Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Libella,wichrowelove ślicznie dziękuje :kwiatek:
arlyn, arivle  ja we fraku się zakochałam już dawno , ale kwotą mnie przerażał - spooks  😉 W końcu jednak zbliżyły się urodziny i prezent jak znalazł 🙂
anai Dziękuje :kwiatek: ale Ty chyba tez masz  frak niebieski? granatowy?
Donia Aleksandra, mam Pikeura kobaltowego 🙂
Lusia722 Ruda chodzi po padoku. Muszę się w końcu za nią zabrać, bo dostaje na głowę ostatnio  😁 Koń to 7letni wałach Dream of Love po Acorino.
Donia Aleksandra dzięki  :kwiatek: dobrze mi się jeździło. Koń przyjemny,duży, ale dość wygodny. Dobrze zrobiony przede wszystkim  😀 Super wyglądacie! Nie gustuje w takich kolorach, ale ten frak jest przepiękny!!!!  😍 Kiedy następne zawody?
Wichrowelove dzięki  :kwiatek: Wy to już profeska  😀 Jakie konkursy śmigacie?
Anai u nas w regionie zawodów tyle, że można przebierać  😜 te inne do skakania to rekreacyjne i niestety 60 km ode mnie  🙁 Ale będę śmigać raz w tygodniu i w lipcu sobie srebro zrobie  😀 Oglądałam filmik. Pozazdrościć takiego ogarniętego konia! Będziesz miała z niego pociechę  😀
Arlyn tylko dwie?  😁 W lipcu Ci zrobię więcej heh

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 czerwca 2014 21:53
anaiwybacz, ale pobudka o 5.30 robi swoje 😡, nawet rano u Was w stajni byłam. Przejazd nawet jeden Wasz widziałam.
baffinka coś mi z tym koniem świta, może gdzieś go widziałam albo w wynikach mi śmignął, a Ruda koniecznie odpalaj 😀
Nawet specjalnie odszukałam zdjęcia Nazgulątka z przed kilku lat:


Tylko wtedy proporcje wygląd-charakter były odwrotne 😁
Dzisiaj był ciężki dzień 5 koni na zawodach i doszły mi dwa, bo znajoma się rozchorowała i zdeklarowałam się zaopiekować jej drużyną (jeden jest od nas w dodatku to moja największa  końska miłość :kocham🙂
monsun   a gdzie cukierek?
21 czerwca 2014 22:03
Ponieważ jakiś czas mnie tu nie było, wpadam z kilkoma fotkami od Magdy Pocztowskiej 🙂 Przepraszam za jakość zdjęć.



Jeśli zdjęcia są za duże, przepraszam, nie jestem w stanie ich zmniejszyć.
monsun coraz fajniej wygladacie!  🙂 jak wam idzie praca? szykujecie sie na jakies starty? Jestem wasza wielka fanka  😜
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 czerwca 2014 22:12
monsun cudni jesteście 😜
monsun   a gdzie cukierek?
21 czerwca 2014 22:13
Frania, dziękujemy! 🙂 Znacznie się poprawiliśmy, planujemy odznakę po letnim obozie (gdzieś we wrześniu) i może jakieś pojedyncze starty przed końcem roku, ale to zależy w sumie od trenera 😉
lusia772, bardzo dziękujemy 🙂
baffinka dzięki  :kwiatek: na razie do N1 włącznie
Lusia722 piękny  😜  Dream chodził chyba do N, także mogłaś go widzieć kiedyś w Lesznie, bo on z okolic  😉

A Lov tu się nic jeszcze nie pochwaliła?  👀  👀  🤬
Normalnie dumna z niej jestem- opykała dzisiaj L i L1 z Gadzikiem. Może jednak się nie rozstaną?  😂


anai, wiesz jak jest, najpierw ktoś kogoś ściągnie a potem się nauczy.. 🙂
darolga   L'amore è cieco
22 czerwca 2014 02:13
Wymodelowana – merci :kwiatek: ależ wspaniale wyglądacie, no no!

Dzionka – zazdro, pięknie tam!

Anai – taaaaak, ale tylko on, mi do śmiechu nie jest jak muszę po niego drałować na drugi koniec pastwiska z marną telefonową latarenką – po czym zazwyczaj się okazuje, że koń magicznym trafem (teleportacja? siły nieczyste?) jest przy wejściu (i oczywiście z szyderczą miną twierdzi, że był tam cały czas) 😁  muszę mu chyba zamontować dzwoneczek przy kantarze 😎 


Mała zapowiedź z wesołego popołudnia :-)
Fot.Joanna Zawada, forumowa cardanka :-)






darolga, super wyglądacie! bardzo radośnie 💃
trzymam kciuki za zdrowie Korabskiego
darolga, ale promiennie wyglądacie! Śliczne zdjęcia! 💘

monsun, jesteście chyba najsłodszą parą na r-v. Super 😀
monsun Super. To jest Twój kuco czy dzierżawiony?
darolga Są i foteczki  😀 Super Korabski wygląda.
Lusia722 Ciasteczek  💘

A my, znaczy się Pielgrzym został odwiedzony przez p.A.Jasińską. Akupunktura, masaż, stretching i na całe szczęście nie było dużo do roboty  💃. Dwa dni lonży, we wtorek trening i zobaczymy jaka różnica będzie w koniu(o ile w ogóle  :hihi🙂
darolga super Was widzieć na tak radosnych fotkach! Mega optymizm z nich wieje 😉
Dzionka, ale odlot! 😜
wilczyk, :kwiatek:
baffinka, aż taka luka, na cały lipiec? 🤔 Szkoda!
anai, dzięki 🙂 Gratulacje, Szaraczek super Ci się trafił 🙂
darolga, dziękujemy! :kwiatek: Super widzieć Was takich wesołych! Bardzo pozytywne zdjęcia 🙂
darolga   L'amore è cieco
22 czerwca 2014 13:46
edyta, maiiaF, basia16816, breakawayy, wymodelowana - dziękujemy pięknie :kwiatek: Uśmiech jest w pakiecie z tym koniem od zawsze, nie da się inaczej :-) A endorfinowa eksplozja nieunikniona tym bardziej kiedy okazuje się, że - chociaż niewidomek - nadal ten sam:


🙂
darolga, chyba przegapiłam. Co mu się stało ze wzrokiem?
basia16816,
anai
nie odzywam się za bardzo, bo nie mam kiedy  👀 Jeżdżę, Ruda progresuje, na razie nasze plany są bardzo otwarte. Najważniejszy cel na ten rok to MPMK i na tym się teraz skupiamy. Mam też drugiego konia do jazdy - znowu kobyłę  😎 - trochę starszą i doświadczoną, aktualnie pracujemy nad tym, by pod koniec sezonu poszła C klasę. Rudą za tydzień startuję eliminacje do MPMK, ta druga klacz na razie pracuje w domu, planuję pokazać ją w lipcu. Jest fajnie, tyle tylko, że padam na twarz, bo przez ostatnie tygodnie nakłada mi się praca (poza końmi) i 3-4 konie dziennie pod siodło, tak więc śmierć na chorągwi...  😵 😀 Ale pilnie Was czytam i jestem na bieżąco!

darolga staram się śledzić Ciebie także na fb  :kwiatek: , ale odzywaj się czasami na PW. Wiesz, że mocno Wam kibicuję i "wiadomości od Koraba" zawsze mile widziane 🙂 Super fotki wrzuciłaś, wyglądacie bardzo pozytywnie!

Dziewczyny,
wrzucacie piękne fotki, aż miło oglądać 🙂 Życzę Wam wszystkim owocnej, już letniej pracy z Waszymi zwierzakami, a na dowód, że moja też nieźle się ma wrzucam jedną fotkę z zawodów w Zakrzowie (trochę ciemna, niestety, ale jako fotograf robiący zdjęcia innym parom nie mam specjalnie dobrych fot z tamtego wyjazdu - szewc bez butów chodzi...) :
Cieszę się, że się dzionko-wakacje podobają 🙂 Dzisiaj nasz ostatni raz - Dzionek powoził znajomych na lonży a potem pojechaliśmy we dwoje z moim W do lasu na 2 godziny 😍 Fajnie było, ale trochę się zgubiliśmy, ups 😉

A za tydzień ruszamy z Dzionem do Białego Boru na 2 tygodnie trenować się i skakać crossówki - to są naprawdę super końskie wakacje 😀
Dzionka kiedy dokładnie?  😀 będę w Białym od tego czwartku do niedzieli🙂
wichrowelove, oj, to się miniemy. Przyjeżdżamy 2 lipca na pełne dwa tygodnie. Potem już nie będziesz? A teraz jedziesz na krosówki?
Dzionka teraz przyjeżdżam na II eliminacje pucharu BB w skokach, następne mam dopiero 19-20.07 więc chyba się nie zobaczymy 🙁
wichrowelove, oooj szkoda, totalnie się mijamy 🙁 My wyjeżdżamy 16.07.
No trudno, może next time. I powodzenia teraz w pucharze!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 czerwca 2014 19:21
Dzionka, tez jedziesz?my moze dojedziemy na 3-4 dni,ale juniorki i już-nie-juniorka jadą na pełen turnus 🙂
A kogo spotkam w Aromerze? 🙂

Raczej wystartuję.
Dzionka
Biały Bor jest swietny na wakacje, dwa jeziora do kapania z koniem i bez, blisko morza i super tereny 🙂😉
Masz juz miejsce do spania? Mozna sobie całkiem zaoszczędzić jesli cos wynająć tam, bo ceny w pensjonacie spore.
Dzionka kurde, teraz to już przeginasz, nie za dobrze Ci? 😉 Zaaazdroszczę tych końskich wakacji!
Darolga fajnie widzieć Koraba! I to jeszcze takiego wesołego  😁

A ja, uwaga, uwaga... Dorobiłam się zdjęć z jazdy! Jak tylko je ogarnę i coś się będzie nadawało do pokazania, to może się nawet pochwalę 😉
Burza, fajnie, a najważniejsze, że pomaga.
Ktoś, Dzionka, a co to za wyjazdy? Na stronie BB nic nie znalazłam, pewnie źle szukam 😉
xxmalinaxx, faktycznie masz co robić! Powodzenia w eliminacjach MPMK!
darolga, ależ piękne, radosne fotki! Cudnie wyglądacie 😀
wymodelowana, dzięki w imieniu młodego!
monsun, pięknie wyglądacie, mega pozytywne zdjęcia!
lusia722, spoko 😉 Cudne macie konie, co któregoś wstawiasz, piękność 😀

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się