Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

emptyline   Big Milk Straciatella
23 czerwca 2014 22:52
Jak to jest z przewozem kosmetyków i płynów w bagażu podręcznym w samolocie? Będę się wybierać WIZZAIREM lub RAYANAIREM do Szwecji i trochę nie ogarniam jak ja mam się spakować.
emptyline, http://www.lot.com/pl/pl/bagaz-podreczny tu jest opisane wszystko dokładnie 😉 Chyba że firma robi różnicę, ale nie wydaje mi się. Chyba w realu są takie fajne małe przezroczyste opakowania, żeby zmieściło się tyle kremów itp. ile można mieć 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
23 czerwca 2014 23:19
Libeerte, dobrze rozumiem, że mam do takiej plastikowej torebki wcisnąć podkład, tusz, płyn do demakijażu, perfumy i jeszcze wszystko ma być poniżej 100ml, a łącznie nie może przekroczyć litra?
dokładnie 😉 Ale do bagażu tego w luku (http://www.lot.com/pl/pl/bagaz-rejestrowany) już możesz wrzucić większość rzeczy 😉


Gdzie można zgłosić złe warunki w jakiejś stajni? TOZ? Czy są jakieś inne organizacje?
emptyline   Big Milk Straciatella
23 czerwca 2014 23:30
Libeerte, ale ja nie będę małą takowego bagażu. 🙂 No ale luz, jestem w stanie wcisnąć takie małe opakowania w torebkę. 🙂

Zgłaszaj do TOZ, ew. na policję, ale raczej TOZ lub inna organizacja tego typu, np. Straż dla zwierząt.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 czerwca 2014 07:44
Czy jest możliwe nie dostanie zwrotu podatku z powodu nieopłaconego mandatu?


Jeżeli mandat jest już w skarbówce to nie jest to możliwe, a pewne 😉
Pomocy!  🙇 Jak w OpenOffice Writer zmienić nr stron? Pierwsza stronę mam bez numeru jak chciałam, później mam od spisu treści nr 2 i też okej. W aneksie chciałabym, żeby strony były nieponumerowane. Jak to zmienić, żeby nie wyłączyć przy okazji całego numerowania stron z reszty pracy?
Kleik.... też miałam podobny problem przy pracach magisterskich. Wybrnęłam w ten sposób, że drukowałam jakby "na raty", a całosć oddana na cd była ponumerowana jak leci, bo w to i tak nikt nie wnika.
ja poszłam bardziej naokoło 😁
ściągnęłam ten program: http://www.dobreprogramy.pl/PDFXChange-Viewer,Program,Windows,15117.html a że pracę miałam zapisaną w pdf, to tylko dodałam białe pola w miejscu nr stron, których nie chciałam mieć 😉
Zrobiłam tak:
http://www.coreblog.pl/openoffice-osobna-numeracja-strona-dla-rozdzialow/
Wszędzie wstawiłam jako pierwsza strona. Numerację mam już jak chciałam, ale teraz w aneksie cała grafika się na siebie nałożyła i już zupełnie nie wiem co ja mam z tym zrobić ;/

Dobra, cofnęłam wszystko. calore, robię Twoim sposobem 😉 Jak wstawiałaś te białe pola? Pracę już przerzuciłam do pdf i ściągnęłam ten program.
JARA to w takim razie mandat jest już spłacony przez nich czy i tak muszę zapłacić?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
24 czerwca 2014 13:03
tabletki osłonowe przy antybiotyku bierze się przed, czy razem z antybiotykiem? Czy nie ma to znaczenia?
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 czerwca 2014 13:07
Zależy z jakim antybiotykiem i zależy, czy miewałaś problemy żołądkowe przy antybiotyku.
Na pewno powinno się brać PO.
calore, dziękuję!!!  :kwiatek:

Mogę iść drukować pracę  💃
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 czerwca 2014 13:19
tabletki osłonowe przy antybiotyku bierze się przed, czy razem z antybiotykiem? Czy nie ma to znaczenia?


Ja zawsze biorę między przyjmowaniem antybiotyku.


JARA to w takim razie mandat jest już spłacony przez nich czy i tak muszę zapłacić?


Jeśli zajmą Ci zwrot podatku to zostaniesz o tym poinformowana pisemnie 😉
Rozumiem, dzięki. :kwiatek:
Kleik, czyli już ogarnęłaś? w narzędziach wstawia się figury i można je sformatować, żeby były całe białe 😉
JARA to w takim razie mandat jest już spłacony przez nich czy i tak muszę zapłacić?


Jak nie zapłaciłaś mandatu, to komornik zajmuje Ci zwrot podatku (znaczy się taką część, która pokrywa mandat + koszty). Po prostu płacisz mandat w inny sposób  🙂 Po takim zajęciu sprawa jest zamknięta, a Ty masz czyste konto.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 czerwca 2014 15:04
O ile zajęcie pokryje cały mandat 😉
No to w takim razie bardzo mi to na rękę. 😀
Próbuję napisać CV do pracy jako hostessa, czy roznoszenie ulotek, ale ciężko mi to idzie, bo nigdy nigdzie nie pracowałam. Może ktoś miał podobny problem i podpowie, jak napisać CV dla hostessy żeby się spodobało 😀?
Wytłumaczyłby mi ktoś co oznaczają te ikonki przy wątkach, jakby w drugiej kolumnie, te których nie ma w legendzie? Najczęściej biała kartka, ale trafiłam też na "🙂" i "🙁". 
edit: o, i na brak tej ikonki.
emptyline   Big Milk Straciatella
24 czerwca 2014 21:57
Sisisa, dać dobre zdjęcie, to podstawa.
Sisisa, jeśli chcesz iść na promotorkę/rozdawanie ulotek, to tak jak emptyline pisze - dobre zdjęcie. Nie idziesz do korpo, więc jakieś ładne, gdzie jesteś uśmiechnięta. Jako kolejny załącznik możesz dodać też dodatkowe swoje fajne zdjęcie, gdzie jesteś cała. Jak nie ma możliwości napisania listu motywacyjnego (bo pewnie jak na takie stanowisko to i tak rekruter nie przeczyta) to napisać gdzieś w dwóch zdaniach o tym, że Ci na pracy zależy itd 🙂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
25 czerwca 2014 09:54
Gdzie mogę sprawdzić czy siodło nie jest kradzione?
Takie zdjęcie z dowodu będzie chyba ok? Poszukam też siebie w całości, ale z tym będzie gorzej, bo mam same zdjęcia na koniu  🤔wirek:.
Powiem tak, może być z dowodu, ale na nim pewnie wyglądasz poważnie, dlatego dorzuciłabym jakieś takie wyluzowane całej postury 🙂 bo to jest luźna praca 🙂
gdzie kupie i za ile zasilacz/przelącznik do urządzeń z USA (bo one mają inne wejście do gniazdka)? 😉
Allegro. Pamiętaj też o napięciu. Jeśli masz amerykańskie urządzenia, to zasilane są prądem 110V, u nas jest 240V, więc trzeba kupić transformatorek.
Freska, chyba najlatwiej u producenta/dystrybutora danej marki.

Chociaz mi Wintec nie byl w stanie powiedziec czy siodlo po zakupie zostalo na mnie przerejestrowane (kupowalam nowe w sklepie). Po numerze seryjnym byli tylko w stanie napisac rocznik produkcji siodla i jaki jest jego rozmiar.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się