KOWALE

Poszukuję BARDZO DOBREGO kowala, rzetelnego fachowca, najchętniej pilnie do wymagających koni, z okolic Warszawy, ale niekoniecznie, jeśli jest możliwość dojazdu z daleka ... Kogo polecacie???


J.Kotfasińskiego
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 maja 2014 21:35
Ciołek z tego co wiem aktualnie znowu zaginął, pewnie za jakiś czas się odnajdzie, jak mu się okres skończy 😉

Również bardzo polecam Jarka Kotfasińskiego!
Andrzej Brzeziński, Paweł Wlostowski ?? słyszałam dobre opinie
Haha padłam  😁 Koniczka to niech mu się szybko kończy ten okres, bo przez to kucie (a raczej jego brak) mi się przedłuża PMS!  😉

Mały OT, ale tak mi się przypomniało:

Brzeziński nie dopasowuje podków w ogóle,kuje przód tył przód tył,a nie przód przód tył tył,więc nie wiem skąd ta dobra opinia  😁 Pokazałam swojemu kowalowi zdjęcia konia,którego kuł,koń z krzywą nogą i kopytem wyrastającym w przód tak,że stał prawie na piętce-wymagający korekcyjnego kucia.Za głowę się złapał.
taką słyszałam od wymagającego właściciela konia  "specjalnej troski", ale dzięki, wezmę to pod uwagę 🙂
asiula, A. Brzeziński nie.

Dzięki!
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 maja 2014 08:06
A nawet bardzo mocno nie...
ash   Sukces jest koloru blond....
15 maja 2014 08:24
Ja też nie polecam. Poza tym, Brzeziński często zapada się pod ziemię i nie odbiera telefonów.
Potrzebuje namiarów do jakiegoś kowala z okolic Radzymina,Wyszkowa lub Warszawy. Do 5 koni w tym 3 kucy ,ważne żeby miał mile usposobienie i bardzo spokojne podejcie moja klacz jest do kucia na przod a jest to kon bardzo nerwowy i jak na razie tylko jednem kowalowi udaje się ją bez stresu co 8tygodni normalnie podkuć. Mój kowal wystawia mnie do wiatru już 3 tydzień ,dluzej czekac nie moge  🙄 Kogo możecie polecić? Będę wdzieczna za pomoc  :kwiatek:
gunia92 poleciłabym Ci p.Janka Ciołka, ale niestety zapadł się pod ziemię :/ Zajmuje się m.in. moją seniorką, u której kucie/rozczyszczanie jest problematyczne, a jemu się to udaje w miarę bezstresowo 😉

Właśnie, co do p.Janka... Czy komuś udało się go namierzyć lub wie, kiedy się odnajdzie?
Jakie ceny ma J.Kotfasiński?  👀
m.indira   508... kucyków
29 maja 2014 10:29
Jan Ciołek się pochorował niestety, wyszedł już ze szpitala i jak zapowiedział początkiem czerwca wraca do działania, a że w sumie kontakt chyba tylko ja mam z nim stały bo najzwyczajniej mieszkam blisko, to bardzo prosił o uspokojenie zaniepokojony lud i podanie tejże informacji na forum.
szukam dobrego kowala z woj. śląskiego lub okolicznych (łódzkie, opolskie). do dwóch koni, jednego problematycznego, kutego korekcyjnie. został mi polecony pan Kowerski Jacek, podobno przyjeżdża do Łodzi i wtedy też "obrabia" południową Polskę. miał ktoś z nim do czynienia? proszę też o jakieś info o innych kowalach.  :kwiatek:
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
31 maja 2014 08:48
a Rafał Hała? Nie wiem jak z kuciem ale ze struganiem wymiata  😎
czytałam właśnie, że p. Hała jest ok, no ale czy on też kuje korekcyjnie? tzn. kuje krzywe nogi i nie próbuje ich prostować w kosmos?  🤔
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
31 maja 2014 11:48
nie wiem, on mi tylko struga konie.

Wydaje mi się, że jest to facet kumaty i wie co robi  😉 ma podejście do koni.
witam,
kogo polecacie z pomorskich kowali, oprócz P.Waldka? poszukuję kowala z trójmiasta i okolic.
Poszukuję kowala do werkowania 5 koni w Serocku. Kogo polecicie?

Czy ma ktoś aktualny numer do Piotra Okły? Znalazłam jakiś w necie, ale nie mogę się dodzwonić - nie wiem czy aktualny.
famka   hrabia Monte Kopytko
18 czerwca 2014 11:40
nagana, to jest aktualny numer, niestety ja też nie mogę się do niego dodzwonić :/
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
18 czerwca 2014 22:28
nagana , w okolicach warszawy zawsze polecę Maćka Kozę tel. 880 907 385.
nagana, to jest aktualny numer, niestety ja też nie mogę się do niego dodzwonić :/

On się teraz dzieciem chyba zajmuje i mam wrażenie, że trochę przez to ciężko o kontakt... Ze mną się umówił, że ogarnie swój "kalendarz" i oddzwoni - nie oddzwonił, zadzwoniłam sama, okazało się, że jednak nie może przyjechać w najbliższym czasie, miał zadzwonić i podesłać mi kogoś w zamian - tydzień minął od tej obietnicy i cisza. 🙄
słyszałyście, ze Sławek Bilenda nie zyje?  😕
dostał kopa w tył głowy.... wczoraj zmarł  😕
OBIBOK to pewne? 😕

A ktoś może polecić dobrego kowala z okolic Janowa Podlaskiego - mam jeden typ od Milusi, ale tak w razie gdyby nie wypalił.
ash   Sukces jest koloru blond....
23 czerwca 2014 11:39
Niestety potwierdzona informacja. Bardzo smutne 🙁
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
23 czerwca 2014 12:40
OBIBOK to pewne? 😕

A ktoś może polecić dobrego kowala z okolic Janowa Podlaskiego - mam jeden typ od Milusi, ale tak w razie gdyby nie wypalił.

Z samego Janowa - Józek Bylicki, w naszej stajni robi i jesteśmy zadowoleni. Tel.513259758.
Poszukuję kowala do werkowania 5 koni w Serocku. Kogo polecicie?

Czy ma ktoś aktualny numer do Piotra Okły? Znalazłam jakiś w necie, ale nie mogę się dodzwonić - nie wiem czy aktualny.


Jeśli pytanie aktualne to ja bardzo polecam Bartka Kaźmierczaka! Jest fenomenalny, Pamir bardzo lubi jego robotę - dobrze po nim chodzi, z czym miewał problemy. Tyły mimo rozkucia jakiś czas temu wyglądają coraz lepiej, przody podkute korekcyjnie na magic podkowach  😍
[b]olg[/b] tak, w piątek byl pogrzeb. a dzis juz w radiu mówili o tym, bo prowadzone jest " sledztwo" .
Witam, czy mogę prosic o opinie na temat kowala Sławomira Leśniaka ?
Niestety o Sławku to prawda. Zginął we Włocławku w stajni Michelin z powodu jak dla mnie ludzkiej glupoty, bo nikomu się nie chciało podać leku uspokającego ( właściciel to weterynarz- sick!) robiąc mocno trudnego konia w obyciu.
Chciał być uczynny - niestety zostało to perfidnie wykorzystane i nie tylko przez właściciela konia.
Mam nadzieję, że ta sprawa kiedyś się wyjaśni . Naprawdę szkoda Sławka- złoty czlowiek..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się