Kącik Małolata...:D

O ranyranyrany, tak strasznie się cieszę  😍 przyjęli mnie do Szczecina, udało się!!!  😍 😍 😍 😅 😅 😅
Retna   nic nie zmieniać
23 czerwca 2014 17:12
wilczyk, gratuluję! Zdolna bestia z Ciebie! 😉
Matuzaalem, ja łącznie mam 114 i coś punktów do liceum... nie wiem, czy to dużo czy mało 😡 Ale raczej się dostanę do LO, w Gnieźnie próg jest niski.

No, do piątku barak przy stajni będzie wyremontowany na tyle, że będzie prąd i woda, więc całe wakacje będę mieszkać przy stajni! 😍 Lepiej chyba być nie mogło, dwa miesiące z Jakutem 😜 A w listopadzie zwozimy z Saska Jinterę i Hinterę, więc zacznie się także robota z Jin 😅

wilczyk, zjawicie się także w tym roku w Sasku na Hubertusie? Może tym razem nie będę się wstydziła powiedzieć ci "cześć" 😁
Retna pewnie tak, jesień nie obfituje w żadne zawody, wyrwać się na weekend z obczyzny nie zaszkodzi raz na jakiś czas 🙂 haha nie ma czego, wilczek miły  😁 a młoda jaki papier ma?
Retna   nic nie zmieniać
23 czerwca 2014 17:55
Tsa, a ja nadzwyczaj nieśmiała 😀iabeł:
Młoda od matki nie ma nic ciekawego, taki typowy wlkp, ale za to ojciec to Romeo des Vaux, bardzo fajny sf, który teraz zaczyna z powodzeniem chodzić konkursy 150, a w papierze ma Alme Z, Jalisco, Galoubet itd., więc papier typowo skokowy, a ja niby na ujeżdżenie się mam przenosić 🤣
wilczyk no to witamy w Szczecinie  💃
Wilczyk, gratulacje  😅
okazało się, że jeszcze nie wiadomo, czy Szczecin, bo... przyjęliby mnie do wszystkich klubów, które sobie wybrałam  😁 A mimo absolutnie rewelacyjnej infrastruktury, pod względem szkolnym i chyba trenerskim, wygrywa Kraków, ale tu z kolei nie wiadomo, czy miejsce w bursie się znajdzie 😁 Wiadome jest tylko to, że nie zostaję w Warszawie, a to już dużo, bo osobiście nie cierpię tego miasta 😀
wilczyk a jaka bursa w krk Cie interesuje? mam paru znajomych w roznych osrodkach i moze daloby sie cos zalatwic 😉
Tylko internat w samym SMS-ie, czy raczej nad nim, ale mam nadzieję, że trenerowi się uda mnie gdzieś wcisnąć 🙂
aa ok, myslalam ze bierzesz tez pod uwage inne internaty i ewentualne dojazdy :kwiatek:
niee, nie chciałoby mi się :p ale dziękuję! 🙂
Uff jednak się okazało że mam ponad 100 pkt  🤣
Retna   nic nie zmieniać
26 czerwca 2014 21:51
Do liceum? Mi wyszło 114, nie wiem czy pisałam, i teraz się stresuję, czy tyle wystarczy 😵
Wszystko zależy od tego do jakiej szkoły startujecie. Ja miałam punktów dużo i też się stresowałam. Nie warto 😉 Jeżeli wybierałyście z głową i dobrze oceniłyście swoje możliwości to nie ma opcji, żebyście się nie dostały. czill.
Nie no, ja podliczyłam sobie wcześniej pkt z egzaminu tylko. Bez ocen, wolontariatu i konkursów  🤣
DOSTAŁAM SIĘ DO TECHNIKUM WETERYNARYJNEGO! 😀
Braaawo 😀 a ja się dostałam na profil "dziennikarski", tak jak chciałam  😍
Brawo dziewczyny!!!  😅
Ja z kolei najpewniej jednak zostanę w Warszawie 🙁 na MP za 2 tygodnie pokażę krakusom, że źle zrobili mnie nie biorąc, to może zmienią zdanie :p jakaś nadzieja jeszcze jest, ale niewielka 🙁((
a Wroclaw, Szczecin?
Szczecin odpada ze względu na szkołę, A jak mnie nie przyjęli do Krk, to nie przyjeliby mnie i do Wrocka. Nic, będę jeszcze walczyć, nie odpuszczę tak łatwo.
Wilczyk trzymam kciuki za Ciebie  😅
A ja się dostałam do budowlanki. Nie wiem co o tych szkołach wszystkich myśleć. Wszyscy mi mętlik zrobili w głowie, ale cóż..
Wilczyk mocno kciukam  :kwiatek: wierze że Ci się uda.
Heej 😀
"Nowa" jestem ;p Słyszał ktoś może o Liceum Pijarów w Krakowie ? 🙂 Mam niecałe 2 dni do podjęcia decyzji gdzie i dalej waham się między Pijarami a X LO  xD Może macie jakieś opinie wyrobione czy cuś ? ;p Z góry dzięki ! Aaa no i gratuluję wszystkim dostania się do "wymarzonych"(?) szkół ! :kwiatek:
bearandi, ja mam opinię o Pijarach wyrobioną. Ogólnie nie polecam, ale to zależy jakim jesteś człowiekiem i czego oczekujesz. Poziom wysoki, ale atmosfera nie zawsze może odpowiadać.
maiiaF , Czyli super nie jest ? Właśnie słyszę różne opinie i już nie wiem co robić, jutro jadę do nich z oryginałami - mam nadzieję że nie będę tego żałować ...
borkowa.   silesian team
16 lipca 2014 14:03
jeeeju nie było mnie tutaj kawał czasu 😵 GRATULACJE LASECZKI :kwiatek: ja się dostałam do liceum ekologicznego, ale teraz z koleżanką planujemy się przenieść i prawdopodobnie jutro się okaże czy wezmą nas do innej szkoły, trzymajcie kciuki! :kwiatek: jeśli chodzi o konie to chyba przechodzę na inną drogę w jeździectwie 🏇 czas pokaze czy się uda 😀
Małolatki proszę o kciuki  :kwiatek: jutro zaczyna mi się wyjaśniać przyszłość. :P Mam od jutra do niedzieli Mistrzostwa Polski (juniorów 16-to letnich) po nich się okaże czy mnie w końcu przyjmą czy nie, szansa jest :> płynę w sumie 5 startów (50, 100 delem i kraulem i 200 zmiennym, dla ciekawych :P), jutro 50 kraulem i 100 delem, MUSZĘ się podostawać do finałów A (pierwsza 8), echh stresik jest
Trzymam kciuki wilczyk  😅
Matuzaalem dzięki!!! 😀

No i udało się! <3 jest finał A na 50 kraulem (z 6 czasem weszłam, 27.96, złamane 28 sekund <3) i finał B na 100 delfinkiem (z 9 czasem, pierwszy czas w finale B, echh, niewiele zabrakło, 1.07.72, niby życiówka, ale słabo :P ), o 16 zaczynają się finały, nadal proszę o kciuki <3
borkowa.   silesian team
18 lipca 2014 15:01
wilczyk wow, gratki 👍 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się