w Zabla przed środowym egzaminem z histologii 😂
Gratuluję wszystkim  😀
Chemia fizyczna na 4  😎 Tak przyjemnego i logicznego testu z czegokolwiek to zakład chemii dawno nie wypuścił, chyba się panie skapnęły że trochę przesadzają w swoich pomysłach na pytania ^^

Jeszcze tylko analityczna w piątek i wakacje 😜
A ja jestem załamana.
Nic mi się w tej sesji nie wiedzie po mojej myśli.
Albo coś ze mną jest nie tak, albo z tą uczelnią, bo ta domniemana banalność egzaminów jest jakaś dziwna. Wolę nie wiedzieć jakie to by były te trudne. Chyba pytania o liczbę przecinków w wykładach.  🤔wirek:
Pójdę nawet na kolanach do Częstochowy, ale chcę 3!  😵
robakt   Liczy się jutro.
23 czerwca 2014 15:57
W nocy będę wiedziała czy zdałam, ale szczerze w to wątpię. W dodatku Moja kicia nie wróciła od wczoraj do domu 🙁
Rozród psów i kotów zdany.  🏇
Weterynaria sądowa raczej też  😁
Jeszcze interna psów i kotów, zakaźne psów i kotów, administracja i akty prawne i wakacje 😜
A moi rodzice chyba żyją nadzieją, że skończę te studia, bo dostałam dzisiaj od nich stetoskop  😂 I teraz zamiast się uczyć to myślę na jaki kolor wymienić, bo dostałam czarny, chociaż i tak nawet jak dobrze pójdzie to przez najbliższy rok nie będę go używać, ale musi był ładny  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się